55. EESTI LAHTISED MEISTRIVÕISTLUSED

Laskesuusatamine
Otepää, Haanja 28.12.2016 - 19.03.2017

nimed   võistkonnad/riigid   tulemused
 
TÄISKASVANUD
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
M 10 km sprint
11Martin Remmelg Pühalepa SuK / Põhjakotkas 25.56 (1) Kalev Ermits Elva SuK 26.03 (3) Roland Lessing Elva SuK 26.20 (3)
M 12,5 km viitstardist
11Roland Lessing Elva SuK 33.50 (3) Rene Zahkna SÜ Võru Biathlon 35.10 (3) Johan Talihärm SK Biathlon 35.12 (5)
M Ühisstart
M Individuaaldistants
N 7,5 km sprint
7Johanna Talihärm SK Biathlon 22.40 (1) Eveli Saue SK Biathlon 23.10 (1) Olga Poltoranina Kasahstan 23.19 (2)
N 10 km viitstardist
6Johanna Talihärm SK Biathlon 34.17 (3) Olga Poltoranina Kasahstan 34.42 (3) Kadri Lehtla SK Biathlon 35.01 (1)
N Ühisstart
N Individuaaldistants
 
TÄISKASVANUD (U-21)
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
M 10 km sprint
7Vladislavs Nedaivodins Läti 29.48 (5) Ingus Deksnis Läti 30.18 (4) Hans-Kristen Rootalu SK Biathlon / Tallinna SpK 30.40 (5)
M 12,5 km viitstardist
6Vladislavs Nedaivodins Läti 37.36 (5) Ingus Deksnis Läti 38.10 (9) Hans-Kristen Rootalu SK Biathlon / Tallinna SpK 39.23 (6)
N 7,5 km sprint
4
N 10 km viitstardist
4Susan Külm SK Biathlon / Tallinna SpK 37.43 (6) Julija Matvijenko Läti 44.28 (8) Annija Sabule Läti 45.17 (5)
 
JUUNIORID (U-19)
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
M 7,5 km sprint
18Kristo Siimer SK Biathlon / Tallinna SpK 20.26 (2) Robert Heldna SK Biathlon / Tallinna SpK 21.10 (4) Mart Všivtsev Karupesa Team / Audentes 21.24 (2)
M 10 km viitstardist
16Robert Heldna SK Biathlon / Tallinna SpK / Audentes 30.51 (2) Kristo Siimer SK Biathlon / Tallinna SpK 33.26 (11) Mart Všivtsev Karupesa Team / Audentes 33.37 (4)
N 6 km sprint
12Anne-Liis Viilukas SK Biathlon / Tallinna SpK 21.27 (3) Ieva Puce Läti 23.16 (4) Mari Uha SK Sakala Biathlon 23.50 (8)
N 7,5 km viitstardist
11Anne-Liis Viilukas SK Biathlon / Tallinna SpK 27.40 (8) Ieva Puce Läti 28.58 (4) Mari Uha SK Sakala Biathlon 31.26 (11)
 
NOORED (U-17)
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
M 7,5 km sprint
20Maksim Fomin Leedu 23.50 (3) Jokubas Mačkine Leedu 24.15 (4) Joosep Perv SÜ Võru Biathlon / Võru SpK 24.54 (4)
M 10 km viitstardist
11Maksim Fomin Leedu 36.27 (7) Joosep Perv SÜ Võru Biathlon / Võru SpK 39.38 (9) Jokubas Mačkine Leedu 39.56 (9)
N 6 km sprint
14Ksenia Pribõlovskaja Äkke SuK / Narva SpK Energia 22.11 (3) Kerstin Ojavee Karupesa Team 24.25 (8) Sanita Bulina Läti 25.08 (5)
N 7,5 km viitstardist
13Ksenia Pribõlovskaja Äkke SuK / Narva SpK Energia 30.30 (10) Kerstin Ojavee Karupesa Team 31.46 (8) Inese Golubeva Läti 34.30 (6)
 
B-KLASS (U-15)
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
M 4,5 km sprint
20Markus Epner Nõmme SK / Tallinna SpK 13.53 (5) Mark Iljin Äkke SK / Narva SpK Energia 15.00 (4) Tuudor Palm Nõmme SK / Tallinna SpK 15.23 (7)
M 5 km viitstardist
19Markus Epner Nõmme SK / Tallinna SpK 16.17 (5) Mark Iljin Äkke SK / Narva SpK Energia 18.20 (4) Andreas Koppa Nõmme SK / Tallinna SpK 18.57 (6)
N 3 km sprint
13Viktorija Romanova Leedu 10.45 (0) Lisbeth Liiv Nõmme SK / Tallinna SpK 10.53 (2) Gerda Narusk Võru SpK / SÜ Võru Biathlon 11.16 (5)
N 4 km viitstardist
12Viktorija Romanova Leedu 14.42 (2) Lisbeth Liiv Nõmme SK / Tallinna SpK 15.55 (7) Miia Heleene Utsal SÜ Võru Biathlon / Võru SpK 15.59 (4)
 
C-KLASS (U-13)
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
M 3 km sprint
7Ivar Všivtsev Karupesa Team 9.22 (0) Mark-Markos Kehva Karupesa Team 10.28 (3) Aleksei Jaruškin Äkke SK / Narva SpK Energia 10.52 (2)
M 3 km viitstardist
7Ivar Všivtsev Karupesa Team 9.44 (1) Mark-Markos Kehva Karupesa Team 12.06 (5) Aleksei Jaruškin Äkke SK / Narva SpK Energia 13.03 (2)
N 3 km sprint
3Solvita Malina Läti 12.13 (1) Liba Marta Igaune Läti 12.33 (3) Katrina Berzina Läti 14.09 (2)
N 3 km viitstardist
3Solvita Malina Läti 11.13 (2) Liba Marta Igaune Läti 14.30 (10) Katrina Berzina Läti 16.03 (4)

Võistluse kohta lisaks:
Koondprotokoll. Sprint
Koondprotokoll. Viitstart