17. EESTI LASTE MEISTRIVÕISTLUSED

Sumo
Jõgeva 11.02.2017

nimed   võistkonnad/riigid   tulemused
 
NOORED U-12
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
M kuni 30 kg
8Artturi Eemeli Reinio Aberg  Aleksandr Grits RJK Ramm  Raimond Prous Aberg  Artur Jeremejev SK Dodze 
M kuni 35 kg
8Janar Paabos SK Nipi  Torm Marintšev Aberg  Sander Tammi Valga SK  Vladimir Saveljev SK Buffen-do 
M kuni 40 kg
8Juhan Kristjuhan Aberg  Pent Matti Mets SK Nipi  Aleksandr Babstenko Ookami SK  Ramon Ismael RJK Ramm 
M kuni 45 kg
9Ain-Alar Pundonen Valga SK  Hans-Johannes Kallis RJK Ramm  Karl-Eerik Kukk RJK Ramm  Marcus-Evert Uhtjärv Valga SK 
M kuni 50 kg
5Romanis Siiman MK Juhan  Aivar Ellam Väike-Maarja RSK  Andrei Krotov Aberg 
M kuni 55 kg
2Joosep Kold Aberg  Roger Issajev SK Eesti Karud 
M kuni 60 kg
1Rasmus Paiba Aberg 
M üle 60 kg
4Olavi Reilent SK Nipi  Rodion Misnik SK Buffen-do  Jarmo Kalde SK Eesti Karud 
N kuni 30 kg
4Anu-Liis Raudsepp Väike-Maarja RSK  Keidy Peldes RJK Ramm  Kärol Tamson RJK Ramm 
N kuni 35 kg
5Aljona Sazonova SK Buffen-do  Karoline Ilus RJK Ramm  Kea Kreek RJK Ramm 
N kuni 40 kg
2Gerli Kreek RJK Ramm  Kadri-Liis Tamm SK Eesti Karud 
N kuni 45 kg
1Siret Palmus MK Juhan 
N kuni 50 kg
2Gerta Viira RJK Ramm  Loone-Liisa Karus MK Juhan 
N kuni 55 kg
2Sandra Palmus MK Juhan  Angelika Rosenberg RJK Ramm 
N üle 55 kg
1Mariette Liigend MK Juhan 
Poiste absoluutkategooria
15Romanis Siiman MK Juhan  Verner Pajula SK Tapa  Juhan Kristjuhan Aberg  Olavi Reilent SK Nipi 
Tüdrukute absoluutkategooria
5Sandra Palmus MK Juhan  Mariette Liigend MK Juhan  Ats Viira RJK Ramm 
 
LAPSED U-10
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
M kuni 30 kg
13Virgo Raja Väike-Maarja RSK  Gerret Mets SK Nipi  Dmitri Bosak SK Dodze  Artturi Eemeli Reinio Aberg 
M kuni 35 kg
9Sander Tammi Valga SK  Artemi Saveljev SK Dodze  Henri Eenpuu Väike-Maarja RSK  Karlos Panfilov MK Juhan 
M kuni 45 kg
10Karl-Rasmus Lehismets MK Juhan  Ramon Ismael RJK Ramm  Astor Argos Väike-Maarja RSK  Rivo Tolga Aberg 
M üle 45 kg
6Marten Demjanov SK Eesti Karud  Roger Issajev SK Eesti Karud  Rasmus Paiba Aberg  Joosep Kold Aberg 
N kuni 30 kg
8Rebecca Laidna MK Juhan  Elizaveta Šilova SK Dodze  Kärol Tamson RJK Ramm  Anu-Liis Raudsepp Väike-Maarja RSK 
N kuni 40 kg
3Milana Pilve SK Sakura  Kea Kreek RJK Ramm  Marell Teras RJK Ramm 
N üle 40 kg
2Loone-Liisa Karus MK Juhan  Siret Palmus MK Juhan 
Poiste absoluutkategooria
14Rasmus Paiba Aberg  Joosep Kold Aberg  Aleksandr Grits RJK Ramm  Marten Demjanov SK Eesti Karud 
Tüdrukute absoluutkategooria
4Loone-Liisa Karus MK Juhan  Anu-Liis Raudsepp Väike-Maarja RSK  Elizaveta Šilova SK Dodze 
 
LAPSED U-8
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
Kuni 23 kg
10Heidi Laasma MK Juhan  Romet Poolakese RJK Ramm  Artur Jeremejev SK Dodze  Patrik Tamson RJK Ramm 
Kuni 26 kg
12Ilja Bezuglov SK Dodze  Kärol Tamson RJK Ramm  Rayan Kuldma MK Juhan  Kairo Kukk SK Tapa 
Kuni 30 kg
10Norman Eesmäe Ookami SK  Kusti Tõnts SK Nipi  Kevin Sihver Aberg  Fjodor Kudimov SK Buffen-do 
Kuni 35 kg
6Marko Valge Ookami SK  Gerret Keit Tõniste SK Nipi  Kaur Roos SK Nipi  Sandro Käima SK Tapa 
Üle 35 kg
2Oliver Kim Timusk RJK Ramm  Kender Rebane SK Eesti Karud 
Poiste absoluutkategooria
11Kaur Roos SK Nipi  Kairo Kukk SK Tapa  Kusti Tõnts SK Nipi  Tanel Laisarv SK Tapa 
Tüdrukute absoluutkategooria
4Kärol Tamson RJK Ramm  Keidy Peldes RJK Ramm  Marell Teras RJK Ramm 

Võistluse kohta lisaks:
Koondprotokoll