EESTI JUUNIORIDE SISEMEISTRIVÕISTLUSED

Kergejõustik Sisekergejõustik
Tartu 11.02.2017 - 12.02.2017

nimed   võistkonnad/riigid   tulemused
 
JUUNIORID (U-20)
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
M 60 m
27Tony Nõu Audentese SK 7,00 Sten Ander Sepp Audentese SK 7,01 Karel Sarv Tartu SS Kalev 7,18
M 300 m
25Tony Nõu Audentese SK 34,14 Johannes Erm SK Leksi 44 34,16 Karl Erik Laanet Audentese SK 35,87
M 800 m
17Deniss Šalkauskas KJK Atleetika 1.54,30 Mark Abner Treeningpartner 1.56,36 Karel-Sander Kljuzin Tartu ÜASK 1.56,52
M 3000 m
13Deniss Šalkauskas KJK Atleetika 8.40,20 Mark Abner Treeningpartner 8.41,89 Johannes Sikk Tartu SS Kalev 9.20,25
M 60 m tõkkejooks
14Johannes Treiel KJK Saare 7,97 Hans-Christian Hausenberg Tartu SS Kalev 8,03 Sten Ander Sepp Audentese SK 8,19
M 5000 m käimine
3Kirill Titov KJK Kalev-Sillamäe 26.36,08 Andrei Baulin KJK Kalev-Sillamäe 31.19,36 Ilja Volossatov KJK Kalev-Sillamäe 36.10,89
M kõrgushüpe
8Kristjan Tafenau KJS Sakala 2.05 Karel Tilga Tartu SS Kalev 2.02 Hendrik Lillemets KJK Saare 1.96
M teivashüpe
5Hans-Christian Hausenberg Tartu SS Kalev 5.00 Martin Moldau KJK ViKe 4.70 Sander Moldau KJK ViKe 4.70
M kaugushüpe
24Hans-Christian Hausenberg Tartu SS Kalev 7.36 Vitali Rubenkov NPSK Narvic 7.35 Johannes Erm SK Leksi 44 7.28
M kolmikhüpe
10Johannes Erm SK Leksi 44 15.17 Vitali Rubenkov NPSK Narvic 14.91 Mihkel Talivee Audentese SK 13.56
M kuulitõuge
10Karel Tilga Tartu SS Kalev 16.07 Edgar Liiber KJK Hiiker 14.81 Tanel Saatman KJK Visa 14.37
M seitsmevõistlus
9Hans-Christian Hausenberg Tartu SS Kalev 5877 Johannes Erm SK Leksi 44 5635 Robin Nool SK Elite Sport 5430
N 60 m
17Johanna Ilves KJK ViKe 7,76 Margit Kalk Tartu SS Kalev 7,77 Pärl Eelma Audentese SK 7,78
N 300 m
11Pärl Eelma Audentese SK 40,78 Anna Sidorenko Tartu SS Kalev 42,88 Marit Tõnisson KJS Sakala 42,89
N 800 m
7Laura Karilaid M&N Sport 2.21,77 Hannagret Luks Nõmme KJK 2.21,93 Nadezda Gritskevich Tallinna SS Kalev 2.25,28
N 1500 m
7Hannagret Luks Nõmme KJK 5.00,40 Eleri Etverk KJK ViKe 5.04,43 Melissa Maria Akkel SK Lindon 5.17,66
N 60 m tõkkejooks
6Johanna Ilves KJK ViKe 8,60 Liiljan Neerot Nõmme KJK 9,15 Anete Siman SK Altius 9,20
N 3000 m käimine
6Lada Rosljakova NPSK Narvic 16.43,63 Darja Predbannikova KJK Visa 17.48,55 Lika Mitrofanova KJK Kalev-Sillamäe 17.55,21
N kõrgushüpe
8Pärl Eelma Audentese SK 1.75 Marite Ennuste Kuusalu SK 1.72 Annika Teska Tallinna SS Kalev 1.69
N teivashüpe
3Margit Kalk Tartu SS Kalev 3.80 Marin Lõo Tartu ÜASK 3.30 Merit Tõnisson KJS Sakala 2.90
N kaugushüpe
22Margit Kalk Tartu SS Kalev 5.88 Liina Valk SK Fortis 5.53 Anete Siman SK Altius 5.51
N kolmikhüpe
8Airiin Liisbet Strandson SK Altius 11.38 Zarina Netšiporuk Audentese SK 11.09 Marilin Moor Audentese SK 11.00
N kuulitõuge
9Valeria Radajeva Audentese SK 12.79 Madli Rahuvarm Haapsalu KJK 12.69 Tuule Müürsepp KJK Lõunalõvi 11.58
N viievõistlus
6Pärl Eelma Audentese SK 3690 Airiin Liisbet Strandson SK Altius 3030 Maria Pernits Audentese SK 2642

Võistluse kohta lisaks:
Koondprotokoll