XXXI SUVEOLÜMPIAMÄNGUD. MEDALIALADE AJAKAVA

spordiala   kuupäev   

kuupäevkellaaegspordialavõistlusalatulemusedprotokollid
06.0815:30Jalgrattasport (Maanteesõit)M Grupisõit1. Greg van Avermaet (Belgia) 6:10.05
2. Jakob Fuglsang (Taani) 6:10.05
3. Rafal Majka (Poola) 6:10.10
9. Tanel Kangert (Eesti) 6:11.52
06.0816:30LaskesportN 10 m Õhupüss, 40 lasku1. Virginia Thrasher (USA) 208,0
2. Li Du (Hiina) 207,0
3. Siling Yi (Hiina) 185,4
06.0821:30LaskesportM 10 m Õhupüstol, 60 lasku1. Xuan Vinh Hoang (Vietnam) 202,5
2. Felipe Almeida Wu (Brasiilia) 202,1
3. Wei Pang (Hiina) 180,4
06.0822:00VehklemineN epee (individuaalne)1. Emese Szasz (Ungari)
2. Rossella Fiamingo (Itaalia)
3. Yiwen Sun (Hiina)
10. Irina Embrich (Eesti)
12. Erika Kirpu (Eesti)
29. Julia Beljajeva (Eesti)
06.0823:00JudoN kuni 48 kg1. Paula Pareto (Argentina)
2. Bo-Kyeung Jeong (Lõuna-Korea)
3. Otgontsetseg Galbadrahh (Kasahstan)
3. Ami Kondo (Jaapan)
06.0823:07VibusportM Olümpiavibu. Olümpiaringi finaal. Meeskondlik1. Lõuna-Korea
2. USA
3. Austraalia
06.0823:20JudoM kuni 60 kg1. Beslan Mudranov (Venemaa)
2. Jeldos Smetov (Kasahstan)
3. Dijorbek Urozbojev (Usbekistan)
3. Naohisa Takato (Jaapan)
07.0801:00TõstmineN kuni 48 kg1. Sopita Tanasan (Tai) 200 (92 + 108)
2. Sri Wahyuni Agustiani (Indoneesia) 192 (85 + 107)
3. Hiromi Miyake (Jaapan) 188 (81 + 107)
07.0804:03UjumineM 400 m kompleksi1. Kosuke Hagino (Jaapan) 4.06,05
2. Chase Kalisz (USA) 4.06,75
3. Daiya Seto (Jaapan) 4.09,71
07.0804:30UjumineM 400 m vabalt1. Mack Horton (Austraalia) 3.41,55
2. Yang Sun (Hiina) 3.41,68
3. Gabriele Detti (Itaalia) 3.43,49
07.0804:49UjumineN 400 m kompleksi1. Katinka Hosszu (Ungari) 4.26,36
2. Madeline Dirado (USA) 4.31,15
3. Mireia Belmonte Garcia (Hispaania) 4.32,39
07.0805:24UjumineN 4 x 100 m vabalt1. Austraalia 3.30,65
2. USA 3.31,89
3. Kanada 3.32,89
07.0817:00LaskesportN 10 m Õhupüstol, 40 lasku1. Mengxue Zhang (Hiina) 199,4
2. Vitalina Batsaraškina (Venemaa) 197,1
3. Anna Korakaki (Kreeka) 177,7
07.0818:15Jalgrattasport (Maanteesõit)N Grupisõit1. Anna van der Breggen (Holland) 3:51.27
2. Emma Johansson (Rootsi) 3:51.27
3. Elisa Longo Borghini (Itaalia) 3:51.27
07.0821:00Laskesport (Jahilaskmine)N Kaevikrada1. Catherine Skinner (Austraalia)
2. Natalie Rooney (Uus-Meremaa)
3. Corey Cogdell (USA)
07.0821:30TõstmineN kuni 53 kg1. Shu-Ching Hsu (Taiwan) 212 (100 + 112)
2. Hidilyn Diaz (Filipiinid) 200 (88 + 112)
3. Jin-Hee Yoon (Lõuna-Korea) 199 (88 + 111)
07.0822:00VehklemineM florett (individuaalne)1. Daniele Garozzo (Itaalia)
2. Alexander Massialas (USA)
3. Timur Safin (Venemaa)
07.0822:00VettehüppedN 3 m hoolaua sünkroonhüpped1. Hiina 345,60
2. Itaalia 313,83
3. Austraalia 299,19
07.0823:00JudoN kuni 52 kg1. Majlinda Kelmendi (Kosovo)
2. Odette Giuffrida (Itaalia)
3. Natalja Kuzjutina (Venemaa)
3. Misato Nakamura (Jaapan)
07.0823:07VibusportN Olümpiavibu. Olümpiaringi finaal. Naiskondlik1. Lõuna-Korea
2. Venemaa
3. Taiwan
07.0823:20JudoM kuni 66 kg1. Fabio Basile (Itaalia)
2. Ba-Ul An (Lõuna-Korea)
3. Masashi Ebinuma (Jaapan)
3. Rišod Sobirov (Usbekistan)
08.0801:00TõstmineM kuni 56 kg1. Qingquan Long (Hiina) 307 (137 + 170)
2. Yun Chol Om (Põhja-Korea) 303 (134 + 169)
3. Sinphet Krauaithong (Tai) 289 (132 + 157)
08.0804:03UjumineN 100 m liblikat1. Sarah Sjöström (Rootsi) 55,48
2. Penelope Oleksiak (Kanada) 56,46
3. Dana Vollmer (USA) 56,63
08.0804:53UjumineM 100 m rinnuli1. Adam Peaty (Suurbritannia) 57,13
2. Cameron van der Burgh (LAV) 58,69
3. Cody Miller (USA) 58,87
08.0805:01UjumineN 400 m vabalt1. Katie Ledecky (USA) 3.56,46
2. Jazmin Carlin (Suurbritannia) 4.01,23
3. Leah Smith (USA) 4.01,92
08.0805:54UjumineM 4 x 100 m vabalt1. USA 3.09,92
2. Prantsusmaa 3.10,53
3. Austraalia 3.11,37
08.0818:00LaskesportM 10 m Õhupüss, 60 lasku1. Niccolo Campriani (Itaalia) 206,1
2. Sergei Kuliš (Ukraina) 204,6
3. Vladimir Maslennikov (Venemaa) 184,2
08.0821:25Laskesport (Jahilaskmine)M Kaevikrada1. Josip Glasnović (Horvaatia)
2. Giovanni Pellielo (Itaalia)
3. Edward Ling (Suurbritannia)
08.0821:30TõstmineN kuni 58 kg1. Sukanya Srisurat (Tai) 240 (110 + 130)
2. Pimsiri Sirikaew (Tai) 232 (102 + 130)
3. Hsing-Chun Kuo (Taiwan) 231 (102 + 129)
08.0822:00VehklemineN espadron (individuaalne)1. Jana Jegorjan (Venemaa)
2. Sofia Velikaja (Venemaa)
3. Olga Harlan (Ukraina)
08.0822:00VettehüppedM 10 m torni sünkroonhüpped1. Hiina 496,98
2. USA 457,11
3. Suurbritannia 444,45
08.0822:00Võimlemine (Riistvõimlemine)M Meeskondlik mitmevõistlus1. Jaapan 274,094
2. Venemaa 271,453
3. Hiina 271,122
08.0823:00JudoN kuni 57 kg1. Rafaela Silva (Brasiilia)
2. Sumiya Dorjsuren (Mongoolia)
3. Kaori Matsumoto (Jaapan)
3. Telma Monteiro (Portugal)
08.0823:20JudoM kuni 73 kg1. Shohei Ono (Jaapan)
2. Rustam Orujov (Aserbaidžaan)
3. Laša Šavdatuašvili (Gruusia)
3. Dirk Van Tichelt (Belgia)
09.0801:00RagbiN ragbi 71. Austraalia
2. Uus-Meremaa
3. Kanada
09.0801:00TõstmineM kuni 62 kg1. Oscar Albeiro Figueroa Mosquera (Colombia) 318 (142 + 176)
2. Eko Yuli Irawan (Indoneesia) 312 (142 + 170)
3. Farkhad Kharki (Kasahstan) 305 (135 + 170)
09.0804:21UjumineM 200 m vabalt1. Yang Sun (Hiina) 1.44,65
2. Chad Guy Bertrand le Clos (LAV) 1.45,20
3. Conor Dwyer (USA) 1.45,23
