89. EESTI MEISTRIVÕISTLUSED

Murdmaasuusatamine
Otepää, Jõulumäe, Mammaste 23.12.2016 - 19.03.2017

nimed   võistkonnad/riigid   tulemused
 
TÄISKASVANUD
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
M 15 km klassikatehnikas
10Raido Ränkel Võru SuK 39.31,2 Karel Tammjärv Tartu SuK 39.51,5 Alvar Johannes Alev SuK Jõulu 40.44,4
M 30 km suusavahetusega sõit
13Algo Kärp Viljandi SuK 1:12.05,6 Aivar Rehemaa Sparta Spordiselts 1:12.06,7 Karel Tammjärv Tartu SuK 1:12.09,8
M sprint vabatehnikas
11Raido Ränkel Võru SuK  Karel Tammjärv Tartu SuK  Alvar Johannes Alev SuK Jõulu 
N 10 km klassikatehnikas
2Laura Alba Karupesa Team 31.41,4
N 15 km suusavahetusega sõit
3Tatjana Mannima Kiviõli SuK 40.31,7 Triin Ojaste Karupesa Team 43.50,2 Reeda Tuula Sparta Spordiselts 50.32,1
N sprint vabatehnikas
4Laura Alba Karupesa Team  Triin Ojaste Karupesa Team  Piret Pärnik Tartu SuK 
 
U23
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
M 15 km klassikatehnikas
16Andreas Veerpalu Sparta Spordiselts 39.32,8 Kaarel Kasper Kõrge RR SuK 40.51,6 Karl Erik Rabakukk Nõmme SK 42.14,3
M 30 km suusavahetusega sõit
4Kristjan Koll Nõmme SK 1:18.46,8 Kaspar Vaher SK CFC J. Mae SuK 1:27.09,9 Mart-Kevin Põlluste Tartu SuK 1:27.11,5
M sprint vabatehnikas
20Kristjan Koll Nõmme SK  Andreas Veerpalu Karupesa Team  Mart-Kevin Põlluste Tartu SuK 
N 10 km klassikatehnikas
8Anette Veerpalu Sparta Spordiselts 31.09,0 Mariel Merlii Pulles Karupesa Team 33.27,5 Anette Kasemets Sakala SuK 34.26,2
N 15 km suusavahetusega sõit
3Anette Veerpalu Sparta Spordiselts 42.02,8 Stine-Lise Truu Tartu SuK 46.44,7 Kristiina Kresmer SK CFC J. Mae SuK 47.12,9
N sprint vabatehnikas
9Mariel Merlii Pulles Karupesa Team  Anette Kasemets Sakala SuK  Anette Veerpalu Sparta Spordiselts 
 
JUUNIORID
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
M 10 km vabatehnikas
13Karl Erik Rabakukk Nõmme SK 25.14,3 Henri Roos SK CFC J. Mae SuK 25.15,7 Alvar Ratt Ülenurme GSK 25.35,9
M 20 km suusavahetusega sõit
21Karl Erik Rabakukk Nõmme SK 51.04,9 Alvar Ratt Ülenurme GSK 53.22,0 Kaarel Karri SuK Margus 54.07,9
M sprint klassikatehnikas
15Henri Roos SK CFC J. Mae SuK  Taavi Valter Taveter SuK Jõulu  Kaarel Karri SuK Margus 
N 5 km vabatehnikas
6Mariel Merlii Pulles Karupesa Team 14.37,2 Anette Kasemets Sakala SuK 14.53,0 Marimal Tilk Serviti SK 15.11,0
N 10 km suusavahetusega sõit
14Marit Maribel Pulles Karupesa Team 29.40,7 Kaidy Kaasiku Ambla SK 29.44,3 Hanna-Brita Kaasik Kuningamäe SuK 30.14,9
N sprint klassikatehnikas
7Mariel Merlii Pulles Karupesa Team  Anette Kasemets Sakala SuK  Johanna Treier SK Serviti / Põlva SpK