XXX SUVEOLÜMPIAMÄNGUD. MEDALIALADE AJAKAVA

spordiala   kuupäev   

kuupäevkellaaegspordialavõistlusalatulemusedprotokollid
28.0712:00Jalgrattasport (Maanteesõit)M Grupisõit1. Aleksandr Vinokurov (Kasahstan) 5:45.57
2. Rigoberto Uran Uran (Colombia) 5:45.57
3. Alexander Kristoff (Norra) 5:46.05
50. Rene Mandri (Eesti) 5:46.37
28.0713:00LaskesportN 10 m Õhupüss, 40 lasku1. Siling Yi (Hiina) 502,9 (399 + 103,9)
2. Sylwia Bogacka (Poola) 502,2 (399 + 103,2)
3. Dan Yu (Hiina) 501,5 (398 + 103,5)
42. Anžela Voronova (Eesti) 391
28.0717:30LaskesportM 10 m Õhupüstol, 60 lasku1. Jong-Oh Jin (Lõuna-Korea) 688,2 (588 + 100,2)
2. Luca Tesconi (Itaalia) 685,8 (584 + 101,8)
3. Andrija Zlatic (Serbia) 685,2 (585 + 100,2)
28.0717:30TõstmineN kuni 48 kg1. Mingjuan Wang (Hiina) 205 (91 + 114)
2. Hiromi Miyake (Jaapan) 197 (87 + 110)
3. Chun Hwa Ryang (Põhja-Korea) 192 (80 + 112)
28.0718:00JudoN kuni 48 kg1. Sarah Menezes (Brasiilia)
2. Alina Alexandra Dumitru (Rumeenia)
3. Charline Van Snick (Belgia)
3. Eva Csernoviczki (Ungari)
28.0718:10JudoM kuni 60 kg1. Arsen Galstjan (Venemaa)
2. Hiroaki Hiraoka (Jaapan)
3. Felipe Kitadai (Brasiilia)
3. Rišod Sobirov (Usbekistan)
28.0720:01VibusportM Olümpiavibu. Olümpiaringi finaal. Meeskondlik1. Itaalia
2. USA
3. Lõuna-Korea
28.0721:30UjumineM 400 m kompleksi1. Ryan Lochte (USA) 4.05,18
2. Thiago Pereira (Brasiilia) 4.08,86
3. Kosuke Hagino (Jaapan) 4.08,94
28.0721:40VehklemineN florett (individuaalne)1. Elisa di Francisca (Itaalia)
2. Arianna Errigo (Itaalia)
3. Valentina Vezzali (Itaalia)
28.0721:51UjumineM 400 m vabalt1. Yang Sun (Hiina) 3.40,14 OR
2. Tae-Hwan Park (Lõuna-Korea) 3.42,06
3. Peter Vanderkaay (USA) 3.44,69
28.0722:09UjumineN 400 m kompleksi1. Shiwen Ye (Hiina) 4.28,43 MR
2. Elizabeth Beisel (USA) 4.31,27
3. Xuanxu Li (Hiina) 4.32,91
28.0722:48UjumineN 4 x 100 m vabalt1. Austraalia 3.33,15 OR
2. Holland 3.33,79
3. USA 3.34,24
29.0713:45LaskesportN 10 m Õhupüstol, 40 lasku1. Wenjun Guo (Hiina) 488,1 (388 + 100,1)
2. Celine Goberville (Prantsusmaa) 486,6 (387 + 99,6)
3. Olena Kostevitš (Ukraina) 486,6 (387 + 99,6)
29.0714:00Jalgrattasport (Maanteesõit)N Grupisõit1. Marianne Vos (Holland) 3:35.29
2. Elizabeth Armitstead (Suurbritannia) 3:35.29
3. Olga Zabelinskaja (Venemaa) 3:35.31
17. Grete Treier (Eesti) 3:35.56
29.0716:00Laskesport (Jahilaskmine)N Kaarrada1. Kimberly Rhode (USA) 99 (74 + 25)
2. Ning Wei (Hiina) 91 (68 + 23)
3. Danka Bartekova (Slovakkia) 90 (70 + 20)
29.0717:00VettehüppedN 3 m hoolaua sünkroonhüpped1. Hiina 346,20
2. USA 321,90
3. Kanada 316,80
29.0717:30TõstmineN kuni 53 kg1. Zulfija Tšinšanlo (Kasahstan) 226 (95 + 131)
2. Shu-Ching Hsu (Taiwan) 219 (96 + 123)
3. Cristina Iovu (Moldova) 219 (99 + 120)
29.0718:00JudoN kuni 52 kg1. Kum Ae An (Põhja-Korea)
2. Yanet Bermoy (Kuuba)
3. Rosalba Forciniti (Itaalia)
3. Priscilla Gneto (Prantsusmaa)
29.0718:10JudoM kuni 66 kg1. Laša Šavdatuašvili (Gruusia)
2. Miklos Ungvari (Ungari)
3. Masashi Ebinuma (Jaapan)
3. Jun-Ho Cho (Lõuna-Korea)
29.0720:01VibusportN Olümpiavibu. Olümpiaringi finaal. Naiskondlik1. Lõuna-Korea
2. Hiina
3. Jaapan
29.0721:00TõstmineM kuni 56 kg1. Yun Chol Om (Põhja-Korea) 293 (125 + 168)
2. Jingbiao Wu (Hiina) 289 (133 + 156)
3. Valentin Hristov Snežev (Aserbaidžaan) 286 (127 + 159)