09.0804:30UjumineN 100 m selili1. Katinka Hosszu (Ungari) 58,45
2. Kathleen Baker (USA) 58,75
3. Yuanhui Fu (Hiina) 58,76
3. Kylie Masse (Kanada) 58,76
09.0804:38UjumineM 100 m selili1. Ryan Murphy (USA) 51,97
2. Jiayu Xu (Hiina) 52,31
3. David Plummer (USA) 52,40
09.0804:54UjumineN 100 m rinnuli1. Lilly King (USA) 1.04,93
2. Julia Jefimova (Venemaa) 1.05,50
3. Katie Meili (USA) 1.05,69
31. Maria Romanjuk (Eesti) 1.09,49
09.0816:00Ratsasport (Kolmevõistlus)Võistkondlik kolmevõistlus1. Prantsusmaa 169,00
2. Saksamaa 172,80
3. Austraalia 175,30
09.0820:00Ratsasport (Kolmevõistlus)Individuaalne kolmevõistlus1. Michael Jung (Saksamaa) 40,90
2. Astier Nicolas (Prantsusmaa) 48,00
3. Phillip Dutton (USA) 51,80
09.0821:10Aerutamine (Kärestikuslaalom)M ühekanuu1. Denis Gargaud Chanut (Prantsusmaa) 94,17
2. Matej Benuš (Slovakkia) 95,02
3. Takuya Haneda (Jaapan) 97,44
09.0821:30TõstmineN kuni 63 kg1. Wei Deng (Hiina) 262 (115 + 147)
2. Hyo Sim Choe (Põhja-Korea) 248 (105 + 143)
3. Karina Goritševa (Kasahstan) 243 (111 + 132)
09.0821:55LaskesportN 25 m Spordipüstol, 30 + 30 lasku1. Anna Korakaki (Kreeka)
2. Monika Karsch (Saksamaa)
3. Heidi Diethelm Gerber (Šveits)
09.0822:00VehklemineM epee (individuaalne)1. Sang-Young Park (Lõuna-Korea)
2. Geza Imre (Ungari)
3. Gauthier Grumier (Prantsusmaa)
8. Nikolai Novosjolov (Eesti)
09.0822:00VettehüppedN 10 m torni sünkroonhüpped1. Hiina 354,00
2. Malaisia 344,34
3. Kanada 336,18
09.0822:00Võimlemine (Riistvõimlemine)N Naiskondlik mitmevõistlus1. USA 184,897
2. Venemaa 176,688
3. Hiina 176,003
09.0822:30JudoN kuni 63 kg1. Tina Trstenjak (Sloveenia)
2. Clarisse Agbegnenou (Prantsusmaa)
3. Anicka van Emden (Holland)
3. Yarden Gerbi (Iisrael)
09.0823:20JudoM kuni 81 kg1. Hassan Halmurzajev (Venemaa)
2. Travis Stevens (USA)
3. Takanori Nagase (Jaapan)
3. Sergiu Toma (Araabia Ühendemiraadid)
10.0801:00TõstmineM kuni 69 kg1. Zhiyong Shi (Hiina) 352 (162 + 190)
2. Daniyar Ismayilov (Türgi) 351 (163 + 188)
3. Luis Javier Mosquera Lozano (Colombia) 338 (155 + 183)
10.0804:19UjumineN 200 m vabalt1. Katie Ledecky (USA) 1.53,73
2. Sarah Sjöström (Rootsi) 1.54,08
3. Emma McKeon (Austraalia) 1.54,92
10.0804:28UjumineM 200 m liblikat1. Michael Phelps (USA) 1.53,36
2. Masato Sakai (Jaapan) 1.53,40
3. Tamas Kenderesi (Ungari) 1.53,62
10.0805:29UjumineN 200 m kompleksi1. Katinka Hosszu (Ungari) 2.06,58
2. Siobhan-Marie O'Connor (Suurbritannia) 2.06,88
3. Madeline Dirado (USA) 2.08,79
10.0805:38UjumineM 4 x 200 m vabalt1. USA 7.00,66
2. Suurbritannia 7.03,13
3. Jaapan 7.03,50
10.0814:30Jalgrattasport (Maanteesõit)N Eraldistart1. Kristin Armstrong (USA) 44.26,42
2. Olga Zabelinskaja (Venemaa) 44.31,97
3. Anna van der Breggen (Holland) 44.37,80
10.0816:00Jalgrattasport (Maanteesõit)M Eraldistart1. Fabian Cancellara (Šveits) 1:12.15,42
2. Tom Dumoulin (Holland) 1:13.02,83
3. Christopher Froome (Suurbritannia) 1:13.17,54
10.0818:00LaskesportM 50 m Vabapüstol, 60 lasku1. Jong-Oh Jin (Lõuna-Korea) 193,7
2. Xuan Vinh Hoang (Vietnam) 191,3
3. Song Guk Kim (Põhja-Korea) 172,8
10.0821:15Aerutamine (Kärestikuslaalom)M ühesüst1. Joseph Clarke (Suurbritannia) 88,53
2. Peter Kauzer (Sloveenia) 88,70
3. Jíří Prskavec (Tšehhi) 88,99
10.0821:25Laskesport (Jahilaskmine)M Kaevikraja paarismärgid1. Fehaid Aldeehani (Independent Olympic Participants)
2. Marco Innocenti (Itaalia)
3. Steven Scott (Suurbritannia)
10.0821:30TõstmineN kuni 69 kg1. Yanmei Xiang (Hiina) 261 (116 + 145)
2. Žazira Žapparkul (Kasahstan) 259 (115 + 144)
3. Sara Ahmed (Egiptus) 255 (112 + 143)
10.0822:00VettehüppedM 3 m hoolaua sünkroonhüpped1. Suurbritannia 454,32
2. USA 450,21
3. Hiina 443,70
10.0822:00Võimlemine (Riistvõimlemine)M Individuaalne mitmevõistlus1. Kohei Uchimura (Jaapan) 92,365
2. Oleg Vernjajev (Ukraina) 92,266
3. Max Whitlock (Suurbritannia) 90,641
10.0823:00JudoN kuni 70 kg1. Haruka Tachimoto (Jaapan)
2. Yuri Alvear (Colombia)
3. Laura Vargas-Koch (Saksamaa)
3. Sally Conway (Suurbritannia)
10.0823:20JudoM kuni 90 kg1. Mashu Baker (Jaapan)
2. Varlam Liparteliani (Gruusia)
3. Xunzhao Cheng (Hiina)
3. Dong-Han Gwak (Lõuna-Korea)
11.0801:00TõstmineM kuni 77 kg1. Nijat Rahimov (Aserbaidžaan) 379 (165 + 214)
2. Xiaojun Lyu (Hiina) 379 (177 + 202)
3. Mohamed Ihab Mahmoud (Egiptus) 361 (165 + 196)
11.0802:15VehklemineN florett (individuaalne)1. Inna Deriglazova (Venemaa)
2. Elisa di Francisca (Itaalia)
3. Ines Boubakri (Tuneesia)
11.0802:45VehklemineM espadron (individuaalne)1. Aron Szilagyi (Ungari)
2. Daryl Homer (USA)
3. Jung-Hwan Kim (Lõuna-Korea)
11.0803:30LauatennisNaisüksikmäng1. Ning Ding (Hiina)
2. Xiaoxia Li (Hiina)
3. Song I Kim (Põhja-Korea)
11.0804:03UjumineM 200 m rinnuli1. Dmitri Balandin (Kasahstan) 2.07,46
2. Joshua Prenot (USA) 2.07,53
3. Anton Tšupkov (Venemaa) 2.07,70
33. Martin Allikvee (Eesti) 2.13,66
11.0804:54UjumineN 200 m liblikat1. Mireia Belmonte Garcia (Hispaania) 2.04,85
2. Madeline Groves (Austraalia) 2.04,88
3. Natsumi Hoshi (Jaapan) 2.05,20
11.0805:03UjumineM 100 m vabalt1. Kyle Chalmers (Austraalia) 47,58
2. Pieter Timmers (Belgia) 47,80
3. Nathan Adrian (USA) 47,85
11.0805:55UjumineN 4 x 200 m vabalt1. USA 7.43,03
2. Austraalia 7.44,87
3. Kanada 7.45,39
