55. EESTI SISEMEISTRIVÕISTLUSED

Kergejõustik Sisekergejõustik
Tallinn 18.02.2017 - 19.02.2017

nimed   võistkonnad/riigid   tulemused
 
TÄISKASVANUD
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
M 60 m
15Kaspar Mesila Audentese SK 6,82 Marek Niit KJK Saare 6,86 Richard Pulst Audentese SK 6,88
M 200 m
15Tony Nõu Audentese SK 21,66 Johannes Erm SK Leksi 44 21,95 Markus Ellisaar Tartu ÜASK 21,99
M 400 m
8Jaak-Heinrich Jagor Tartu SS Kalev 47,54 Tony Nõu Audentese SK 47,84 Johannes Erm SK Leksi 44 48,09
M 800 m
17Raimond Valler Tartu ÜASK 1.53,27 Deniss Šalkauskas KJK Atleetika 1.53,50 Rasmus Kisel Audentese SK 1.53,82
M 1500 m
16Allar Lamp Tartu ÜASK 3.56,81 Olavi Allase KJK Järvala 3.58,22 Deniss Šalkauskas KJK Atleetika 3.58,39
M 3000 m
19Allar Lamp Tartu ÜASK 8.29,71 Roman Fosti Sparta SS 8.31,10 Roman Hvalõnski Sparta SS 8.36,97
M 4 x 400 m
3Audentese SK I
Sten Ander Sepp
Tony Nõu
Tauri Tamm
Erik Jagor
3.17,61
Audentese SK II
Kaarel Jõeväli
Karl Kevin Klais
Siimon Härm
Rasmus Kisel
3.22,76
Tartu SS Kalev
Jaak-Heinrich Jagor
Karel Sarv
Henri Loose
Joosep Tohvri
3.23,95
M 60 m tõkkejooks
9Keiso Pedriks Tallinna SS Kalev 8,01 Johannes Treiel KJK Saare 8,13 Janek Õiglane Audentese SK 8,16
M 5000 m käimine
6Lauri Lelumees B. Junk Käimisklubi 22.58,08 Virgo Adusoo B. Junk Käimisklubi 23.04,04 Dmitri Butsenko KJK Kalev-Sillamäe 28.23,31
M kõrgushüpe
11Kristjan Tafenau KJS Sakala 2.13 Karl Lumi Tallinna SS Kalev 2.10 Deniss Tšernobajev Audentese SK 2.10
M teivashüpe
15Janek Õiglane Audentese SK 4.90 Hans-Christian Hausenberg Tartu SS Kalev 4.90 Taavi Tšernjavski SK Elite Sport 4.80
M kaugushüpe
14Henrik Kutberg Audentese SK 7.59 Kaarel Jõeväli Audentese SK 7.46 Hans-Christian Hausenberg Tartu SS Kalev 7.41
M kolmikhüpe
5Igor Syunin Tartu ÜASK 15.93 Jaanus Uudmäe Audentese SK 15.49 Johannes Erm SK Leksi 44 15.19
M kuulitõuge
8Kristo Galeta KJS Sakala 17.60 Jander Heil KJS Sakala 17.55 Raido Kalbach Tallinna SS Kalev 17.23
M seitsmevõistlus
8Kristjan Rosenberg EMÜ SK 5986 Taavi Tšernjavski SK Elite Sport 5573 Risto Lillemets KJK Saare 5506
N 60 m
20Ksenija Balta Tallinna SS Kalev 7,33 Õilme Võro KJK Lõunalõvi 7,49 Maarja Kalev Tartu ÜASK 7,49
N 200 m
13Õilme Võro KJK Lõunalõvi 24,07 Liis Roose Tartu ÜASK 25,01 Piibe Kirke Aljas Tartu ÜASK 25,40
N 400 m
10Liis Roose Tartu ÜASK 56,19 Piibe Kirke Aljas Tartu ÜASK 56,26 Helin Meier Nõmme KJK 56,59
N 800 m
6Kelly Nevolihhin KJK ViKe 2.12,52 Helin Meier Nõmme KJK 2.12,86 Laura Karilaid M&N Sport 2.19,79
N 1500 m
7Kelly Nevolihhin KJK ViKe 4.47,24 Hannagret Luks Nõmme KJK 5.01,00 Brit Rammul Sparta SS 5.01,93
N 3000 m
7Leila Luik Tartu ÜASK 10.15,24 Kaia Lepik Täppsportlased 10.31,54 Moonika Pilli SK Jooksupartner 10.31,64
N 4 x 400 m
4Tartu ÜASK
Kertu Roose
Karolina Orav
Piibe Kirke Aljas
Liis Roose
3.55,56
Audentese SK
Liis Grete Atonen
Grete Udras
Triin Tiismaa
Daria O'Konnel-Bronin
4.01,15
KJK ViKe
Johanna Ilves
Terje Kaunissaar
Tuule Sireli Mäe
Kelly Nevolihhin
4.03,01
N 60 m tõkkejooks
14Diana Suumann Tartu ÜASK 8,42 Kreete Verlin SK Fortis 8,61 Johanna Ilves KJK ViKe 8,66
N 3000 m käimine
8Anna Tipukina KJK Atleetika 14.47,16 Angela Mandel KJK Kalev-Sillamäe 15.34,07 Jekaterina Mirotvortseva KJK Kalev-Sillamäe 15.46,15
N kõrgushüpe
9Grete Udras Audentese SK 1.80 Katre Sofia Palm Saue KJK 1.73 Teele Treiel KJK Saare 1.70
N teivashüpe
6Margit Kalk Tartu SS Kalev 4.00 Lembi Vaher Nõmme KJK 3.85 Klarika Kaldmaa Nõmme KJK 3.60
N kaugushüpe
16Merilyn Uudmäe Audentese SK 6.28 Aet Laurik KJK TIPP 6.18 Maarja Kalev Tartu ÜASK 5.92
N kolmikhüpe
6Merilyn Uudmäe Audentese SK 13.40 Tähti Alver Nõmme KJK 12.62 Daria O'Konnel-Bronin Audentese SK 12.32
N kuulitõuge
9Kätlin Piirimäe Koigi KJK 16.10 Anu Teesaar Nõmme KJK 14.50 Monica Vainola Nõmme KJK 13.42
N viievõistlus
6Margit Kalk Tartu SS Kalev 3875 Terje Kaunissaar KJK ViKe 3855 Margot Meri SK Maret-Sport 3801

Võistluse kohta lisaks:
Kooondprotokoll