12. MAAILMAKARIKAVÕISTLUSED. 1. ETAPP

Allveesport Kiirusalad
Eger (Ungari) 25.02.2017 - 26.02.2017

nimed   võistkonnad/riigid   tulemused
 
TÄISKASVANUD
alaosalejaid1. koht2. koht3. kohteestlasi
M 50 m lestadega
35Max Poschart Saksamaa 15,78 Mauricio Fernandez Castillo Colombia 16,06 Dmitri Žurman Venemaa 16,23 1
M 50 m bi-lestadega
39Adam Sincki Ungari 19,31 Daniil Kolodjažnõi Ukraina 19,49 Jakub Jarolim Tšehhi 19,57 2
M 100 m bi-lestadega
40Daniil Kolodjažnõi Ukraina 43,04 Gergö Kosina Ungari 43,11 Jakub Jarolim Tšehhi 43,25 2
M 200 m bi-lestadega
27Gergö Kosina Ungari 1.35,81 Jevgeni Stepantšuk Ukraina 1.36,20 Lev Štraihh Venemaa 1.39,02 1
N 50 m lestadega
Paula Aguirre Joya Colombia 18,04 Grace Fernandez Castillo Colombia 18,05 Anna Ber Venemaa 18,45 1
N 400 m lestadega
27Jelena Poschart Saksamaa 3.20,52 Anastassia Antonjak Ukraina 3.20,63 Julia Tšumak Ukraina 3.22,34 1
N 100 m akvalangiga
22Alix Victoria Perez Rubio Colombia 37,50 Katerina Djelova Ukraina 38,70 Anastassia Salatun Eesti 39,50 1
 
A-KLASS
alaosalejaid1. koht2. koht3. kohteestlasi
M 100 m lestadega
42Jakub Kovarik Tšehhi 37,44 Santiago Nicolas Hernandez Bernal Colombia 38,79 Sergei Smištšenko Ukraina 39,11 1
M 200 m lestadega
48Aleksei Zahharov Ukraina 1.26,09 Istvan Alex Mozsar Ungari 1.26,49 Jegor Katšmašev Venemaa 1.28,06 2
M 400 m lestadega
41Aleksei Zahharov Ukraina 3.08,95 Istvan Alex Mozsar Ungari 3.09,39 Marios Armoutsis Kreeka 3.13,73 1
M 800 m lestadega
30Aleksei Zahharov Ukraina 6.33,51 Istvan Alex Mozsar Ungari 6.34,07 Aleksandr Hudõškin Venemaa 6.52,61 1
M 50 m sukeldumine
31Andrei Poltavets Ukraina 15,39 Santiago Nicolas Hernandez Bernal Colombia 15,83 Vitali Sustšenko Ukraina 15,92 1
M 100 m bi-lestadega
24Jakub Klimpar Tšehhi 45,03 Andras Fazekas Ungari 45,40 Javier Matteo Caicedo Campo Colombia 45,73 1
M 200 m bi-lestadega
20Bence Stadler Ungari 1.40,75 Jakub Klimpar Tšehhi 1.41,40 Javier Matteo Caicedo Campo Colombia 1.43,98 2
N 50 m lestadega
42Maria Tšerkašina Venemaa 18,96 Viktoria Uvarova Ukraina 19,06 Valentina Reznik Ukraina 19,21 5
N 100 m lestadega
49Jelizaveta Vakareva Ukraina 40,76 Viktoria Uvarova Ukraina 41,95 Petra Kothencz Ungari 42,41 2
N 200 m lestadega
51Jelizaveta Vakareva Ukraina 1.30,78 Petra Kothencz Ungari 1.34,46 Johanna Schikora Saksamaa 1.35,24 4
N 400 m lestadega
35Nina Angermayr Šveits 3.26,61 Eleftheria Dionysia Poulopoulou Kreeka 3.27,62 Johanna Schikora Saksamaa 3.27,90 3
N 800 m lestadega
23Johanna Schikora Saksamaa 7.21,47 Anastassia Mulkova Venemaa 7.24,68 Zeynep Ak Türgi 7.25,42 3
N 50 m sukeldumine
39Sofia Strelets Venemaa 17,48 Viktoria Uvarova Ukraina 17,68 Valentina Reznik Ukraina 17,78 3
N 100 m akvalangiga
26Sofia Strelets Venemaa 40,19 Darja Karuk Ukraina 41,04 Darja Sokolova Venemaa 41,29 3
N 50 m bi-lestadega
35Anita Szabo Ungari 22,63 Dorothy Hamlin Ungari 23,01 Anna Kozõr Ukraina 23,11 2
N 100 m bi-lestadega
34Dorothy Hamlin Ungari 49,63 Anita Szabo Ungari 49,97 Anna Kozõr Ukraina 50,56 2
N 200 m bi-lestadega
28Dorothy Hamlin Ungari 1.49,50 Jelizaveta Vakareva Ukraina 1.51,92 Anna Kozõr Ukraina 1.52,77 1
N 4 x 100 m lestadega
9Ukraine NT (Ukraina)
Viktoria Uvarova
Darja Karuk
Katerina Kuhhar
Jelizaveta Vakareva
2.46,35
Uhlomost - Sport Most (Tšehhi)
Karolina Dererova
Karolina Trollerova
Karolina Žižkova
Lucie Kolarikova
2.54,32
Debreceni Bk (Ungari)
Hanna Reka Dobransky
Csenge Makszim
Blanka Kiss
Anita Szabo
2.58,14
4