11.0816:12SõudmineM paarisaeruline neljapaat1. Saksamaa 6.06,81
2. Austraalia 6.07,96
3. Eesti 6.10,65
11.0816:24SõudmineN paarisaeruline neljapaat1. Saksamaa 6.49,39
2. Holland 6.50,33
3. Poola 6.50,86
11.0816:44SõudmineM roolijata kahepaat1. Uus-Meremaa 6.59,71
2. LAV 7.02,51
3. Itaalia 7.04,52
11.0817:04SõudmineN paarisaeruline kahepaat1. Poola 7.40,10
2. Suurbritannia 7.41,05
3. Leedu 7.43,76
11.0817:24SõudmineM paarisaeruline kahepaat1. Horvaatia 6.50,28
2. Leedu 6.51,39
3. Norra 6.53,25
11.0817:44SõudmineM kergekaalu roolijata neljapaat1. Šveits 6.20,51
2. Taani 6.21,97
3. Prantsusmaa 6.22,85
11.0818:00LaskesportN 50 m Püss, 3 x 20 lasku1. Barbara Engleder (Saksamaa) 458,6
2. Bin Bin Zhang (Hiina) 458,4
3. Li Du (Hiina) 447,4
11.0820:15Aerutamine (Kärestikuslaalom)M kahekanuu1. Slovakkia 101,58
2. Suurbritannia 102,01
3. Prantsusmaa 103,24
11.0821:00Aerutamine (Kärestikuslaalom)N ühesüst1. Maialen Chourraut (Hispaania) 98,65
2. Luuka Jones (Uus-Meremaa) 101,82
3. Jessica Fox (Austraalia) 102,49
11.0822:00Võimlemine (Riistvõimlemine)N Individuaalne mitmevõistlus1. Simone Biles (USA) 62,198
2. Alexandra Raisman (USA) 60,098
3. Alija Mustafina (Venemaa) 58,665
11.0822:43VibusportN Olümpiavibu. Olümpiaringi finaal1. Hye-Jin Chang (Lõuna-Korea)
2. Lisa Unruh (Saksamaa)
3. Bo-Bae Ki (Lõuna-Korea)
33. Laura Nurmsalu (Eesti)
11.0823:00JudoN kuni 78 kg1. Kayla Harrison (USA)
2. Audrey Tcheumeo (Prantsusmaa)
3. Ana Velenšek (Sloveenia)
3. Mayra Aguiar (Brasiilia)
11.0823:20JudoM kuni 100 kg1. Lukaš Krpalek (Tšehhi)
2. Elmar Gasimov (Aserbaidžaan)
3. Ryunosuke Haga (Jaapan)
3. Cyrille Maret (Prantsusmaa)
17. Grigori Minaškin (Eesti)
12.0800:25Jalgrattasport (Trekisõit)Meeskondlik sprint1. Suurbritannia
2. Uus-Meremaa
3. Prantsusmaa
12.0800:30VehklemineN epee (võistkondlik)1. Rumeenia
2. Hiina
3. Venemaa
4. Eesti
12.0801:00RagbiM ragbi 71. Fidži
2. Suurbritannia
3. LAV
12.0803:30LauatennisMeesüksikmäng1. Long Ma (Hiina)
2. Jike Zhang (Hiina)
3. Jun Mizutani (Jaapan)
12.0804:17UjumineN 200 m rinnuli1. Rie Kaneto (Jaapan) 2.20,30
2. Julia Jefimova (Venemaa) 2.21,97
3. Jinglin Shi (Hiina) 2.22,28
12.0804:26UjumineM 200 m selili1. Ryan Murphy (USA) 1.53,62
2. Mitchell James Larkin (Austraalia) 1.53,96
3. Jevgeni Rõlov (Venemaa) 1.53,97
12.0805:01UjumineM 200 m kompleksi1. Michael Phelps (USA) 1.54,66
2. Kosuke Hagino (Jaapan) 1.56,61
3. Shun Wang (Hiina) 1.57,05
12.0805:18UjumineN 100 m vabalt1. Penelope Oleksiak (Kanada) 52,70
1. Simone Manuel (USA) 52,70
3. Sarah Sjöström (Rootsi) 52,99
12.0816:00Ratsasport (Koolisõit)Võistkondlik koolisõit1. Saksamaa 81,936
2. Suurbritannia 78,602
3. USA 76,667
12.0816:32SõudmineN kergekaalu paarisaeruline kahepaat1. Holland 7.04,73
2. Kanada 7.05,88
3. Hiina 7.06,49
12.0816:45SõudmineM kergekaalu paarisaeruline kahepaat1. Prantsusmaa 6.30,70
2. Iirimaa 6.31,23
3. Norra 6.31,39
12.0817:00LaskesportM 50 m Püss, 60 lasku lamades1. Henri Junghänel (Saksamaa) 209,5
2. Jonghyun Kim (Lõuna-Korea) 208,2
3. Kirill Grigorjan (Venemaa) 187,3
12.0817:06SõudmineN roolijata kahepaat1. Suurbritannia 7.18,29
2. Uus-Meremaa 7.19,53
3. Taani 7.20,71
12.0817:10KergejõustikN 10 000 m1. Almaz Ayana (Etioopia) 29.17,45
2. Vivian Jepkemoi Cheruiyot (Keenia) 29.32,53
3. Tirunesh Dibaba (Etioopia) 29.42,56
12.0817:27SõudmineM roolijata neljapaat1. Suurbritannia 5.58,61
2. Austraalia 6.00,44
3. Itaalia 6.03,85
12.0818:00TennisM Paarismäng1. Hispaania
2. Rumeenia
3. USA
12.0820:30KergejõustikM 20 km käimine1. Zhen Wang (Hiina) 1:19.14
2. Zelin Cai (Hiina) 1:19.26
3. Dane Bird-Smith (Austraalia) 1:19.37
12.0821:25Laskesport (Jahilaskmine)N Kaarrada1. Diana Bacosi (Itaalia)
2. Chiara Cainero (Itaalia)
3. Kimberly Rhode (USA)
12.0821:30TõstmineN kuni 75 kg1. Jong Sim Rim (Põhja-Korea) 274 (121 + 153)
2. Darja Naumova (Valgevene) 258 (116 + 142)
3. Lidia Valentin Perez (Hispaania) 257 (116 + 141)
12.0821:42Võimlemine (Trampoliinvõimlemine)N Trampoliin1. Rosannagh MacLennan (Kanada) 56,465
2. Bryony Page (Suurbritannia) 56,040
3. Dan Li (Hiina) 55,885
12.0822:43VibusportM Olümpiavibu. Olümpiaringi finaal1. Bon-Chan Ku (Lõuna-Korea)
2. Jean-Charles Valladont (Prantsusmaa)
3. Brady Ellison (USA)
12.0823:00JudoN üle 78 kg1. Emilie Andeol (Prantsusmaa)
2. Idalys Ortiz (Kuuba)
3. Song Yu (Hiina)
3. Kanae Yamabe (Jaapan)
12.0823:20JudoM üle 100 kg1. Teddy Riner (Prantsusmaa)
2. Hisayoshi Harasawa (Jaapan)
3. Or Sasson (Iisrael)
3. Rafael Silva (Brasiilia)
13.0800:04Jalgrattasport (Trekisõit)Naiskondlik sprint1. Hiina
2. Venemaa
3. Saksamaa
13.0800:30VehklemineM florett (võistkondlik)1. Venemaa
2. Prantsusmaa
3. USA
13.0800:42Jalgrattasport (Trekisõit)M 4 km meeskondlik jälitussõit1. Suurbritannia
2. Austraalia
3. Taani
13.0801:00TõstmineM kuni 85 kg1. Kianoush Rostami (Iraan) 396 (179 + 217)
2. Tao Tian (Hiina) 395 (178 + 217)
3. Gabriel Sincraian (Rumeenia) 390 (173 + 217)
13.0804:00KergejõustikN kuulitõuge1. Michelle Carter (USA) 20.63
2. Valerie Adams (Uus-Meremaa) 20.42
3. Anita Marton (Ungari) 19.87
13.0804:03UjumineN 200 m selili1. Madeline Dirado (USA) 2.05,99
2. Katinka Hosszu (Ungari) 2.06,05
3. Hilary Caldwell (Kanada) 2.07,54
13.0804:12UjumineM 100 m liblikat1. Joseph Isaac Schooling (Singapur) 50,39
