EESTI MEISTRIVÕISTLUSED

Tantsusport
Tartu, Jüri 04.02.2017 - 25.03.2017

nimed   võistkonnad/riigid   tulemused
 
TÄISKASVANUD
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
Standardtantsud
8Madis Abel - Aleksandra Galkina  TK Leevi  Andres Liiv - Kristin Vaha  TK Mustang  Jarek Toiger - Reelika Traks  TS Flex 
Ladina-Ameerika tantsud
11Konstantin Gorodilov - Dominika Bergmannova  TS Kreedo Dance  Kirill Medianov - Jelizaveta Semjonova  TS Kreedo Dance  Vjatšeslav Mõlkin - Daiana Khedzhazi  TK Laguun 
Kümme tantsu
7Kirill Medianov - Jelizaveta Semjonova  TS Kreedo Dance  Konstantin Gorodilov - Dominika Bergmannova  TS Kreedo Dance  Jarek Toiger - Reelika Traks  TS Flex 
 
NOORED II (U-21)
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
Standardtantsud
14Erik Herbert Lõhmus - Annika Talvet  TK Leevi  Andrei Davõdik - Anastasija Bezuglaja  TS Kreedo Dance  Rasmus Lang - Martina Heimo  TK Prestige 
Ladina-Ameerika tantsud
17Georg Gregor Gritsai - Valeria Ovtšarenko  TS Kreedo Dance  Martin Rakita - Julia Tepljašina  TS Kreedo Dance  Ander Saago - Kristel Moorats  TK Tango / TK Prestige 
Kümme tantsu
10Jarek Toiger - Reelika Traks  TS Flex  Andrei Davõdik - Anastasija Bezuglaja  TS Kreedo Dance  Ander Saago - Kristel Moorats  TK Tango / TK Prestige 
 
NOORED I
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
Standardtantsud
29Ilja Rotar - Silvia Susanne Barjabin  TK Leevi  Kris Jarlet Kivisaar - Maria Elisabeth Lootus  TK Leevi  Erik Herbert Lõhmus - Annika Talvet  TK Leevi 
Ladina-Ameerika tantsud
29Robin Alexander Veskus - Anita Sõtšugova  TS Kreedo Dance  Arthur Lepp - Stella Männiste  TK Maarja  Ander Saago - Kristel Moorats  TK Tango / TK Prestige 
Kümme tantsu
21Robin Alexander Veskus - Anita Sõtšugova  TS Kreedo Dance  Rasmus Lang - Martina Heimo  TK Prestige  Ander Saago - Kristel Moorats  TK Tango / TK Prestige 
 
JUUNIOR II
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
Standardtantsud
31Leho Holm - Marleen Lutter  TK Leevi  Alari Ameljušenko - Sandra Kallas  TK Figuret  Andreas Lepiste - Sofia Dzevulskaja  TS Kreedo Dance 
Ladina-Ameerika tantsud
36Robert Veide - Amanda Rebeca Padar  TK Prestige  Leho Holm - Marleen Lutter  TK Leevi  Karl-Kristofer Kivisalu - Marleen Barkala  TK Prestige 
Kümme tantsu
30Karl-Kristofer Kivisalu - Marleen Barkala  TK Prestige  Georgi Klementjev - Nicole Kesner  TS Kreedo Dance  Leho Holm - Marleen Lutter  TK Leevi 
 
JUUNIOR I
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
Standardtantsud
36Marco Kindsigo - Lisete Marjapuu  TK Maarja  Ron Dobrjanski-Piirsalu - Sofia Tšižova  TK Leevi  Anton Siff - Katerin Matvejeva  TK Leevi 
Ladina-Ameerika tantsud
35Nikita Kilevoi - Anna-Maria Pogrebnaja  TA Danceline  Henn-Jaagup Rooba - Laura Laasik  TK Tango  Ron Dobrjanski-Piirsalu - Sofia Tšižova  TK Leevi 
Kümme tantsu
28Ron Dobrjanski-Piirsalu - Sofia Tšižova  TK Leevi  Marco Kindsigo - Lisete Marjapuu  TK Maarja  Hardi Vahtra - Lisandra Lipp  TK Tango 
 
LAPSED
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
Standardtantsud
31Aleksei Sitnikov - Anastassia Salamatova  TS Kreedo Dance  Emil Korotin - Evelina Bondarenko  TS Kreedo Dance  Georgi Sitnikov - Sofia Fomenko  TS Kreedo Dance 
Ladina-Ameerika tantsud
40Emil Korotin - Evelina Bondarenko  TS Kreedo Dance  Aleksander Tuudor Kappet - Merinel-Izabelle Õunpuu  TK Laguun  Aleksei Sitnikov - Anastassia Salamatova  TS Kreedo Dance 
Kümme tantsu
26Aleksei Sitnikov - Anastassia Salamatova  TS Kreedo Dance  Maksim Tšernetsov - Sofia Plaksina  Esperanza  Aleksander Tuudor Kappet - Merinel-Izabelle Õunpuu  TK Laguun