XXIII TALIOLÜMPIAMÄNGUD

Jäähoki
PyeongChang (Gangneungi hokikeskus ja Kwandongi hokikeskus) (Lõuna-Korea) 10.02.2018 - 25.02.2018

nimed   võistkonnad/riigid   tulemused
 
TÄISKASVANUD
alaosalejaid1. koht2. koht3. koht
Mehed
12Olümpiasportlane Venemaalt
Sergei Andronov
Aleksandr Barabanov
Pavel Datsjuk
Vladislav Gavrikov
Mihhail Grigorenko
Nikita Gussev
Jegor Jakovlev
Ilja Kablukov
Sergei Kalinin
Kirill Kaprizov
Bogdan Kisselevitš
Ilja Kovaltšuk
Vassili Košetškin
Aleksei Martšenko
Sergei Mozjakin
Nikita Nesterov
Nikolai Prohhorkin
Ilja Sorokin
Ivan Telegin
Vjatšeslav Voinov
Artjom Zub
Andrei Zubarev
Igor Šeštjorkin
Vadim Šipatšjov
Sergei Širokov
Oleg Znarok (peatreener)
Saksamaa
Sinan Akdag
Danny Aus Den Birken
Daryl Boyle
Yasin Ehliz
Christian Ehrhoff
Dennis Endras
Gerrit Fauser
Marcel Goc
Patrick Hager
Frank Hördler
Dominik Kahun
Marcus Kink
Björn Krupp
Brooks Macek
Frank Mauer
Jonas Müller
Moritz Müller
Marcel Noebels
Leonhard Pföderl
Timo Pielmeier
Matthias Plachta
Patrick Reimer
Felix Schütz
Yannic Seidenberg
David Wolf
Marco Sturm (peatreener)
Kanada
Rene Bourque
Gilbert Brule
Andrew Ebbett
Stefan Elliott
Chay Genoway
Cody Goloubef
Marc-Andre Gragnani
Quinton Howden
Chris Kelly
Rob Klinkhammer
Brandon Kozun
Maxim Lapierre
Chris Lee
Maxim Noreau
Eric O´Dell
Justin Peters
Kevin Poulin
Mason Raymond
Mat Robinson
Derek Roy
Ben Scrivens
Karl Stollery
Christian Thomas
Linden Vey
Wojtek Wolski
Willie Desjardins (peatreeener)
Naised
8USA
Cayla Barnes
Kacey Bellamy
Hannah Brandt
Danielle Cameranesi
Kendall Coyne
Brianna Decker
Meghan Duggan
Kali Flanagan
Nicole Hensley
Megan Keller
Amanda Kessel
Hilary Knight
Monique Lamoureux
Jocelyne Lamoureux-Davidson
Gigi Marvin
Sidney Morin
Kelly Pannek
Amanda Pelkey
Emily Pfalzer
Alex Rigsby
Madeline Rooney
Haley Skarupa
Lee Stecklein
Robb Stauber (peatreener)
Kanada
Meghan Agosta
Bailey Bram
Emily Clark
Melodie Daoust
Ann-Renee Desbiens
Renata Fast
Laura Fortino
Haley Irwin
Brianne Jenner
Rebecca Johnston
Genevieve Lacasse
Brigette Lacquette
Jocelyne Larocque
Meaghan Mikkelson
Sarah Nurse
Marie-Philip Poulin
Lauriane Rougeau
Jillian Saulnier
Natalie Spooner
Laura Stacey
Shannon Szabados
Blayre Turnbull
Jennifer Wakefield
Laura Schuler (peatreener)
Soome
Sanni Hakala
Jenni Hiirikoski
Venla Hovi
Mira Jalosuo
Michelle Karvinen
Rosa Lindstedt
Petra Nieminen
Tanja Niskanen
Emma Nuutinen
Isa Rahunen
Annina Rajahuhta
Meeri Räisänen
Noora Räty
Saila Saari
Ronja Savolainen
Eveliina Suonpää
Sara Säkkinen
Susanna Tapani
Noora Tulus
Minnamari Tuominen
Ella Viitasuo
Riikka Välilä
Linda Välimäki
Pasi Mustonen (peatreener)

Võistluse kohta lisaks:
Koondprotokoll. Mehed
Koondprotokoll. Naised

Etapid
etappkohtkuupäev
XXIII TALIOLÜMPIAMÄNGUD. 1. EELVALIKTURNIIRTallinn05.11.15 - 08.11.15
XXIII TALIOLÜMPIAMÄNGUD. 2. EELVALIKTURNIIRBudapest11.02.16 - 14.02.16