2. Laszlo Cseh (Ungari) 51,14
2. Chad Guy Bertrand le Clos (LAV) 51,14
2. Michael Phelps (USA) 51,14
13.0804:20UjumineN 800 m vabalt1. Katie Ledecky (USA) 8.04,79
2. Jazmin Carlin (Suurbritannia) 8.16,17
3. Boglarka Kapas (Ungari) 8.16,37
13.0804:44UjumineM 50 m vabalt1. Anthony Ervin (USA) 21,40
2. Florent Manaudou (Prantsusmaa) 21,41
3. Nathan Adrian (USA) 21,49
13.0816:32SõudmineM ühepaat1. Mahe Drysdale (Uus-Meremaa) 6.41,34
2. Damir Martin (Horvaatia) 6.41,34
3. Ondřej Synek (Tšehhi) 6.44,10
13.0816:44SõudmineN ühepaat1. Kimberley Brennan (Austraalia) 7.21,54
2. Genevra Stone (USA) 7.22,92
3. Jingli Duan (Hiina) 7.24,13
13.0816:50KergejõustikM kettaheide1. Christoph Harting (Saksamaa) 68.37
2. Piotr Malachowski (Poola) 67.55
3. Daniel Jasinski (Saksamaa) 67.05
4. Martin Kupper (Eesti) 66.58
5. Gerd Kanter (Eesti) 65.10
13.0817:04SõudmineN kaheksapaat1. USA 6.01,49
2. Suurbritannia 6.03,98
3. Rumeenia 6.04,10
13.0817:24SõudmineM kaheksapaat1. Suurbritannia 5.29,63
2. Saksamaa 5.30,96
3. Holland 5.31,59
13.0818:00TennisN Üksikmäng1. Monica Puig (Puerto Rico)
2. Angelique Kerber (Saksamaa)
3. Petra Kvitova (Tšehhi)
13.0818:30LaskesportM 25 m Olümpia-kiirlaskmine, 60 lasku1. Christian Reitz (Saksamaa) 34
2. Jean Quiquampoix (Prantsusmaa) 30
3. Yuehong Li (Hiina) 27
25. Peeter Olesk (Eesti) eelv 553
13.0821:25Laskesport (Jahilaskmine)M Kaarrada1. Gabriele Rossetti (Itaalia)
2. Marcus Svensson (Rootsi)
3. Abdullah Al Rashidi (Independent Olympic Participants)
13.0821:42Võimlemine (Trampoliinvõimlemine)M Trampoliin1. Vladislav Gontšarov (Valgevene) 61,745
2. Dong Dong (Hiina) 60,535
3. Lei Gao (Hiina) 60,175
13.0823:14Jalgrattasport (Trekisõit)N 4 km naiskondlik jälitussõit1. Suurbritannia
2. USA
3. Kanada
13.0823:33Jalgrattasport (Trekisõit)N Keirin1. Elis Ligtlee (Holland) 11,217
2. Rebecca James (Suurbritannia) + 0,033
3. Anna Meares (Austraalia) + 0,038
14.0800:15VehklemineN espadron (võistkondlik)1. Venemaa
2. Ukraina
3. USA
14.0801:00TõstmineM kuni 94 kg1. Sohrab Moradi (Iraan) 403 (182 + 221)
2. Vadim Streltsov (Valgevene) 395 (175 + 220)
3. Aurimas Didžbalis (Leedu) 392 (177 + 215)
14.0802:50KergejõustikM kaugushüpe1. Jeff Henderson (USA) 8.38
2. Luvo Manyonga (LAV) 8.37
3. Greg Rutherford (Suurbritannia) 8.29
14.0803:25KergejõustikM 10 000 m1. Mohamed Farah (Suurbritannia) 27.05,17
2. Paul Kipngetich Tanui (Keenia) 27.05,64
3. Tamirat Tola (Etioopia) 27.06,26
14.0804:03UjumineN 50 m vabalt1. Pernille Blume (Taani) 24,07
2. Simone Manuel (USA) 24,09
3. Aleksandra Gerassimenja (Valgevene) 24,11
14.0804:11UjumineM 1500 m vabalt1. Gregorio Paltrinieri (Itaalia) 14.34,57
2. Connor Jaeger (USA) 14.39,48
3. Gabriele Detti (Itaalia) 14.40,86
14.0804:35KergejõustikN 100 m1. Elaine Thompson (Jamaica) 10,71
2. Tori Bowie (USA) 10,83
3. Shelly-Ann Fraser-Pryce (Jamaica) 10,86
14.0804:49UjumineN 4 x 100 m kombineeritult1. USA 3.53,13
2. Austraalia 3.55,00
3. Taani 3.55,01
14.0804:53KergejõustikN seitsmevõistlus1. Nafissatou Thiam (Belgia) 6810
2. Jessica Ennis-Hill (Suurbritannia) 6775
3. Brianne Theisen-Eaton (Kanada) 6653
14.0805:04UjumineM 4 x 100 m kombineeritult1. USA 3.27,95
2. Suurbritannia 3.29,24
3. Austraalia 3.29,93
14.0813:00GolfMehed1. Justin Rose (Suurbritannia) 268 (-16)
2. Henrik Stenson (Rootsi) 270 (-14)
3. Matt Kuchar (USA) 271 (-13)
14.0815:30KergejõustikN maraton1. Jemima Jelagat Sumgong (Keenia) 2:24.04
2. Eunice Jepkirui Kirwa (Bahrein) 2:24.13
3. Mare Dibaba (Etioopia) 2:24.30
97. Lily Luik (Eesti) 2:48.29
114. Leila Luik (Eesti) 2:54.38
14.0818:00TennisN Paarismäng1. Venemaa
2. Šveits
3. Tšehhi
14.0819:00LaskesportM 50 m Püss, 3 x 40 lasku1. Niccolo Campriani (Itaalia) 458,8
2. Sergei Kamenski (Venemaa) 458,5
3. Alexis Raynaud (Prantsusmaa) 448,4
14.0819:05PurjetamineM Purjelaud RS:X1. Dorian van Rijsselberghe (Holland) 25
2. Nick Dempsey (Suurbritannia) 52
3. Pierre Le Coq (Prantsusmaa) 86
14.0820:00TennisSegapaarismäng1. USA
2. USA
3. Tšehhi
14.0820:00Võimlemine (Riistvõimlemine)M Vabaharjutus1. Max Whitlock (Suurbritannia) 15,633
2. Diego Hypolito (Brasiilia) 15,533
3. Arthur Mariano (Brasiilia) 15,433
14.0820:05PurjetamineN Purjelaud RS:X1. Charline Picon (Prantsusmaa) 64
2. Peina Chen (Hiina) 66
3. Stefania Jelfutina (Venemaa) 69
11. Ingrid Puusta (Eesti) 132
14.0820:15PoksM kuni 49 kg1. Hasanboj Dusmatov (Usbekistan)
2. Yurberjen Herney Martinez (Colombia)
3. Nico Miguel Hernandez (USA)
3. Joahnys Argilagos (Kuuba)
14.0820:44Võimlemine (Riistvõimlemine)N Toenghüpe1. Simone Biles (USA) 15,966
2. Maria Paseka (Venemaa) 15,253
3. Giulia Steingruber (Šveits) 15,216
14.0821:29Võimlemine (Riistvõimlemine)M Toenghooglemine1. Max Whitlock (Suurbritannia) 15,966
2. Louis Smith (Suurbritannia) 15,833
3. Alexander Naddour (USA) 15,700
14.0821:30TennisM Üksikmäng1. Andy Murray (Suurbritannia)
2. Juan Martin del Potro (Argentina)
3. Kei Nishikori (Jaapan)
14.0822:00VettehüppedN 3 m hoolauahüpped1. Tingmao Shi (Hiina) 406,05
2. Zi He (Hiina) 387,90
3. Tania Cagnotto (Itaalia) 372,80
14.0822:14Võimlemine (Riistvõimlemine)N Rööbaspuuharjutus1. Alija Mustafina (Venemaa) 15,900
2. Madison Kocian (USA) 15,833
3. Sophie Scheder (Saksamaa) 15,566
