EESTI NOORTE SISEMEISTRIVÕISTLUSED

Kergejõustik Sisekergejõustik
Tallinn 14.01.2017 - 15.01.2017

nimed   võistkonnad/riigid   tulemused
 
A-KLASS (U-18)
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
M 60 m
37Henri Sai SK Altius 7,01 Ken-Mark Minkovski Audentese SK 7,04 Richard Vider Tartu ÜASK 7,14
M 300 m
43Ken-Mark Minkovski Audentese SK 35,51 Henri Sai SK Altius 36,27 Egert Sekk Audentese SK 36,93
M 800 m
25Martin Kivimaa SK Leksi 44 2.06,79 Sander Jesin KJK ViKe 2.07,22 Karol Hanga KJK Kose 2000 2.07,47
M 2000 m
19Sander Jesin KJK ViKe 6.05,02 Karol Hanga KJK Kose 2000 6.05,05 Robert Telpt Audentese SK 6.05,06
M 60 m tõkkejooks
15Egert Sekk Audentese SK 8,16 Deniel Kedrov Audentese SK 8,71 Kevin Koik SK Maret-Sport 8,72
M 5000 m käimine
4Ruslan Sergatšjov JK Tempo 25.51,21 Nikita Borzhitskiy KJK Kalev-Sillamäe 33.59,06 Hans Kristian Laur SK Lindon 37.46,88
M kõrgushüpe
18Madis Kalašnikov Tartu SS Kalev 1.89 Taavi Verbo SK Fortis 1.86 Taavi Eistre SK Maret-Sport 1.86
M teivashüpe
12Eerik Haamer Tartu ÜASK 4.10 Deniel Kedrov Audentese SK 4.00 Andreas Varter SK Kivilind 4.00
M kaugushüpe
27Ken-Mark Minkovski Audentese SK 6.79 Reimo Sepp Audentese SK 6.57 Henri Möll Audentese SK 6.44
M kolmikhüpe
14Igor Andrejev Audentese SK 13.55 Gregor Lepik SK Maret-Sport 13.25 Aleksei Dronov SK Tsefei 13.17
M kuulitõuge
22Kevin Sakson Haapsalu KJK 16.81 Maksim Mihhailov KJK Atleetika 15.61 Rolf Robert Peebo KJK Lõunalõvi 14.84
M seitsmevõistlus
13Marttin Lepaste Niidupargi KJK 4777 Eerik Haamer Tartu ÜASK 4467 Igor Andrejev Audentese SK 4423
N 60 m
37Lishanna Ilves KJK ViKe 7,73 Carina-Renne Valdek SK Lindon 7,92 Katre Sofia Palm Saue KJK 7,96
N 300 m
29Piibe Kirke Aljas Tartu ÜASK 40,47 Hanna Sõnajalg Tartu ÜASK 41,71 Liis Grete Atonen Audentese SK 41,78
N 800 m
19Liis Grete Atonen Audentese SK 2.24,60 Laura Reimets SK Elite Sport 2.28,69 Carolin Lüübek Audentese SK 2.30,32
N 1500 m
12Marie-Elisabeth Martinson Audentese SK 5.10,35 Lisette Ploomipuu SK Lindon 5.10,52 Laura Reimets SK Elite Sport 5.10,88
N 60 m tõkkejooks
20Katre Sofia Palm Saue KJK 8,78 Eliise-Triin Raun SK Lindon 8,85 Marilis Remmel KJK Saare 8,94
N 3000 m käimine
12Angela Mandel KJK Kalev-Sillamäe 16.02,66 Anastasija Skatško JK Tempo 18.13,26 Karina Trotšenko KJK Kalev-Sillamäe 19.21,92
N kõrgushüpe
22Leanne Siimumäe KJK Kose 2000 1.70 Katre Sofia Palm Saue KJK 1.67 Helin Toom KJS Sakala 1.67
N teivashüpe
11Emilia Palgi KJS Sakala 3.30 Marleen Mülla KJK ViKe 3.25 Ramona Eliis A. Metsäranta SK Altius 2.90
N kaugushüpe
34Lishanna Ilves KJK ViKe 6.00 Liisa-Maria Truupõld Tartu SS Kalev 5.58 Diana Stahovskaja Tallinna SS Kalev 5.58
N kolmikhüpe
12Marilis Remmel KJK Saare 11.67 Eliise Anijalg Tartu SS Kalev 11.53 Johanna Soover Audentese SK 10.88
N kuulitõuge
20Laura Trašanov SK Maret-Sport 14.59 Lisa Lannusalu KJK ViKe 14.33 Leanne Siimumäe KJK Kose 2000 14.30
N viievõistlus
12Katre Sofia Palm Saue KJK 3708 Leanne Siimumäe KJK Kose 2000 3546 Liis Grete Atonen Audentese SK 3241
 
