56. EESTI LAHTISED MEISTRIVÕISTLUSED

Laskesuusatamine
Haanja, Otepää 28.12.2017 - 18.03.2018

nimed   võistkonnad/riigid   tulemused
 
TÄISKASVANUD
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
M 10 km sprint
7Roland Lessing Elva SuK 26.53 (0) Kalev Ermits Elva SuK 27.37 (3) Rene Zahkna SÜ Võru Biathlon 27.59 (3)
M Viitstart
M 12,5 km ühisstardist
6Roland Lessing Elva SuK 36.42 (1) Rene Zahkna SÜ Võru Biathlon 37.38 (4) Kauri Kõiv Elva SuK 38.21 (4)
M Individuaaldistants
N 7,5 km sprint
3Regina Oja SÜ Võru Biathlon 25.22 (2) Tuuli Tomingas SK Biathlon / Tallinna SpK 25.40 (2) Kadri Lehtla SK Biathlon 26.29 (3)
N Viitstart
N 10 km ühisstardist
4Tuuli Tomingas SK Biathlon / Tallinna SpK 32.23 (5) Grete Gaim Oti SK / Zahkna Team 32.37 (4) Regina Oja SÜ Võru Biathlon 33.57 (7)
N Individuaaldistants
 
TÄISKASVANUD (U-21)
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
M 10 km sprint
7Jüri Uha SK Sakala Biathlon 31.42 (3) Nikita Osipovs Läti 31.49 (3) Jürgen Koll SK Biathlon / Tallinna SpK 32.47 (5)
M 12,5 km ühisstardist
6Jürgen Koll SK Biathlon / Tallinna SpK 43.40 (6) Nikita Osipovs Läti 43.54 (6) Jüri Uha SK Sakala Biathlon 44.01 (7)
N 7,5 km sprint
7Mari Uha SK Sakala Biathlon 28.40 (3) Julija Matvijenko Läti 28.52 (2) Anne-Liis Viilukas SK Biathlon / Tallinna SpK 29.31 (4)
N 10 km ühisstardist
6Julija Matvijenko Läti 36.41 (4) Mari Uha SK Sakala Biathlon 37.15 (9) Alina Botštarjova Äkke SuK / Narva SpK Energia 37.22 (4)
 
JUUNIORID (U-19)
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
M 7,5 km sprint
14Rudis Balodis Läti 23.13 (1) Mart Všivtsev Karupesa Team 23.17 (1) Kristo Siimer SK Biathlon / Tallinna SpK 24.30 (4)
M 10 km ühisstardist
12Robert Heldna SK Biathlon / Tallinna SpK 31.15 (2) Rudis Balodis Läti 32.14 (6) Kristo Siimer SK Biathlon / Tallinna SpK 32.46 (9)
N 6 km sprint
5Ksenia Pribõlovskaja Äkke SuK / Narva SpK Energia 21.26 (3) Katriin Mets SK Biathlon / Tallinna SpK 23.16 (3) Teele Telgma SK Biathlon / Tallinna SpK 25.50 (6)
N 7,5 km ühisstardist
3Ksenia Pribõlovskaja Äkke SuK / Narva SpK Energia 28.45 (4) Katriin Mets SK Biathlon / Tallinna SpK 30.28 (4) Teele Telgma SK Biathlon / Tallinna SpK 38.31 (12)
 
NOORED (U-17)
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
M 7,5 km sprint
28Markus Faster SK Biathlon / Tallinna SpK 25.33 (3) Joosep Perv SÜ Võru Biathlon / Võru SpK 25.41 (4) Artis Zvaigznitis Läti 25.59 (4)
M 7,5 km ühisstardist
20Joosep Perv SÜ Võru Biathlon / Võru SpK 25.59 (5) Tuudor Palm Nõmme SK / Tallinna SpK 26.43 (5) Romuald Aleksandrov Leedu 27.04 (4)
N 6 km sprint
19Inese Golubeva Läti 21.13 (1) Kerstin Ojavee Karupesa Team 21.17 (3) Lisbeth Liiv Nõmme SK / Tallinna SpK 22.30 (4)
N 5 km ühisstardist
17Inese Golubeva Läti 20.57 (5) Sanita Bulina Läti 21.29 (7) Sofia Balabanova Äkke SuK / Narva SpK Energia 21.30 (8)
 
B-KLASS (U-15)
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
M 4,5 km sprint
20Ivar Všivtsev Karupesa Team 15.54 (4) Reinis Volbergs Läti 15.58 (1) Aleksei Jaruškin Äkke SuK / Narva SpK Energia 16.03 (3)
M 5 km ühisstardist
18Marek Griniuk Leedu 18.04 (4) Imants Malina Läti 18.36 (6) Ivar Všivtsev Karupesa Team 18.38 (7)
N 3 km sprint
19Mirjam Faster Nõmme SK / Tallinna SpK 11.02 (3) Signe Mikelson Läti 11.04 (1) Violeta Konopljova Äkke SK / Narva SpK Energia 11.13 (3)
N 4 km ühisstardist
17Violeta Konopljova Äkke SK / Narva SpK Energia 14.32 (3) Mirjam Faster Nõmme SK / Tallinna SpK 14.40 (2) Viktorija Romanova Leedu 15.17 (3)
 
C-KLASS (U-13)
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
M 3 km sprint
14Jakob Kulbin Nõmme SK 10.26 (2) Ilja Zilis Läti 10.57 (1) Daniels Kodalevs Läti 11.27 (2)
M 3 km ühisstardist
14Daniels Kodalevs Läti 10.50 (1) Jakob Kulbin Nõmme SK 11.03 (4) Mihhail Blohhin Äkke SuK / Narva SpK Energia 11.04 (3)
N 3 km sprint
1Mirtel Kärsna Nõmme SK 10.58 (2)
N 3 km ühisstardist
1Mirtel Kärsna Nõmme SK / Tallinna SpK 12.29 (5)

Võistluse kohta lisaks:
Koondprotokoll. Sprint. 28.12.2017
Koondprotokoll. Ühisstart. 29.12.2017