14.0823:00Maadlus (Kreeka-rooma maadlus)M kuni 59 kg1. Ismael Borrero Molina (Kuuba)
2. Shinobu Ota (Jaapan)
3. Stig Andre Berge (Norra)
3. Elmurat Tasmuradov (Usbekistan)
14.0823:04Jalgrattasport (Trekisõit)M Sprint1. Jason Kenny (Suurbritannia)
2. Callum Skinner (Suurbritannia)
3. Deniss Dmitrijev (Venemaa)
15.0800:15Maadlus (Kreeka-rooma maadlus)M kuni 75 kg1. Roman Vlassov (Venemaa)
2. Mark Overgaard Madsen (Taani)
3. Saeid Mourad Abdvali (Iraan)
3. Hyeon-Woo Kim (Lõuna-Korea)
15.0800:30VehklemineM epee (võistkondlik)1. Prantsusmaa
2. Itaalia
3. Ungari
15.0801:00TõstmineN üle 75 kg1. Suping Meng (Hiina) 307 (130 + 177)
2. Kuk Hyang Kim (Põhja-Korea) 306 (131 + 175)
3. Sarah Elizabeth Robles (USA) 286 (126 + 160)
15.0802:55KergejõustikN kolmikhüpe1. Caterine Ibargüen (Colombia) 15.17
2. Yulimar Rojas (Venezuela) 14.98
3. Olga Rõpakova (Kasahstan) 14.74
15.0804:00KergejõustikM 400 m1. Wayde van Niekerk (LAV) 43,03
2. Kirani James (Grenada) 43,76
3. LaShawn Merritt (USA) 43,85
15.0804:25KergejõustikM 100 m1. Usain Bolt (Jamaica) 9,81
2. Justin Gatlin (USA) 9,89
3. Andre De Grasse (Kanada) 9,91
15.0815:00UjumineN avaveeujumine. 10 km1. Sharon van Rouwendaal (Holland) 1:56.32,1
2. Rachele Bruni (Itaalia) 1:56.49,5
3. Poliana Okimoto (Brasiilia) 1:56.51,4
15.0816:00Ratsasport (Koolisõit)Individuaalne koolisõit1. Charlotte Dujardin (Suurbritannia) 93,857%
2. Isabell Werth (Saksamaa) 89,071%
3. Kristina Broring-Sprehe (Saksamaa) 87,142%
15.0816:40KergejõustikN vasaraheide1. Anita Wlodarczyk (Poola) 82.29
2. Wenxiu Zhang (Hiina) 76.75
3. Sophie Hitchon (Suurbritannia) 74.54
15.0817:15KergejõustikN 3000 m takistusjooks1. Ruth Jebet (Bahrein) 8.59,75
2. Hyvin Kiyeng Jepkemoi (Keenia) 9.07,12
3. Emma Coburn (USA) 9.07,63
15.0820:00Võimlemine (Riistvõimlemine)M Rõngaharjutus1. Eleftherios Petrounias (Kreeka) 16,000
2. Arthur Nabarrete Zanettti (Brasiilia) 15,766
3. Deniss Abljazin (Venemaa) 15,700
15.0820:52Võimlemine (Riistvõimlemine)M Toenghüpe1. Se Gwang Ri (Põhja-Korea) 15,691
2. Deniss Abljazin (Venemaa) 15,516
3. Kenzo Shirai (Jaapan) 15,449
15.0821:42Võimlemine (Riistvõimlemine)N Poomiharjutus1. Sanne Wevers (Holland) 15,466
2. Lauren Hernandez (USA) 15,333
3. Simone Biles (USA) 14,733
15.0823:00Maadlus (Kreeka-rooma maadlus)M kuni 85 kg1. David Tšakvetadze (Venemaa)
2. Žan Belenjuk (Ukraina)
3. Denis Kudla (Saksamaa)
3. Davit Hamzatov (Valgevene)
15.0823:23Jalgrattasport (Trekisõit)M Omnium1. Elia Viviani (Itaalia) 207
2. Mark Cavendish (Suurbritannia) 194
3. Lasse Norman Hansen (Taani) 192
16.0800:15Maadlus (Kreeka-rooma maadlus)M kuni 130 kg1. Mijain Lopez Nunez (Kuuba)
2. Riza Kayaalp (Türgi)
3. Sergei Semjonov (Venemaa)
3. Sabah Shariati (Aserbaidžaan)
5. Heiki Nabi (Eesti)
16.0801:00TõstmineM kuni 105 kg1. Ruslan Nurudinov (Usbekistan) 431 (194 + 237)
2. Simon Martirosjan (Armeenia) 417 (190 + 227)
3. Aleksandr Zaitšikov (Kasahstan) 416 (193 + 223)
16.0801:15PoksM kuni 91 kg1. Jevgeni Tištšenko (Venemaa)
2. Vassili Levit (Kasahstan)
3. Erislandy Savon (Kuuba)
3. Rustam Tulaganov (Usbekistan)
16.0802:35KergejõustikM teivashüpe1. Thiago da Silva (Brasiilia) 6.03
2. Renaud Lavillenie (Prantsusmaa) 5.98
3. Sam Kendricks (USA) 5.85
16.0804:25KergejõustikM 800 m1. David Lekuta Rudisha (Keenia) 1.42,15
2. Taoufik Makhloufi (Alžeeria) 1.42,61
3. Clayton Murphy (USA) 1.42,93
16.0804:45KergejõustikN 400 m1. Shaunae Miller (Bahama) 49,44
2. Allyson Felix (USA) 49,51
3. Shericka Jackson (Jamaica) 49,85
16.0815:00UjumineM avaveeujumine. 10 km1. Ferry Weertman (Holland) 1:52.59,8
2. Spyridon Gianniotis (Kreeka) 1:52.59,8
3. Marc-Antoine Olivier (Prantsusmaa) 1:53.02,0
16.0815:08AerutamineM ühekanuu 1000 m1. Sebastian Brendel (Saksamaa) 3.56,926
2. Isaquias Queiroz dos Santos (Brasiilia) 3.58,529
3. Serghei Tarnovschi (Moldova) 4.00,852
16.0815:23AerutamineN kahesüst 500 m1. Ungari 1.43,687
2. Saksamaa 1.43,738
3. Poola 1.45,207
16.0815:47AerutamineN ühesüst 200 m1. Lisa Carrington (Uus-Meremaa) 39,864
2. Marta Walczykiewicz (Poola) 40,279
3. Inna Ossipenko-Radomska (Aserbaidžaan) 40,401
16.0815:50KergejõustikM kolmikhüpe1. Christian Taylor (USA) 17.86
2. Will Claye (USA) 17.76
3. Bin Dong (Hiina) 17.58
16.0816:12AerutamineM ühesüst 1000 m1. Marcus Walz (Hispaania) 3.31,447
2. Josef Dostal (Tšehhi) 3.32,145
3. Roman Anoškin (Venemaa) 3.33,363
16.0817:20KergejõustikN kettaheide1. Sandra Perković (Horvaatia) 69.21
2. Melina Robert-Michon (Prantsusmaa) 66.73
3. Denia Caballero (Kuuba) 65.34
16.0819:05PurjetamineN Laser Radial1. Marit Bouwmeester (Holland) 61
2. Annalise Murphy (Iirimaa) 67
3. Anne-Marie Rindom (Taani) 71
16.0819:50PurjetamineM Laser Standard1. Tom Burton (Austraalia) 73
2. Tonči Stipanović (Horvaatia) 75
3. Sam Meech (Uus-Meremaa) 85
21. Karl-Martin Rammo (Eesti) 169
16.0820:00KujundujumineDuetid1. Venemaa 98,5333
2. Hiina 97,0000
3. Jaapan 94,9333
16.0820:00Võimlemine (Riistvõimlemine)M Rööbaspuuharjutus1. Oleg Vernjajev (Ukraina) 16,041
2. Danell Leyva (USA) 15,900
3. David Beljavski (Venemaa) 15,783
16.0820:35PurjetamineFinn1. Giles Scott (Suurbritannia) 36
2. Vasilij Žbogar (Sloveenia) 68
3. Caleb Paine (USA) 76
20. Deniss Karpak (Eesti) 126
16.0820:45Võimlemine (Riistvõimlemine)N Vabaharjutus1. Simone Biles (USA) 15,966
