EESTI NOORSOO SISEMEISTRIVÕISTLUSED

Kergejõustik Sisekergejõustik
Tartu 11.02.2017 - 12.02.2017

nimed   võistkonnad/riigid   tulemused
 
NOORSUGU (U-23)
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
M 60 m
10Raiko Pappel Tallinna SS Kalev 7,02 Severi Jõõras Kuusalu SK 7,10 Jaagup Retsja Audentese SK 7,14
M 200 m
5Jan-Martin Vandrecht KJK Kose 2000 22,56 Severi Jõõras Kuusalu SK 22,96 Karl Kevin Klais Audentese SK 23,17
M 400 m
5Tauri Tamm Audentese SK 50,75 Karl Kevin Klais Audentese SK 51,34 Siimon Härm Audentese SK 54,30
M 800 m
5Tauri Tamm Audentese SK 2.01,04 Frank Abner Treeningpartner 2.03,44 Eno Lukk KJK Lõunalõvi 2.03,71
M 1500 m
6Ott-Jaanus Heile Tartu ÜASK 4.08,49 Karel Hussar SK Jooksupartner 4.08,63 Eno Lukk KJK Lõunalõvi 4.13,06
M 3000 m
4Karel Hussar SK Jooksupartner 8.52,83 Ott-Jaanus Heile Tartu ÜASK 9.11,26 Marti Medar Treeningpartner 9.13,71
M 60 m tõkkejooks
3Risto Lillemets KJK Saare 8,35 Taavi Tšernjavski SK Elite Sport 8,36 Henri Loose Tartu SS Kalev 9,01
M 5000 m käimine
2Igor Jakovlev NPSK Narvic 26.34,05 Vladislav Pavljuk KJK Kalev-Sillamäe 31.16,26
M kõrgushüpe
7Risto Lillemets KJK Saare 1.99 Martin Paakspuu KJK Lõunalõvi 1.93 Henri Loose Tartu SS Kalev 1.90
M teivashüpe
4Martin Paakspuu KJK Lõunalõvi 4.95 Toomas Kesküla KJK ViKe 4.70 Risto Lillemets KJK Saare 4.70
M kaugushüpe
18Jan-Martin Vandrecht KJK Kose 2000 7.29 Karl Jõeäär Pärnu Kalevi KJK 7.01 Martin Flink KJK ViKe 6.99
M kolmikhüpe
3Allan Katšmazov KJK Lõunalõvi 13.77 Ilja Pimenovs KJK Atleetika 13.72 Igor Jakovlev NPSK Narvic 12.28
M kuulitõuge
7Jander Heil KJS Sakala 17.05 Kert Piirimäe Koigi KJK 16.71 Artjom Nikitin Audentese SK 15.70
M seitsmevõistlus
4Taavi Tšernjavski SK Elite Sport 5573 Risto Lillemets KJK Saare 5506 Henri Loose Tartu SS Kalev 4813
N 60 m
8Õilme Võro KJK Lõunalõvi 7,54 Ene Liis Lisovik SK Fortis 8,03 Johanna Terehov KSK Alem 8,11
N 200 m
12Õilme Võro KJK Lõunalõvi 24,48 Kreete Verlin SK Fortis 24,92 Liis Roose Tartu ÜASK 25,29
N 400 m
6Liis Roose Tartu ÜASK 56,49 Marielle Kleemeier KSK Alem 59,66 Tuule Sireli Mäe KJK ViKe 61,14
N 800 m
3Tuule Sireli Mäe KJK ViKe 2.24,58 Laura Ernits SK Jooksupartner 2.24,70 Vanessa Rätsep Tartu SS Kalev 2.28,94
N 1500 m
4Laura Ernits SK Jooksupartner 5.13,09 Vanessa Rätsep Tartu SS Kalev 5.18,07 Šerelin Zverev VAK Staier 5.25,80
N 3000 m
3Šerelin Zverev VAK Staier 11.00,66 Marie Tammemäe SK Leksi 44 11.04,58 Ksenia Savchenko KJK Kalev-Sillamäe 11.37,76
N 60 m tõkkejooks
7Kreete Verlin SK Fortis 8,61 Margot Meri SK Maret-Sport 8,81 Kadi Kaart SK Maret-Sport 9,14
N 3000 m käimine
2Anna Tipukina KJK Atleetika 15.15,43 Margarita Kozlova KJK Kalev-Sillamäe 21.00,89
N kõrgushüpe
7Margot Meri SK Maret-Sport 1.72 Merli Ilves Põlva KJK 1.60 Klarika Kaldmaa Nõmme KJK 1.60
N teivashüpe
3Klarika Kaldmaa Nõmme KJK 3.50 Andra Moistus SK Kivilind 2.80
N kaugushüpe
14Aet Laurik KJK TIPP 6.21 Hanna-Mai Vaikla KJK Lõunalõvi 5.81 Daria O'Konnel-Bronin Audentese SK 5.73
N kolmikhüpe
7Daria O'Konnel-Bronin Audentese SK 12.38 Annabel Luuk Tartu ÜASK 12.27 Laura Johanna Mettis Tartu ÜASK 11.50
N kuulitõuge
8Kätlin Piirimäe Koigi KJK 15.80 Monica Vainola Nõmme KJK 12.87 Mari-Liis Tulev KJK Lõunalõvi 11.75
N viievõistlus
3Margot Meri SK Maret-Sport 3801 Hanna-Mai Vaikla KJK Lõunalõvi 3745 Daria O'Konnel-Bronin Audentese SK 3506

Võistluse kohta lisaks:
Koondprotokoll