MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED. World Roller Games

Rulluisutamine Kiirrulluisutamine
Nanjing (Hiina) 04.09.2017 - 10.09.2017

nimed   võistkonnad/riigid   tulemused
 
TÄISKASVANUD
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
M 100 m (maantee)
49Ioseba Fernandez Hispaania 9,813 Jorge Luis Martinez Morales Mehhiko 9,906 Jin-Young Kim Lõuna-Korea 10,040
M 300 m
44Simon Albrecht Saksamaa 23,784 Ioseba Fernandez Hispaania 23,870 Gwendal Le Pivert Prantsusmaa 23,897
M 500 m
55Andres Felipe Munoz Colombia 39,793 Lucas Silva Tšiili 39,929 Seung-Gi Hong Lõuna-Korea 40,429
M 1000 m
53Jhoan Guzman Elevandiluurannik 1.22,418 Andres Felipe Munoz Colombia 1.22,498 Alvaro Carrasquilla Colombia 1.23,045
M sprint (maantee)
45Edwin Estrada Colombia 36,264 Ioseba Fernandez Hispaania 36,353 Andres Felipe Munoz Colombia 36,901
M maraton
187Nolan Beddiaf Prantsusmaa 1:01.57,947 Andres Jimenez Colombia 1:01.57,987 Fransisco Javier Peula Cabello Hispaania 1:01.58,020
M väljalangemissõit
48Alex Cujavante Colombia 22.15,449 Alexis Contin Prantsusmaa 22.15,788 Manuel Saavedra Colombia 22.15,845
M väljalangemissõit (maantee)
50Nolan Beddiaf Prantsusmaa 27.22,060 Manuel Saavedra Colombia 27.22,238 Daniel Niero Itaalia 27.22,564
M punktisõit
30Fransisco Javier Peula Cabello Hispaania 22 Alexis Contin Prantsusmaa 6 Jorge Bolanos Ecuador 4
M punktisõit (maantee)
48Felix Rijhnen Saksamaa 17 Fransisco Javier Peula Cabello Hispaania 10 Daniel Niero Itaalia 8
M 3000 m teatesõit
13Colombia
3.57,096
Argentina
3.57,245
Itaalia
3.57,345
M 5000 m teatesõit (maantee)
16Colombia
6.32,191
Saksamaa
6.32,926
Itaalia
6.32,977
N 100 m (maantee)
29Yesenia Escobar Colombia 10,712 Andrea Canon Colombia 10,789 Ying-Chu Chen Taiwan 10,922
N 300 m
27Andrea Canon Colombia 26,019 Ying-Chu Chen Taiwan 26,105 Yi-Seul An Lõuna-Korea 26,111
N 500 m
34Anhily Perez Colombia 43,528 Yi-Seul An Lõuna-Korea 43,536 Laethisia Schimek Saksamaa 43,651
N 1000 m
32Karime Garzon Luz Colombia 1.30,838 Francesca Lollobrigida Itaalia 1.30,843 Sandrine Tas Belgia 1.30,851
N sprint (maantee)
30Yesenia Escobar Colombia 41,339 Anhily Perez Colombia 41,405 Laethisia Schimek Saksamaa 41,433
N maraton
132Johana Viveros Colombia 1:15.28,413 Karime Garzon Luz Colombia 1:15.28,583 Sandrine Tas Belgia 1:15.28,673
N väljalangemissõit
31Francesca Lollobrigida Itaalia 24.01,539 Karime Garzon Luz Colombia 24.01,423 Sandrine Tas Belgia 24.05,092
N väljalangemissõit (maantee)
34Fabriana Arias Colombia 30.55,730 Sandrine Tas Belgia 30.55,908 Francesca Lollobrigida Itaalia 30.55,975
N punktisõit
30Francesca Lollobrigida Itaalia 15 Fabriana Arias Colombia 13 Sandrine Tas Belgia 13
N punktisõit (maantee)
36Francesca Lollobrigida Itaalia 15 Ho-Chen Yang Taiwan 7 Johana Viveros Colombia 7
N 3000 m teatesõit
10Colombia
4.17,163
Lõuna-Korea
4.17,181
Saksamaa
4.17,252
N 5000 m teatesõit (maantee)
12Itaalia
7.27,305
Saksamaa
7.27,249
Colombia
7.27,287

Võistluse kohta lisaks:
Trekk
Maantee