44. JUUNIORIDE MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED

Kiiruisutamine
Helsingi (Soome) 17.02.2017 - 19.02.2017

nimed   võistkonnad/riigid   tulemused
 
JUUNIORID (U-20)
alaosalejaid1. koht2. koht3. kohteestlasi
M 500 m
62Koki Kubo Jaapan 36,86 Xuefeng Sun Hiina 36,90 Ruslan Zahharov Venemaa 37,31 1
M 1000 m
58Allan Dahl Johansson Norra 1.14,25 Koki Kubo Jaapan 1.14,29 Tyson Langelaar Kanada 1.14,91 1
M 1500 m
57Allan Dahl Johansson Norra 1.54,05 Chris Huizinga Holland 1.55,12 Tyson Langelaar Kanada 1.55,66 1
M 5000 m
37Chris Huizinga Holland 6.46,40 Marwin Talsma Holland 6.56,45 Graeme Fish Kanada 6.58,48 1
M Võistkondlik jälitussõit
12Jaapan
Riki Hayashi
Riku Tsuchiya
Aoi Yokoyama
4.09,65
Holland
Chris Huizinga
Tijmen Snel
Marwin Talsma
4.11,08
Norra
Marius Bratli
Magnus Bakken Haugli
Allan Dahl Johansson
Vetle Stangelan
4.14,09
M Võistkondlik sprint
11Holland
Niek Deelstra
Thijs Govers
Tijmen Snel
1.25,65
Kanada
Connor Howe
David La Rue
Tyson Langelaar
Graeme Fish
1.25,94
Saksamaa
Ole Jeske
Jeremias Marx
Max Reder
Paul Galczinsky
1.26,10
M Ühisstart
28Chris Huizinga Holland 30 Hyeon-Min Oh Lõuna-Korea 20 Graeme Fish Kanada 10 1
M Väike mitmevõistlus
26Chris Huizinga Holland 155,443 Allan Dahl Johansson Norra 156,518 Tyson Langelaar Kanada 158,064 1
N 500 m
47Darja Katšanova Venemaa 39,90 Nan Sun Hiina 40,95 Jutta Leerdam Holland 41,10
N 1000 m
45Darja Katšanova Venemaa 1.21,87 Joy Beune Holland 1.23,06 Beatrice Lamarche Kanada 1.23,52
N 1500 m
40Jutta Leerdam Holland 2.07,29 Sanne In 't Hof Holland 2.08,09 Darja Katšanova Venemaa 2.08,33
N 3000 m
35Joy Beune Holland 4.35,90 Sanne In 't Hof Holland 4.37,14 Jutta Leerdam Holland 4.38,27
N Võistkondlik jälitussõit
9Holland
Joy Beune
Elisa Dul
Sanne In 't Hof
Jutta Leerdam
3.23,43
Jaapan
Kanako Iijima
Seia Kawamura
Moe Kitahara
Yuna Yoshimura
3.26,04
Itaalia
Noemi Bonazza
Chiara Cristelli
Deborah Grisenti
3.27,08
N Võistkondlik sprint
10Hiina
Huawei Li
Sining Yang
Nan Sun
Dongxue Xi
1.34,86
Itaalia
Deborah Grisenti
Chiara Cristelli
Noemi Bonazza
1.35,18
Lõuna-Korea
Da Som Hwang
Chae-Lin Um
Ha-Eun Kim
Mir-Yeong Jeon
1.35,54
N Ühisstart
28Elisa Dul Holland 30 Sanne In 't Hof Holland 21 Beatrice Lamarche Kanada 10
N Väike mitmevõistlus
27Jutta Leerdam Holland 171,973 Joy Beune Holland 172,443 Sanne In 't Hof Holland 173,376