2. Alexandra Raisman (USA) 15,500
3. Amy Tinkler (Suurbritannia) 14,933
16.0821:20PurjetamineNacra 171. Argentina 77
2. Austraalia 78
3. Austria 78
16.0821:34Võimlemine (Riistvõimlemine)M Kangiharjutus1. Fabian Hambüchen (Saksamaa) 15,766
2. Danell Leyva (USA) 15,500
3. Nile Wilson (Suurbritannia) 15,466
16.0823:00Maadlus (Kreeka-rooma maadlus)M kuni 66 kg1. Davor Štefanek (Serbia)
2. Migran Arutjunjan (Armeenia)
3. Rasul Tšunajev (Aserbaidžaan)
3. Šmagi Bolkvadze (Gruusia)
16.0823:05Jalgrattasport (Trekisõit)N Omnium1. Laura Trott (Suurbritannia) 230
2. Sarah Hammer (USA) 206
3. Jolien D´Hoore (Belgia) 199
16.0823:44Jalgrattasport (Trekisõit)N Sprint1. Kristina Vogel (Saksamaa)
2. Rebecca James (Suurbritannia)
3. Katy Marchant (Suurbritannia)
17.0800:00VettehüppedM 3 m hoolauahüpped1. Yuan Cao (Hiina) 547,60
2. Jack David Laugher (Suurbritannia) 523,85
3. Patrick Hausding (Saksamaa) 498,90
17.0800:15Maadlus (Kreeka-rooma maadlus)M kuni 98 kg1. Artur Aleksanjan (Armeenia)
2. Yasmany Daniel Lugo Cabrera (Kuuba)
3. Ghasem Rezaei (Iraan)
3. Cenk Ildem (Türgi)
16. Ardo Arusaar (Eesti)
17.0800:20Jalgrattasport (Trekisõit)M Keirin1. Jason Kenny (Suurbritannia) 10,113
2. Matthijs Buchli (Holland) + 0,040
3. Azizulhasni Awang (Malaisia) + 0,085
17.0801:00TõstmineM üle 105 kg1. Lasha Talahhadze (Gruusia) 473 (215 + 258)
2. Gor Minasjan (Armeenia) 451 (210 + 241)
3. Irakli Turmanidze (Gruusia) 448 (207 + 241)
7. Mart Seim (Eesti) 430 (187 + 243)
17.0801:15PoksM kuni 60 kg1. Robson Donato Conceicao (Brasiilia)
2. Sofiane Oumiha (Prantsusmaa)
3. Otgondalai Dorjnyambuu (Mongoolia)
3. Lazaro Alvarez Estrada (Kuuba)
17.0801:30LauatennisNaiskonnad1. Hiina
2. Saksamaa
3. Jaapan
17.0802:30KergejõustikM kõrgushüpe1. Derek Drouin (Kanada) 2.38
2. Mutaz Essa Barshim (Katar) 2.36
3. Bogdan Bondarenko (Ukraina) 2.33
17.0804:30KergejõustikN 1500 m1. Faith Chepngetich Kipyegon (Keenia) 4.08,92
2. Genzebe Dibaba (Etioopia) 4.10,27
3. Jennifer Simpson (USA) 4.10,53
17.0804:45KergejõustikM 110 m tõkkejooks1. Omar McLeod (Jamaica) 13,05
2. Orlando Ortega (Hispaania) 13,17
3. Dimitri Bascou (Prantsusmaa) 13,24
17.0816:00Ratsasport (Takistussõit)Võistkondlik takistussõit1. Prantsusmaa 3
2. USA 5
3. Saksamaa 8
17.0817:50KergejõustikM 3000 m takistusjooks1. Conseslus Kipruto (Keenia) 8.03,28
2. Evan Jager (USA) 8.04,28
3. Mahiedine Mekhissi-Benabbad (Prantsusmaa) 8.11,52
35. Kaur Kivistik (Eesti) eelj 8.44,25
17.0819:15SulgpallSegapaarismäng1. Indoneesia
2. Malaisia
3. Hiina
17.0822:30PoksM kuni 69 kg1. Danijar Jeleussinov (Kasahstan)
2. Šakhram Gijasov (Usbekistan)
3. Souleymane Diop Cissokho (Prantsusmaa)
3. Mohammed Rabii (Maroko)
17.0823:00Maadlus (Naistemaadlus)N kuni 48 kg1. Eri Tosaka (Jaapan)
2. Maria Stadnik (Aserbaidžaan)
3. Elitsa Jankova (Bulgaaria)
3. Yanan Sun (Hiina)
18.0800:15Maadlus (Naistemaadlus)N kuni 58 kg1. Kaori Icho (Jaapan)
2. Valeria Koblova (Venemaa)
3. Sakshi Malik (India)
3. Marwa Amri (Tuneesia)
18.0801:00Maadlus (Naistemaadlus)N kuni 69 kg1. Sara Dosho (Jaapan)
2. Natalja Vorobjova (Venemaa)
3. Anna Jenny Fransson (Rootsi)
3. Elmira Sõzdõkova (Kasahstan)
18.0801:30LauatennisMeeskonnad1. Hiina
2. Jaapan
3. Saksamaa
18.0803:15KergejõustikN kaugushüpe1. Tianna Bartoletta (USA) 7.17
2. Brittney Reese (USA) 7.15
3. Ivana Španovic (Serbia) 7.08
6. Ksenija Balta (Eesti) 6.79
18.0804:00Taekwondo (WT)N kuni 49 kg1. So-Hui Kim (Lõuna-Korea)
2. Tijana Bogdanovic (Serbia)
3. Panipak Wongpattanakit (Tai)
3. Patimat Abakarova (Aserbaidžaan)
18.0804:00Võrkpall (Rannavõrkpall)Naised1. Saksamaa
2. Brasiilia
3. USA
18.0804:15Taekwondo (WT)M kuni 58 kg1. Shuai Zhao (Hiina)
2. Tawin Hanprab (Tai)
3. Tae-Hun Kim (Lõuna-Korea)
3. Luisito Pie (Dominikaani Vabariik)
18.0804:30KergejõustikN 200 m1. Elaine Thompson (Jamaica) 21,78
2. Dafne Schippers (Holland) 21,88
3. Tori Bowie (USA) 22,15
18.0804:55KergejõustikN 100 m tõkkejooks1. Brianna Rollins (USA) 12,48
2. Nia Ali (USA) 12,59
3. Kristi Castlin (USA) 12,61
18.0815:00AerutamineM kahesüst 1000 m1. Saksamaa 3.10,781
2. Serbia 3.10,969
3. Austraalia 3.12,593
18.0815:15AerutamineM ühekanuu 200 m1. Juri Tšeban (Ukraina) 39,279
2. Valentin Demjanenko (Aserbaidžaan) 39,493
3. Isaquias Queiroz dos Santos (Brasiilia) 39,628
18.0815:39AerutamineM kahesüst 200 m1. Hispaania 32,075
2. Suurbritannia 32,368
3. Leedu 32,382
18.0816:03AerutamineN ühesüst 500 m1. Danuta Kozak (Ungari) 1.52,494
2. Emma Aastrand Jørgensen (Taani) 1.54,326
3. Lisa Carrington (Uus-Meremaa) 1.54,372
18.0817:00TriatlonM Olümpiadistants1. Alistair Brownlee (Suurbritannia) 1:45.01
2. Jonathan Brownlee (Suurbritannia) 1:45.07
3. Henri Schoeman (LAV) 1:45.43
18.0818:00KergejõustikM 400 m tõkkejooks1. Kerron Clement (USA) 47,73
2. Boniface Mucheru Tumuti (Keenia) 47,78
3. Yasmani Copello (Türgi) 47,92
6. Rasmus Mägi (Eesti) 48,40
30. Jaak-Heinrich Jagor (Eesti) eelj 49,78
18.0819:05PurjetamineN 4701. Suurbritannia 44
2. Uus-Meremaa 54
3. Prantsusmaa 62
18.0819:15SulgpallNaispaarismäng1. Jaapan
2. Taani
3. Lõuna-Korea
18.0819:50PurjetamineM 4701. Horvaatia 43
2. Austraalia 58
3. Kreeka 58
18.0820:35Purjetamine49er1. Uus-Meremaa 35
2. Austraalia 78
3. Saksamaa 83
18.0821:20Purjetamine49erFX1. Brasiilia 48
