24. EUROOPA MURDMAAJOOKSU MEISTRIVÕISTLUSED

Kergejõustik
Šamorín (Slovakkia) 10.12.2017

nimed   võistkonnad/riigid   tulemused
 
TÄISKASVANUD
alaosalejaid1. koht2. koht3. kohteestlasi
M 10 km murdmaajooks
79Kaan Kigen Özbilen Türgi 29.45 Adel Mechaal Hispaania 29.54 Andrew Butchart Suurbritannia 30.00
M murdmaajooks meeskondlik
13Türgi
Kaan Kigen Özbilen
Aras Kaya
Polat Kemboi Arikan
Ali Kaya
Alper Demir
17
Hispaania
Adel Mechaal
Daniel Mateo
Ayad Lamdassem
Javier Guerra
Juan Perez
Jesus Espana
20
Suurbritannia
Andrew Butchart
Ben Connor
Thomas Lancashire
Alex Teuten
Sam Stabler
Dewi Griffiths
35
N 8,1 km murdmaajooks
77Yasemin Can Türgi 26.48 Meraf Bahta Rootsi 27.03 Karoline Bjerkeli Grøvdal Norra 27.04
N murdmaajooks naiskondlik
13Suurbritannia
Charlotte Taylor
Emelia Gorecka
Gemma Steel
Stephanie Twell
Lily Partridge
Elle Vernon
23
Rumeenia
Roxana Barca
Ancuta Bobocel
Cristina Simion
Andreea Alina Piscu
Claudia Prisecaru
Paula Todoran
31
Türgi
Yasemin Can
Özlem Kaya
Esma Aydemir
Meryem Akda
54
Murdmaajooks segateade
11Suurbritannia
Melissa Courtney
Cameron Boyek
Sarah McDonald
Tom Marshall
18.24
Tšehhi
Simona Vrzalova
Filip Sasinek
Kristiina Mäki
Jakub Holuša
18.25
Hispaania
Solange Andreia Pereira
Victor Ruiz
Esther Guerrero
Jesús Gómez
18.26
 
NOORSUGU (U-23)
alaosalejaid1. koht2. koht3. kohteestlasi
M 8,1 km murdmaajooks
85Jimmy Gressier Prantsusmaa 24.35 Hugo Hay Prantsusmaa 24.37 Yemaneberhan Crippa Itaalia 24.42
M murdmaajooks meeskondlik
16Prantsusmaa
Jimmy Gressier
Hugo Hay
Emmanuel Roudolff Levisse
Alexis Miellet
Mohamed-Amine El Bouajaji
Fabien Palcau
7
Belgia
Simon Debognies
Robin Hendrix
Michael Somers
Dorian Boulvin
26
Suurbritannia
Mahamed Mahamed
Christopher Olley
Patrick Dever
Joe Steward
Jack Rowe
Daniel Jarvis
41
N 6,2 km murdmaajooks
63Alina Reh Saksamaa 20.22 Konstanze Klosterhalfen Saksamaa 20.25 Jessica Judd Suurbritannia 20.45
N murdmaajooks naiskondlik
11Suurbritannia
Jessica Judd
Amy Eloise Neale
Amy Griffiths
Mhairi MacLennan
Phoebe Law
Philippa Bowden
12
Saksamaa
Alina Reh
Konstanze Klosterhalfen
Anna Gehring
Vera Coutellier
Svenja Pingpank
15
Türgi
Emine Hatun Tuna
Büsra Nur Koku
Yayla Kilic
Tubay Erdal
Fatma Demir
46
 
JUUNIORID (U-20)
alaosalejaid1. koht2. koht3. kohteestlasi
M 6,2 km murdmaajooks
109Jakob Ingebrigtsen Norra 18.39 Ramazan Barbaros Türgi 18.41 Louis Gilavert Prantsusmaa 18.45 4
M murdmaajooks meeskondlik
20Hispaania
Miguel Gonzalez
Annasse Mahboub
Ignacio Fontes
Mario Garcia
Tariku Novales
Ouassim Oumaiz
20
Prantsusmaa
Louis Gilavert
Yani Khelaf
Ilyes Boum
Antoine Senard
Pierre Proust
Pierrick Jocteur-Monrozier
27
Türgi
Ramazan Barbaros
Abdurrahman Gediklioglu
Ömer Amactan
Ramazan Bastug
Sezgin Atac
49
4
N 4,1 km murdmaajooks
104Harriet Knowles-Jones Suurbritannia 13.48 Lili Anna Toth Ungari 13.59 Miriam Dattke Saksamaa 14.03
N murdmaajooks naiskondlik
20Suurbritannia
Harriet Knowles-Jones
Cari Hughes
Khahisa Mhlanga
Niamh Brown
Phoebe Barker
Victoria Weir
21
Itaalia
Nadia Battocletti
Francesca Tommasi
Elisa Cherubini
Micol Majori
Laura De Marco
Ludovica Cavalli
33
Hispaania
Marta Garcia
Lucia Rodriguez
Cristina Ruiz
Andrea Romero
Isabel Barreiro
47