EESTI NOORSOO SISEMEISTRIVÕISTLUSED

Kergejõustik Sisekergejõustik
Tallinn 10.02.2018 - 11.02.2018

nimed   võistkonnad/riigid   tulemused
 
NOORSUGU (U-23)
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
M 60 m
6Raiko Pappel Tallinna SS Kalev 7,01 Harald Kristjan SK Elite Sport 7,19 Karl Kevin Klais Audentese SK 7,20
M 200 m
9Tony Nõu Audentese SK 21,76 Sten Ander Sepp Audentese SK 22,04 Hans-Christian Hausenberg Tartu SS Kalev 22,26
M 400 m
4Tony Nõu Audentese SK 47,48 Sten Ander Sepp Audentese SK 49,54 Karl Kevin Klais Audentese SK 51,32
M 800 m
6Deniss Šalkauskas Tartu ÜASK 1.58,14 Deniss Salmijanov Tartu SS Kalev 2.00,18 Igor Skatško JK Tempo 2.01,82
M 1500 m
9Mark Abner Treeningpartner 3.59,78 Deniss Šalkauskas Tartu ÜASK 4.00,33 Igor Skatško JK Tempo 4.15,42
M 3000 m
6Mark Abner Treeningpartner 9.01,16 Henry Räppo Tartu SS Kalev 9.08,92 Marti Medar Treeningpartner 9.16,93
M 60 m tõkkejooks
3Johannes Treiel KJK Saare 7,96 Remy Raheste KJK Karksi 9,78 Aarne Kuusmann Kurtide SL 10,22
M 5000 m käimine
2Igor Jakovlev NPSK Narvic 26.25,78 Kirill Titov KJK Kalev-Sillamäe 32.24,41
M kõrgushüpe
5Kaarel Ernits Tartu ÜASK 2.12 Kevin Basov Audentese SK 2.02 Robin Nool SK Elite Sport 1.96
M teivashüpe
3Robin Nool SK Elite Sport 5.25 Johannes Treiel KJK Saare 4.70 Raul-Alar Haak Tartu ÜASK 4.30
M kaugushüpe
5Jan-Martin Vandrecht KJK Kose 2000 7.05 Karl Kivi Tallinna SS Kalev 6.67 Ilja Pimenovs KJK Atleetika 6.30
M kolmikhüpe
3Ilja Pimenovs KJK Atleetika 13.69 Igor Jakovlev NPSK Narvic 12.91 Alvar Maidla Tartu SS Kalev 12.66
M kuulitõuge
6Jander Heil KJS Sakala 18.39 Kert Piirimäe Koigi KJK 17.30 Hans-Christian Hausenberg Tartu SS Kalev 13.80
M seitsmevõistlus
3Hans-Christian Hausenberg Tartu SS Kalev 5804 Karel Tilga Tartu SS Kalev 5789
N 60 m
10Õilme Võro KJK Lõunalõvi 7,58 Ene Liis Lisovik SK Fortis 7,90 Kristella Jurkatamm Tallinna SS Kalev 8,00
N 200 m
9Kreete Verlin SK Fortis 24,42 Õilme Võro KJK Lõunalõvi 24,54 Pärl Eelma Audentese SK 25,87
N 400 m
7Liis Roose Tartu ÜASK 55,91 Marielle Kleemeier Tartu SS Kalev 59,06 Tuule Sireli Mäe KJK ViKe 61,35
N 800 m
4Tuule Sireli Mäe KJK ViKe 2.30,57 Vanessa Rätsep Tartu SS Kalev 2.30,83 Anette Piirsalu SK Elite Sport 2.30,84
N 1500 m
1Astrid Mai Barsegjan Treeningpartner 5.21,99
N 3000 m
3Katrin Zaitseva Tartu SS Kalev 10.26,49 Astrid Mai Barsegjan Treeningpartner 11.48,29 Lada Rosljakova NPSK Narvic 12.45,01
N 60 m tõkkejooks
4Kreete Verlin SK Fortis 8,44 Kristella Jurkatamm Tallinna SS Kalev 8,74 Kadi Kaart SK Maret-Sport 9,19
N 3000 m käimine
2Anna Tipukina KJK Atleetika 15.14,50 Lada Rosljakova NPSK Narvic 16.39,37
N kõrgushüpe
4Annika Teska Tallinna SS Kalev 1.63 Marlen Millerman Nõmme KJK 1.60 Kätrin Pärn Tartu ÜASK 1.50
N teivashüpe
2Reena Koll KJK Visa 4.00 Maria Kytölä indiv 3.70
N kaugushüpe
12Kreete Verlin SK Fortis 5.79 Pärl Eelma Audentese SK 5.68 Karina Kabrits Tallinna SS Kalev 5.33
N kolmikhüpe
3Annabel Luuk Tartu ÜASK 12.32 Karina Štork Audentese SK 11.31 Liisbeth Kallis KJK Harta 10.80
N kuulitõuge
5Valeria Radajeva Audentese SK 13.91 Monica Vainola Nõmme KJK 13.34 Tuule Müürsepp KJK Lõunalõvi 11.92
N viievõistlus
1Kadi Kaart SK Maret-Sport 3135

Võistluse kohta lisaks:
Koondprotokoll