EESTI MEISTRIVÕISTLUSED

Tantsusport
Tallinn, Tartu, Põlva 27.01.2018 - 17.03.2018

nimed   võistkonnad/riigid   tulemused
 
TÄISKASVANUD
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
Standardtantsud
13Madis Abel - Aleksandra Galkina  TK Leevi  Ergo Lükk - Baile Orb  TK Baile  Andres Liiv - Kristin Vaha  TK Mustang 
Ladina-Ameerika tantsud
Kümme tantsu
7Konstantin Gorodilov - Dominika Bergmannova  TS Kreedo Dance  Ander Saago - Kristel Moorats  TK Tango / TK Respect  Saamuel Rammo - Marianne Äkke  TK Maarja / TK Twist 
 
NOORED II (U-21)
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
Standardtantsud
6Karl Robert Kuum - Elys Rannik  TK Respect  Kristo Kama - Mariann Hendrikson  TK Tango  Ander Saago - Kristel Moorats  TK Tango / TK Respect 
Ladina-Ameerika tantsud
4Ander Saago - Kristel Moorats  TK Tango / TK Respect  Kristo Kama - Mariann Hendrikson  TK Tango  Andreas Randoja - Jekaterina Selištševa  TA Danceline 
Kümme tantsu
 
NOORED I
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
Standardtantsud
33Ilja Rotar - Silvia Susanne Barjabin  TK Leevi  Kaspar Kaldaru - Agneta Pukk  TK Respect  Kris Jarlet Kivisaar - Maria Elisabeth Lootus  TK Leevi 
Ladina-Ameerika tantsud
31Mark Richard Jürna - Lisette Metsalu  TK Laguun  Ruudi Veideman - Katriin Sõõrumaa  Golden Dance Club  Leho Holm - Marleen Lutter  TK Leevi 
Kümme tantsu
 
JUUNIOR II
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
Standardtantsud
31Andreas Lepiste - Sofia Dzevulskaja  TS Kreedo Dance  Georgi Klementjev - Sofia Tšižova  TS Kreedo Dance  Kristofer Robin Maasalu - Kretel Kurs  TK Respect 
Ladina-Ameerika tantsud
32Robert Veide - Amanda Rebeca Padar  TK Prestige  Patrik Roostfeldt - Nicole Kesner  TK Laguun  Andreas Lepiste - Sofia Dzevulskaja  TS Kreedo Dance 
Kümme tantsu
 
JUUNIOR I
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
Standardtantsud
35Anton Siff - Katerin Matvejeva  TK Leevi  Nikita Kilevoi - Anna-Maria Pogrebnaja  TA Danceline  Aleksander Johanson - Adriana Johanson  TK Maarja 
Ladina-Ameerika tantsud
33Nikita Kilevoi - Anna-Maria Pogrebnaja  TA Danceline  Richard Eric Rinne - Kristiin Sõõrumaa  Golden Dance Club  Aleksander Tuudor Kappet - Sabina Lomovski  TK Laguun 
Kümme tantsu
 
LAPSED
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
Standardtantsud
23Martin Makarov - Keiri Semre  TK Leevi  Emil Korotin - Evelina Bondarenko  TS Kreedo Dance  Ralf Oliver Purje - Elenor Kurisoo  TK Twist 
Ladina-Ameerika tantsud
22Emil Korotin - Evelina Bondarenko  TS Kreedo Dance  Frederik Roostfeldt - Kirsten Härms  TK Laguun / TK Twist  Ralf Oliver Purje - Elenor Kurisoo  TK Twist / TK Laguun 
Kümme tantsu