23. EUROOPA MEISTRIVÕISTLUSED LAMADES SURUMISES

Jõutõstmine
La Manga (Hispaania) 11.10.2017 - 15.10.2017

nimed   võistkonnad/riigid   tulemused
 
TÄISKASVANUD
alaosalejaid1. koht2. koht3. kohteestlasi
M kuni 59 kg
3Igor Garaštšenko Ukraina 177,5 Dariusz Wszola Poola 175,0 Fredrik Eskil Myrvang Norra 170,0
M kuni 66 kg
3Jan Urussov Venemaa 242,5 Roman Bahšijev Venemaa 190,0 Pawel Hadas Poola 160,0
M kuni 74 kg
5Amit Selberg Rootsi 250,0 Artur Mašinski Venemaa 242,5 Renars Dronga Läti 237,5
M kuni 83 kg
5Aleksandr Gromov Venemaa 275,0 Mads Friche Taani 262,5 Kim Beck-Gundersen Norra 260,0
M kuni 93 kg
4Andrei Krõmov Ukraina 305,0 Jan Wegiera Poola 295,0 Zdenek Tuhacek Tšehhi 222,5
M kuni 105 kg
5Viktor Leskovets Ukraina 317,5 Stefan Jamroz Rootsi 317,5 Jon Ramstad Norra 267,5 1
M kuni 120 kg
6Per Marius Hole Norra 345,0 Sergei Usov Venemaa 322,5 Ruslan Pavlikov Venemaa 320,0 1
M üle 120 kg
9Kenneth Sandvik Soome 352,5 David Lupač Tšehhi 335,0 Niklas Pettersson Rootsi 327,5
Meeskonnad
14Venemaa
51
Ukraina
50
Poola
39
1
N kuni 47 kg
3Karina Simonjants Venemaa 105,0 Tatjana Šlopko Ukraina 100,0 Magdolna Petroczki Ungari 75,0
N kuni 52 kg
2Hanna Rantala Soome 138,5 Marcela Sandvik Soome 112,5
N kuni 57 kg
1Anna Birževaja Venemaa 150,0
N kuni 63 kg
5Fanney Hauksdottir Island 155,0 Sonja-Stefanie Krüger Saksamaa 142,5 Valentina Neljubova Venemaa 137,5
N kuni 72 kg
6Julia Tšistjakova Venemaa 175,0 Katrine Hoas Norra 160,0 Cathrin Silberzahn Saksamaa 150,0
N kuni 84 kg
4Jekaterina Bratus Venemaa 155,0 Vivien Röder Saksamaa 152,5 Frida Wik Rootsi 150,0
N üle 84 kg
5Brenda van der Meulen Holland 205,0 Anette Rehoff Christensen Taani 205,0 Ljudmilla Protsenko Venemaa 180,0
Naiskonnad
12Venemaa
56
Saksamaa
32
Soome
21
 
JUUNIORID (19-23-aastased)
alaosalejaid1. koht2. koht3. kohteestlasi
M kuni 83 kg
3Andrei Bilõk Ukraina 217,5 Valeri Vorotilin Venemaa 215,0 Karl Michael Valk Eesti 180,0 1
Meeskonnad
10Venemaa
42
Ukraina
33
Rootsi
21
1

Võistluse kohta lisaks:
Koondprotokoll (mehed)
Koondprotokoll (naised)