B-KLASS (U-16)
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
M 60 m
29Marcus Mäll KJK Hiiker 7,40 Markus-Taiyo Toiger SK Fortis 7,51 Mait Filipozzi SK Elite Sport 7,55
M 200 m
27Keorg Liiv SK Fortis 24,04 Marcus Mäll KJK Hiiker 24,26 Markus-Taiyo Toiger SK Fortis 24,84
M 600 m
17Kristian Otlot UP Sport 1.29,32 Alex Veske KJK ViKe 1.32,92 Mihhail Titov KJK Kalev-Sillamäe 1.36,44
M 1500 m
9Kristian Otlot UP Sport 4.28,55 Mihhail Titov KJK Kalev-Sillamäe 4.42,66 Alex Veske KJK ViKe 4.58,91
M 60 m tõkkejooks
20Mait Filipozzi SK Elite Sport 8,77 Rasmus Roosleht Niidupargi KJK 8,93 Markus Anvelt KSK Alem 8,94
M 3000 m käimine
4Dmitri Butsenko KJK Kalev-Sillamäe 15.58,60 Sergei Sannikov NPSK Narvic 16.38,60 Artur Võlu KJK Kalev-Sillamäe 20.42,69
M kõrgushüpe
16Tony Ats Tamm Audentese SK 1.88 Markus Anvelt KSK Alem 1.82 Kaarel-Andres Kelgo KJK ViKe 1.73
M teivashüpe
8Margus Soosaar KJS Sakala 3.50 Mikk Saarse SK Altius 3.45 Aleks Malm KJK ViKe 3.30
M kaugushüpe
24Tony Ats Tamm Audentese SK 6.22 Mait Filipozzi SK Elite Sport 5.91 Kristjan Markus Eelmaa UP Sport 5.67
M kolmikhüpe
5Anton Velikanov KJK Kalev-Sillamäe 11.99 Mihhail Andrijevski Audentese SK 11.50 Lauri Leppik Tartu ÜASK 11.46
M kuulitõuge
16Taniel Kurg Tallinna SS Kalev 14.06 Rasmus Roosleht Niidupargi KJK 13.94 Chris Matsiselts SK Elite Sport 12.38
M seitsmevõistlus
9Tony Ats Tamm Audentese SK 4348 Mait Filipozzi SK Elite Sport 4226 Rasmus Roosleht Niidupargi KJK 3879
N 60 m
46Marit Kutman Tartu ÜASK 7,88 Ann Marii Kivikas SK Altius 7,95 Triine-Marie Land SK Fortis 8,16
N 200 m
43Ann Marii Kivikas SK Altius 26,12 Darja Pitšugina Tallinna SS Kalev 27,10 Kadi-Liis Hansen Tartu SS Kalev 27,48
N 600 m
28Ann Marii Kivikas SK Altius 1.45,35 Marite Mäesaar KJK Lõunalõvi 1.45,36 Kärtyn Kaljusalu KJK Harta 1.45,59
N 1000 m
17Christelle Vall Audentese SK 3.13,53 Kärtyn Kaljusalu KJK Harta 3.13,70 Stella Reinumägi Nõmme KJK 3.15,54
N 60 m tõkkejooks
41Rhea Kõivutalu SK Fortis 9,17 Triine-Marie Land SK Fortis 9,40 Jelizaveta Mišina Audentese SK 9,44
N 3000 m käimine
10Jekaterina Mirotvortseva KJK Kalev-Sillamäe 15.47,14 Anastassia Soonvald KJK Visa 16.37,05 Jekaterina Tsõpina KJK Kalev-Sillamäe 17.48,25
N kõrgushüpe
30Kelly-Anete Koik SK Maret-Sport 1.65 Elisa Annamaa SK Altius 1.62 Keity-Liina Kallas Haapsalu KJK 1.59
N teivashüpe
13Jaanika Roosimägi KJS Sakala 2.85 Marianne Kivi Tartu ÜASK 2.80 Hanna-Liisa Salf Haapsalu KJK 2.60
N kaugushüpe
52Elisa Annamaa SK Altius 5.31 Elis Viilol KJK ViKe 5.25 Liisbet Saar Audentese SK 5.23
N kolmikhüpe
22Ksenia Oleinik Audentese SK 11.27 Maria Dudareva Tartu ÜASK 11.12 Annabel Alliksaar Pärnu Kalevi KJK 10.88
N kuulitõuge
32Kelly Heinpõld KJS Sakala 12.05 Mariliis Lääniste Tartu ÜASK 12.03 Marleen Jauk SK Fortis 11.93
N viievõistlus
28Ksenia Oleinik Audentese SK 3104 Ann Marii Kivikas SK Altius 3025 Sofia Marlene Haug Tallinna SS Kalev 2938

Võistluse kohta lisaks:
Koondprotokoll