XXII SUVEOLÜMPIAMÄNGUD

Võimlemine Riistvõimlemine
Moskva (Nõukogude Liit) 20.07.1980 - 25.07.1980

nimed   võistkonnad/riigid   tulemused
 
MEISTRIKLASS (16a ja vanemad)
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
M Individuaalne mitmevõistlus
65Aleksandr Ditjatin NSV Liit 118,650 Nikolai Andrianov NSV Liit 118,225 Stojan Deltšev Bulgaaria 118,000
M Meeskondlik mitmevõistlus
9NSV Liit
Nikolai Andrianov
Eduard Azarjan
Aleksandr Ditjatin
Bogdan Makuts
Vladimir Markelov
Aleksandr Tkatšov
589,600
Saksa DV
Andreas Bronst
Roland Brückner
Ralf-Peter Hemmann
Lutz Hoffmann
Lutz Mack
Michael Nikolay
581,150
Ungari
Ferenc Donath
György Guczoghy
Zoltán Kelemen
Peter Kovacs
Zoltán Magyar
István Vámos
575,000
M Vabaharjutus
65Roland Brückner Saksa DV 19,750 Nikolai Andrianov NSV Liit 19,725 Aleksandr Ditjatin NSV Liit 19,700
M Toenghooglemine
65Zoltán Magyar Ungari 19,925 Aleksandr Ditjatin NSV Liit 19,800 Michael Nikolay Saksa DV 19,775
M Rõngaharjutus
65Aleksandr Ditjatin NSV Liit 19,875 Aleksandr Tkatšov NSV Liit 19,725 Jiří Tabak Tšehhoslovakkia 19,600
M Toenghüpe
65Nikolai Andrianov NSV Liit 19,825 Aleksandr Ditjatin NSV Liit 19,800 Roland Brückner Saksa DV 19,775
M Rööbaspuuharjutus
65Aleksandr Tkatšov NSV Liit 19,775 Aleksandr Ditjatin NSV Liit 19,750 Roland Brückner Saksa DV 19,650
M Kangiharjutus
65Stojan Deltšev Bulgaaria 19,825 Aleksandr Ditjatin NSV Liit 19,750 Nikolai Andrianov NSV Liit 19,675
N Individuaalne mitmevõistlus
62Jelena Davõdova NSV Liit 79,150 Maxi Gnauck Saksa DV 79,075 Nadia Comăneci Rumeenia 79,075
N Naiskondlik mitmevõistlus
8NSV Liit
Jelena Davõdova
Maria Filatova
Nelli Kim
Jelena Naimušina
Natalja Šapošnikova
Stella Zahharova
394,900
Rumeenia
Nadia Comăneci
Rodica Dunca
Emilia Eberle
Cristina Elena Grigoras
Melita Rühn
Dumitriţa Turner
393,500
Saksa DV
Maxi Gnauck
Sylvia Hindorff
Steffi Kräker
Katharina Rensch
Karola Sube
Birgit Suss
392,550
N Toenghüpe
62Natalja Šapošnikova NSV Liit 19,725 Steffi Kräker Saksa DV 19,675 Melita Rühn Rumeenia 19,650
N Rööbaspuuharjutus
62Maxi Gnauck Saksa DV 19,875 Emilia Eberle Rumeenia 19,850 Steffi Kräker Saksa DV 19,775 Melita Rühn Rumeenia 19,775 Maria Filatova NSV Liit 19,775
N Poomiharjutus
62Nadia Comăneci Rumeenia 19,800 Jelena Davõdova NSV Liit 19,750 Natalja Šapošnikova NSV Liit 19,725
N Vabaharjutus
62Nelli Kim NSV Liit 19,875 Nadia Comăneci Rumeenia 19,875 Natalja Šapošnikova NSV Liit 19,825 Maxi Gnauck Saksa DV 19,825