2. Uus-Meremaa 51
3. Taani 54
19. Eesti 194
18.0821:30PoksM kuni 81 kg1. Julio Cesar de la Cruz (Kuuba)
2. Adilbek Nijazõmbetov (Kasahstan)
3. Joshua Buatsi (Suurbritannia)
3. Mathieu Bauderlique (Prantsusmaa)
18.0822:00VettehüppedN 10 m tornihüpped1. Qian Ren (Hiina) 439,25
2. Yajie Si (Hiina) 419,40
3. Meaghan Benfeito (Kanada) 389,20
18.0823:00Maadlus (Naistemaadlus)N kuni 53 kg1. Helen Louise Maroulis (USA)
2. Saori Yoshida (Jaapan)
3. Sofia Mattsson (Rootsi)
3. Natalja Sinišin (Aserbaidžaan)
18.0823:00MaahokiMehed1. Argentina
2. Belgia
3. Saksamaa
19.0800:15Maadlus (Naistemaadlus)N kuni 63 kg1. Risako Kawai (Jaapan)
2. Maria Mamašuk (Valgevene)
3. Monika Ewa Michalik (Poola)
3. Jekaterina Larionova (Kasahstan)
19.0801:00Maadlus (Naistemaadlus)N kuni 75 kg1. Erica Elizabeth Wiebe (Kanada)
2. Guzel Manjurova (Kasahstan)
3. Jekaterina Bukina (Venemaa)
3. Fengliu Zhang (Hiina)
13. Epp Mäe (Eesti)
19.0802:30KergejõustikM kuulitõuge1. Ryan Crouser (USA) 22.52
2. Joe Kovacs (USA) 21.78
3. Tomas Walsh (Uus-Meremaa) 21.36
19.0803:10KergejõustikN odavise1. Sara Kolak (Horvaatia) 66.18
2. Sunette Stella Viljoen (LAV) 64.92
3. Barbora Špotakova (Tšehhi) 64.80
20. Liina Laasma (Eesti) kvalif 58.06
19.0803:45KergejõustikM kümnevõistlus1. Ashton Eaton (USA) 8893
2. Kevin Mayer (Prantsusmaa) 8834
3. Damian Warner (Kanada) 8666
23. Karl Robert Saluri (Eesti) 7223
24. Maicel Uibo (Eesti) 7170
19.0804:00Taekwondo (WT)N kuni 57 kg1. Jade Jones (Suurbritannia)
2. Eva Calvo (Hispaania)
3. Kimia Alizadeh Zenoorin (Iraan)
3. Hedaya Wahba (Egiptus)
19.0804:00Võrkpall (Rannavõrkpall)Mehed1. Brasiilia
2. Itaalia
3. Holland
19.0804:15KergejõustikN 400 m tõkkejooks1. Dalilah Muhammad (USA) 53,13
2. Sara Petersen (Taani) 53,55
3. Ashley Spencer (USA) 53,72
19.0804:15Taekwondo (WT)M kuni 68 kg1. Ahmad Abughaush (Jordaania)
2. Aleksei Denissenko (Venemaa)
3. Dae-hoon Lee (Lõuna-Korea)
3. Joel González Bonilla (Hispaania)
19.0804:30KergejõustikM 200 m1. Usain Bolt (Jamaica) 19,78
2. Andre De Grasse (Kanada) 20,02
3. Christophe Lemaitre (Prantsusmaa) 20,12
19.0814:00KergejõustikM 50 km käimine1. Matej Toth (Slovakkia) 3:40.58
2. Jared Tallent (Austraalia) 3:41.16
3. Hirooki Arai (Jaapan) 3:41.24
19.0816:25SulgpallNaisüksikmäng1. Carolina Maria Marin (Hispaania)
2. Venkata Sindhu Pusarla (India)
3. Nozomi Okuhara (Jaapan)
14. Kati Tolmoff (Eesti)
19.0818:00KujundujumineNaiskondlik1. Venemaa 99,1333
2. Hiina 97,3667
3. Jaapan 95,4333
19.0818:35SulgpallMeespaarismäng1. Hiina
2. Malaisia
3. Suurbritannia
19.0819:30Ratsasport (Takistussõit)Individuaalne takistussõit1. Nick Skelton (Suurbritannia) 0 / 42,82
2. Peder Fredricson (Rootsi) 0 / 43,35
3. Eric Lamaze (Kanada) 4
19.0820:30KergejõustikN 20 km käimine1. Hong Liu (Hiina) 1:28.35
2. Maria Guadalupe Gonzalez (Mehhiko) 1:28.37
3. Xiuzhi Lu (Hiina) 1:28.42
19.0821:00Jalgrattasport (BMX)Naised1. Mariana Pajon (Colombia) 34,093
2. Alise Post (USA) + 0,342
3. Stefany Hernandez (Venezuela) + 0,662
19.0821:10Jalgrattasport (BMX)Mehed1. Connor Fields (USA) 34,642
2. Jelle van Gorkom (Holland) + 0,674
3. Carlos Alberto Ramirez Yepes (Colombia) + 0,875
19.0821:30VeepallNaised1. USA
2. Itaalia
3. Venemaa
19.0822:00PoksN kuni 60 kg1. Estelle Mossely (Prantsusmaa)
2. Junhua Yin (Hiina)
3. Anastassia Beljakova (Venemaa)
3. Mira Potkonen (Soome)
19.0823:00Maadlus (Vabamaadlus)M kuni 57 kg1. Vladimir Hintšegašvili (Gruusia)
2. Rei Higuchi (Jaapan)
3. Hassan Rahimi (Iraan)
3. Hadži Alijev (Aserbaidžaan)
19.0823:00MaahokiNaised1. Suurbritannia
2. Holland
3. Saksamaa
19.0823:30JalgpallNaised1. Saksamaa
2. Rootsi
3. Kanada
20.0800:00Moodne viievõistlusN individuaalne1. Chloe Esposito (Austraalia) 1372
2. Elodie Clouvel (Prantsusmaa) 1356
3. Oktawia Nowacka (Poola) 1349
20.0800:15Maadlus (Vabamaadlus)M kuni 74 kg1. Hassan Yazdani Charati (Iraan)
2. Aniuar Gedujev (Venemaa)
3. Söner Demirtas (Türgi)
3. Jabrayil Hasanov (Aserbaidžaan)
20.0802:30KergejõustikN teivashüpe1. Ekaterini Stefanidi (Kreeka) 4.85
2. Sandi Morris (USA) 4.85
3. Eliza McCartney (Uus-Meremaa) 4.80
20.0803:05KergejõustikM vasaraheide1. Dilšod Nazarov (Tadžikistan) 78.68
2. Ivan Tihhon (Valgevene) 77.79
3. Wojciech Nowicki (Poola) 77.73
20.0803:40KergejõustikN 5000 m1. Vivian Jepkemoi Cheruiyot (Keenia) 14.26,17
2. Hellen Onsando Obiri (Keenia) 14.29,77
3. Almaz Ayana (Etioopia) 14.33,59
20.0804:00Taekwondo (WT)N kuni 67 kg1. Hye-ri Oh (Lõuna-Korea)
2. Haby Niare (Prantsusmaa)
3. Nur Tatar (Türgi)
3. Ruth Marie Christelle Gbagbi (Elevandiluurannik)
20.0804:15KergejõustikN 4 x 100 m1. USA 41,01
2. Jamaica 41,36
3. Suurbritannia 41,77
20.0804:15Taekwondo (WT)M kuni 80 kg1. Cheick Sallah Junior Cisse (Elevandiluurannik)
2. Lutalo Muhammad (Suurbritannia)
3. Milad Beigi Hartšegani (Aserbaidžaan)
3. Oussama Oueslati (Tuneesia)
20.0804:35KergejõustikM 4 x 100 m1. Jamaica 37,27
2. Jaapan 37,60
3. Kanada 37,64
20.0813:00GolfNaised1. In-Bee Park (Lõuna-Korea) 268 (-16)
2. Lydia Ko (Uus-Meremaa) 273 (-11)
3. Shanshan Feng (Hiina) 274 (-10)
20.0815:07AerutamineM ühesüst 200 m1. Liam Heath (Suurbritannia) 35,197
2. Maxime Beaumont (Prantsusmaa) 35,362
3. Ronald Rauhe (Saksamaa) 35,662
3. Saul Craviotto Rivero (Hispaania) 35,662
