51. JUUNIORIDE JA 16. NOORTE MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED

Laskesuusatamine
Brezno-Osrblie (Slovakkia) 22.02.2017 - 28.02.2017

nimed   võistkonnad/riigid   tulemused
 
JUUNIORID (U-19)
alaosalejaid1. koht2. koht3. kohteestlasi
M 10 km sprint
86Igor Malinovski Venemaa 24.32,2 (0) Kirill Streltsov Venemaa 24.44,4 (0) Roman Jerjomin Kasahstan 24.57,1 (2) 2
M 12,5 km viitstardist
59Igor Malinovski Venemaa 32.39,8 (4) Sindre Pettersen Norra 32.52,8 (5) Anton Smolski Valgevene 33.07,2 (5)
M 15 km
85Sindre Pettersen Norra 40.17,2 (2) David Zobel Saksamaa 41.08,4 (3) Nikita Lobastov Venemaa 41.12,4 (1) 2
M 4 x 7,5 km teatesõit
17Venemaa
Nikita Lobastov
Igor Malinovski
Nikita Poršnev
Kirill Streltsov
1:17.27,8 (0+7)
Norra
Dag Sander Bjørndalen
Johannes Dale
Aleksander Fjeld Andersen
Sindre Pettersen
1:18.21,7 (1+12)
Saksamaa
Justus Strelow
Danilo Reithmüller
Dominic Schmuck
David Zobel
1:19.07,1 (1+16)
N 7,5 km sprint
69Michela Carrara Itaalia 20.57,8 (0) Ingrid Landmark Tandrevold Norra 21.13,0 (1) Myrtille Begue Prantsusmaa 21.29,3 (0) 2
N 10 km viitstardist
56Valeria Vasnetsova Venemaa 31.49,5 (0) Michela Carrara Itaalia 31.59,5 (3) Ingrid Landmark Tandrevold Norra 32.00,3 (2) 1
N 12,5 km
69Megan Bankes Kanada 37.22,0 (0) Julia Schwaiger Austria 38.09,9 (1) Anna Weidel Saksamaa 38.42,0 (1) 2
N 3x6 km teatesõit
17Norra
Hilde Eide
Karoline Erdal
Ingrid Landmark Tandrevold
56.18,4 (0+8)
Saksamaa
Vanessa Voigt
Sophia Schneider
Anna Weidel
56.34,9 (1+9)
Venemaa
Kristina Reztsova
Jekaterina Moškova
Valeria Vasnetsova
56.44,5 (1+8)
 
NOORED (U-17)
alaosalejaid1. koht2. koht3. kohteestlasi
M 7,5 km sprint
100Emilien Claude Prantsusmaa 20.18,3 (2) Sergei Telen Ukraina 20.43,5 (1) Sivert Guttorm Bakken Norra 21.02,9 (2) 4
M 10 km viitstardist
60Emilien Claude Prantsusmaa 29.22,4 (4) Cedric Christille Itaalia 29.38,4 (2) Danilo Riethmüller Saksamaa 29.53,1 (4) 1
M 12,5 km
101Leo Grandbois Kanada 32.56,6 (0) Said Karimulla Halili Venemaa 34.11,5 (3) Danilo Riethmüller Saksamaa 34.18,1 (3) 4
M 3x7,5 km teatesõit
23Norra
Jørgen Brendengen Krogsæter
Vebjørn Sørum
Sivert Guttorm Bakken
55.05,4 (0+6)
Venemaa
Aleksandr Mjakonki
Ilja Novopašin
Said Karimulla Halili
55.59,6 (2+9)
Valgevene
Kirill Tjurin
Ilja Ossejenko
Dmitri Lozovski
56.47,0 (0+8)
3
N 6 km sprint
92Irene Lardschneider Itaalia 19.48,3 (1) Anna Gandler Austria 20.54,8 (1) Samuela Comola Itaalia 21.06,4 (0) 3
N 7,5 km viitstardist
59Irene Lardschneider Itaalia 26.57,1 (4) Lou Jeanmonnot Prantsusmaa 27.21,5 (1) Samuela Comola Itaalia 28.05,6 (2) 3
N 10 km
92Lou Jeanmonnot Prantsusmaa 34.00,9 (1) Kristina Jegorova Venemaa 34.53,3 (1) Elvira Karin Öberg Rootsi 35.17,0 (2) 3
N 3x6 km teatesõit
22Venemaa
Jekaterina Sannikova
Anastassia Gorejeva
Kristina Jegorova
59.43,2 (1+7)
Norra
Marthe Krakstad Johansen
Marit Ishol Skogan
Mari Wetterhus
1:00.01,5 (0+4)
Itaalia
Samuela Comola
Irene Lardschneider
Martina Vigna
1:00.48,0 (1+4)
3