56. EESTI SISEMEISTRIVÕISTLUSED

Kergejõustik Sisekergejõustik
Tallinn 17.02.2018 - 18.02.2018

nimed   võistkonnad/riigid   tulemused
 
TÄISKASVANUD
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
M 60 m
17Hans-Christian Hausenberg Tartu SS Kalev 6,89 Kaspar Mesila Audentese SK 6,92 Richard Pulst Audentese SK 6,92
M 200 m
15Tony Nõu Audentese SK 21,59 Jakob Goroško Tartu ÜASK 21,88 Sten Ander Sepp Audentese SK 21,94
M 400 m
10Tony Nõu Audentese SK 47,32 Jaak-Heinrich Jagor Tartu SS Kalev 48,01 Erik Jagor Audentese SK 49,08
M 800 m
15Sten Ütsmüts Tartu ÜASK 1.55,36 Karel-Sander Kljuzin Tartu ÜASK 1.55,98 Enari Tõnström KJS Sakala 1.56,03
M 1500 m
21Andi Noot Tartu SS Kalev 3.48,51 Allar Lamp Tartu ÜASK 3.50,06 Olavi Allase KJK Järvala 3.55,09
M 3000 m
16Allar Lamp Tartu ÜASK 8.24,85 Olavi Allase KJK Järvala 8.27,85 Roman Fosti Sparta SS 8.30,24
M 4 x 400 m
3Audentese SK I
Sten Ander Sepp
Karl Erik Nazarov
Erik Jagor
Tony Nõu
3.14,81
Tartu SS Kalev
Karel Tilga
Henri Loose
Joosep Tohvri
Jaak-Heinrich Jagor
3.24,77
Audentese SK II
Karl Kevin Klais
Egert Sekk
Timo Tiismaa
Ken-Mark Minkovski
3.28,10
M 60 m tõkkejooks
5Johannes Treiel KJK Saare 7,95 Andres Raja SK Raesport 8,13 Janek Õiglane Audentese SK 8,20
M 5000 m käimine
6Virgo Adusoo B. Junk Käimisklubi 23.16,66 Ruslan Sergatšjov JK Tempo 23.49,32 Igor Jakovlev NPSK Narvic 25.11,48
M kõrgushüpe
6Karl Lumi Tallinna SS Kalev 2.10 Hendrik Lepik SK Raesport 2.10 Karel Tilga Tartu SS Kalev 2.05
M teivashüpe
8Robin Nool SK Elite Sport 5.20 Eerik Haamer Tartu ÜASK 4.90 Taavi Tšernjavski SK Elite Sport 4.80
M kaugushüpe
17Hans-Christian Hausenberg Tartu SS Kalev 7.54 Meelis Siimson Audentese SK 7.44 Karel Tilga Tartu SS Kalev 7.33
M kolmikhüpe
6Igor Syunin Tartu ÜASK 15.60 Jaanus Suvi KJK Järvala 14.12 Sten Erik Tomingas SK Altius 13.66
M kuulitõuge
10Kert Piirimäe Koigi KJK 17.53 Jander Heil KJS Sakala 17.49 Karl Koha Audentese SK 17.09
M seitsmevõistlus
5Hans-Christian Hausenberg Tartu SS Kalev 5804 Karel Tilga Tartu SS Kalev 5789 Taavi Tšernjavski SK Elite Sport 5762
N 60 m
17Õilme Võro KJK Lõunalõvi 7,46 Marje Nurk indiv 7,52 Maarja Kalev Tartu ÜASK 7,54
N 200 m
11Õilme Võro KJK Lõunalõvi 24,28 Marje Nurk indiv 24,48 Liis Roose Tartu ÜASK 24,98
N 400 m
14Liis Roose Tartu ÜASK 55,20 Helin Meier Nõmme KJK 55,93 Piibe Kirke Aljas Tartu ÜASK 56,19
N 800 m
11Helin Meier Nõmme KJK 2.13,84 Brit Rammul Sparta SS 2.15,01 Laura Karilaid M&N Sport 2.19,79
N 1500 m
9Kelly Nevolihhin KJK ViKe 4.55,53 Brit Rammul Sparta SS 4.56,06 Egle-Helene Ervin KJK ViKe 4.58,83
N 3000 m
8Laura Maasik Nõmme KJK 10.14,32 Egle-Helene Ervin KJK ViKe 10.16,03 Kaisa Kukk Treeningpartner 10.17,59
N 4 x 400 m
3Tartu ÜASK
Triin Sellik
Karolina Orav
Piibe Kirke Aljas
Liis Roose
3.54,64
Audentese SK
Triin Tiismaa
Daria O'Konnel-Bronin
Pärl Eelma
Liis Grete Atonen
3.59,82
Tartu SS Kalev
Getrin Koort
Kristel Luik
Elina Leis
Marielle Kleemeier
4.02,17
N 60 m tõkkejooks
14Diana Suumann Tartu ÜASK 8,35 Kreete Verlin SK Fortis 8,56 Johanna Ilves KJK ViKe 8,63
N 3000 m käimine
9Jekaterina Mirotvortseva KJK Kalev-Sillamäe 14.19,87 Anna Tipukina KJK Atleetika 15.09,58 Angela Mandel KJK Kalev-Sillamäe 15.36,72
N kõrgushüpe
9Grete Udras Audentese SK 1.82 Leanne Siimumäe KJK Kose 2000 1.73 Katre Sofia Palm Saue KJK 1.70
N teivashüpe
5Marleen Mülla KJK ViKe 3.85 Lembi Vaher Nõmme KJK 3.80 Maria Kytölä indiv 3.70
N kaugushüpe
9Ksenija Balta Tallinna SS Kalev 6.63 Tähti Alver Nõmme KJK 6.36 Merilyn Uudmäe Audentese SK 6.12
N kolmikhüpe
7Tähti Alver Nõmme KJK 13.25 Merilyn Uudmäe Audentese SK 13.08 Annabel Luuk Tartu ÜASK 12.87
N kuulitõuge
7Kätlin Piirimäe Koigi KJK 16.00 Valeria Radajeva Audentese SK 13.45 Monica Vainola Nõmme KJK 12.82
N viievõistlus
12Katre Sofia Palm Saue KJK 3605 Terje Kaunissaar KJK ViKe 3598 Leanne Siimumäe KJK Kose 2000 3322

Võistluse kohta lisaks:
Koondprotokoll