20.0815:14AerutamineM kahekanuu 1000 m1. Saksamaa 3.43,912
2. Brasiilia 3.44,819
3. Ukraina 3.45,949
20.0815:30SulgpallMeesüksikmäng1. Long Chen (Hiina)
2. Chong Wei Lee (Malaisia)
3. Viktor Axelsen (Taani)
27. Raul Must (Eesti)
20.0815:32AerutamineN neljasüst 500 m1. Ungari 1.14,193
2. Saksamaa 1.15,094
3. Valgevene 1.16,619
20.0815:49AerutamineM neljasüst 1000 m1. Saksamaa 3.02,143
2. Slovakkia 3.05,044
3. Tšehhi 3.05,176
20.0817:00TriatlonN Olümpiadistants1. Gwen Jorgensen (USA) 1:56.16
2. Nicola Spirig Hug (Šveits) 1:56.56
3. Vicky Holland (Suurbritannia) 1:57.01
44. Kaidi Kivioja (Eesti) 2:05.42
20.0818:30Jalgrattasport (Kross)N Maastikurattasõit1. Jenny Rissveds (Rootsi) 1:30.15
2. Maja Wloszczowska (Poola) 1:30.52
3. Catharine Pendrel (Kanada) 1:31.41
20.0820:00PoksN kuni 51 kg1. Nicola Adams (Suurbritannia)
2. Sarah Ourahmoune (Prantsusmaa)
3. Ingrit Lorena Valencia Victoria (Colombia)
3. Cancan Ren (Hiina)
20.0820:15PoksM kuni 56 kg1. Robeisy Ramirez Carrazana (Kuuba)
2. Shakur Stevenson (USA)
3. Murodjon Ahmadalijev (Usbekistan)
3. Vladimir Nikitin (Venemaa)
20.0821:00PoksM kuni 75 kg1. Arlen Lopez (Kuuba)
2. Bektemir Melikuzijev (Usbekistan)
3. Misael Uziel Rodriguez (Mehhiko)
3. Kamran Šahsuvarlõ (Aserbaidžaan)
20.0821:20Võimlemine (Iluvõimlemine)Individuaalne mitmevõistlus1. Margarita Mamun (Venemaa) 76,483
2. Jana Kudrjavtseva (Venemaa) 75,608
3. Ganna Rizatdinova (Ukraina) 73,583
20.0821:30KorvpallNaised1. USA
2. Hispaania
3. Serbia
20.0821:30KäsipallNaised1. Venemaa
2. Prantsusmaa
3. Norra
20.0822:30VettehüppedM 10 m tornihüpped1. Aisen Chen (Hiina) 585,30
2. German Sanchez Sanchez (Mehhiko) 532,70
3. David Boudia (USA) 525,25
20.0823:00Maadlus (Vabamaadlus)M kuni 86 kg1. Abdul Rašid Sadullajev (Venemaa)
2. Selim Yasar (Türgi)
3. J'den Cox (USA)
3. Šarif Šarifov (Aserbaidžaan)
20.0823:30JalgpallMehed1. Brasiilia
2. Saksamaa
3. Nigeeria
20.0823:50VeepallMehed1. Serbia
2. Horvaatia
3. Itaalia
21.0800:00Moodne viievõistlusM individuaalne1. Aleksandr Lessun (Venemaa) 1479
2. Pavlo Timoštšenko (Ukraina) 1472
3. Ismael M. Hernandez Uscanga (Mehhiko) 1468
21.0800:15Maadlus (Vabamaadlus)M kuni 125 kg1. Taha Akgül (Türgi)
2. Komeil Ghasemi (Iraan)
3. Geno Petriašvili (Gruusia)
3. Ibrahim Saidov (Valgevene)
21.0802:30KergejõustikN kõrgushüpe1. Ruth Beitia (Hispaania) 1.97
2. Mirela Demireva (Bulgaaria) 1.97
3. Blanka Vlašić (Horvaatia) 1.97
21.0802:55KergejõustikM odavise1. Thomas Röhler (Saksamaa) 90.30
2. Julius Yego (Keenia) 88.24
3. Keshorn Walcott (Trinidad ja Tobago) 85.38
18. Tanel Laanmäe (Eesti) kvalif 80.45
22. Risto Mätas (Eesti) kvalif 79.40
23. Magnus Kirt (Eesti) kvalif 79.33
21.0803:00KergejõustikM 1500 m1. Matthew Centrowitz (USA) 3.50,00
2. Taoufik Makhloufi (Alžeeria) 3.50,11
3. Nicholas Willis (Uus-Meremaa) 3.50,24
21.0803:15KergejõustikN 800 m1. Caster Semenya (LAV) 1.55,28
2. Francine Niyonsaba (Burundi) 1.56,49
3. Margaret Nyairera Wambui (Keenia) 1.56,89
21.0803:30KergejõustikM 5000 m1. Mohamed Farah (Suurbritannia) 13.03,30
2. Paul Kipkemoi Chelimo (USA) 13.03,90
3. Hagos Gebrhiwet (Etioopia) 13.04,35
21.0804:00KergejõustikN 4 x 400 m1. USA 3.19,06
2. Jamaica 3.20,34
3. Suurbritannia 3.25,88
21.0804:00Taekwondo (WT)N üle 67 kg1. Shuyin Zheng (Hiina)
2. Maria Espinoza (Mehhiko)
3. Jackie Galloway (USA)
3. Bianca Walkden (Suurbritannia)
21.0804:15Taekwondo (WT)M üle 80 kg1. Radik Issajev (Aserbaidžaan)
2. Abdoulrazak Issoufou Alfaga (Niger)
3. Dong-min Cha (Lõuna-Korea)
3. Maicon Siqueira (Brasiilia)
21.0804:15VõrkpallNaised1. Hiina
2. Serbia
3. USA
21.0804:35KergejõustikM 4 x 400 m1. USA 2.57,30
2. Jamaica 2.58,16
3. Bahama 2.58,49
21.0815:30KergejõustikM maraton1. Eliud Kipchoge (Keenia) 2:08.44
2. Feyisa Lilesa (Etioopia) 2:09.54
3. Galen Rupp (USA) 2:10.05
61. Roman Fosti (Eesti) 2:19.26
63. Tiidrek Nurme (Eesti) 2:20.01
21.0817:00Võimlemine (Iluvõimlemine)Rühmkava1. Venemaa 36,233
2. Hispaania 35,766
3. Bulgaaria 35,766
21.0818:30Jalgrattasport (Kross)M Maastikurattasõit1. Nino Schurter (Šveits) 1:33.28
2. Jaroslav Kulhavy (Tšehhi) 1:34.18
3. Carlos Coloma (Hispaania) 1:34.51
21.0819:15VõrkpallMehed1. Brasiilia
2. Itaalia
3. USA
21.0819:45Maadlus (Vabamaadlus)M kuni 65 kg1. Soslan Ramonov (Venemaa)
2. Togrull Asgarov (Aserbaidžaan)
3. Ihtijor Navruzov (Usbekistan)
3. Frank Chamizo Marquez (Itaalia)
21.0820:00KäsipallMehed1. Taani
2. Prantsusmaa
3. Saksamaa
21.0820:00PoksN kuni 75 kg1. Claressa Shields (USA)
2. Nouchka Fontijn (Holland)
3. Qian Li (Hiina)
3. Dariga Šakimova (Kasahstan)
21.0820:15PoksM kuni 52 kg1. Šahhobidin Zoirov (Usbekistan)
2. Miša Alojan (Venemaa)
3. Jianguan Hu (Hiina)
3. Yoel Segundo Finol (Venezuela)
21.0821:00Maadlus (Vabamaadlus)M kuni 97 kg1. Kyle Snyder (USA)
2. Hetag Gazjumov (Aserbaidžaan)
3. Magomed Ibragimov (Usbekistan)
3. Albert Saritov (Rumeenia)
21.0821:00PoksM kuni 64 kg1. Fazliddin Gaibnazarov (Usbekistan)
2. Lorenzo Sotomayor Collazo (Aserbaidžaan)
3. Artem Harutjunjan (Saksamaa)
3. Vitali Dunaitsev (Venemaa)
21.0821:15PoksM üle 91 kg1. Tony Yoka (Prantsusmaa)
2. Joseph Joyce (Suurbritannia)
3. Ivan Ditško (Kasahstan)
3. Filip Hrgovic (Horvaatia)
21.0821:45KorvpallMehed1. USA
2. Serbia
3. Hispaania