29.0721:10VehklemineM espadron (individuaalne)1. Aron Szilagyi (Ungari)
2. Diego Occhiuzzi (Itaalia)
3. Nikolai Kovaljov (Venemaa)
29.0721:30UjumineN 100 m liblikat1. Dana Vollmer (USA) 55,98 MR
2. Ying Lu (Hiina) 56,87
3. Alicia Coutts (Austraalia) 56,94
35. Triin Aljand (Eesti) 1.00,43
29.0722:07UjumineM 100 m rinnuli1. Cameron van der Burgh (LAV) 58,46 MR
2. Christian Sprenger (Austraalia) 58,93
3. Brendan Hansen (USA) 59,49
29. Martin Liivamägi (Eesti) 1.01,57
29.0722:13UjumineN 400 m vabalt1. Camille Muffat (Prantsusmaa) 4.01,45 OR
2. Allison Schmitt (USA) 4.01,77
3. Rebecca Adlington (Suurbritannia) 4.03,01
29.0722:55UjumineM 4 x 100 m vabalt1. Prantsusmaa 3.09,93
2. USA 3.10,38
3. Venemaa 3.11,41
30.0714:15LaskesportM 10 m Õhupüss, 60 lasku1. Alin George Moldoveanu (Rumeenia) 702,1 (599 + 103,1)
2. Niccolo Campriani (Itaalia) 701,5 (599 + 102,5)
3. Gagan Narang (India) 701,1 (598 + 103,1)
30.0717:00VettehüppedM 10 m torni sünkroonhüpped1. Hiina 486,78
2. Mehhiko 468,90
3. USA 463,47
30.0717:30TõstmineN kuni 58 kg1. Xueying Li (Hiina) 246 (108 + 138)
2. Pimsiri Sirikaew (Tai) 236 (100 + 136)
3. Julia Kalina (Ukraina) 235 (106 + 129)
30.0718:00JudoN kuni 57 kg1. Kaori Matsumoto (Jaapan)
2. Corina Oana Caprioriu (Rumeenia)
3. Marti Malloy (USA)
3. Automne Pavia (Prantsusmaa)
30.0718:10JudoM kuni 73 kg1. Mansur Issajev (Venemaa)
2. Riki Nakaya (Jaapan)
3. Nyam-Ochir Sainjargal (Mongoolia)
3. Ugo Legrand (Prantsusmaa)
30.0718:30Võimlemine (Riistvõimlemine)M Meeskondlik mitmevõistlus1. Hiina 275,997
2. Jaapan 271,952
3. Suurbritannia 271,711
30.0721:00TõstmineM kuni 62 kg1. Un Guk Kim (Põhja-Korea) 327 (153 + 174)
2. Oscar Albeiro Figueroa Mosquera (Colombia) 317 (140 + 177)
3. Eko Yuli Irawan (Indoneesia) 317 (145 + 172)
30.0721:40VehklemineN epee (individuaalne)1. Jana Šemjakina (Ukraina)
2. Britta Heidemann (Saksamaa)
3. Yujie Sun (Hiina)
30.0721:43UjumineM 200 m vabalt1. Yannick Agnel (Prantsusmaa) 1.43,14
2. Tae-Hwan Park (Lõuna-Korea) 1.44,93
2. Yang Sun (Hiina) 1.44,93
30.0721:50UjumineN 100 m selili1. Melissa Franklin (USA) 58,33
2. Emily Seebohm (Austraalia) 58,68
3. Aya Terakawa (Jaapan) 58,83
30.0721:58UjumineM 100 m selili1. Matthew Grevers (USA) 52,16 OR
2. Nicholas Thoman (USA) 52,92
3. Ryosuke Irie (Jaapan) 52,97
30.0722:15UjumineN 100 m rinnuli1. Ruta Meilutyte (Leedu) 1.05,47
2. Rebecca Soni (USA) 1.05,55
3. Satomi Suzuki (Jaapan) 1.06,46
31.0712:30Ratsasport (Kolmevõistlus)Võistkondlik kolmevõistlus1. Saksamaa 133,70
2. Suurbritannia 138,20
3. Uus-Meremaa 144,40
31.0716:00Laskesport (Jahilaskmine)M Kaarrada1. Vincent Hancock (USA) 148 (123 + 25)
2. Anders Golding (Taani) 146 (122 + 24)
3. Nasser Al-Attiyah (Katar) 144 (121 + 23)
31.0716:30Ratsasport (Kolmevõistlus)Individuaalne kolmevõistlus1. Michael Jung (Saksamaa) 40,60
2. Sara Algotsson Ostholt (Rootsi) 43,30
3. Sandra Auffarth (Saksamaa) 44,80
31.0717:00VettehüppedN 10 m torni sünkroonhüpped1. Hiina 368,40
2. Mehhiko 343,32
3. Kanada 337,62
31.0717:06Aerutamine (Kärestikuslaalom)M ühekanuu1. Tony Estanguet (Prantsusmaa) 97,06
2. Sideris Tasiadis (Saksamaa) 98,09
3. Michal Martikán (Slovakkia) 98,31
31.0717:30TõstmineN kuni 63 kg1. Maia Maneza (Kasahstan) 245 (110 + 135)
2. Svetlana Tsarukajeva (Venemaa) 237 (112 + 125)
3. Christine Girard (Kanada) 236 (103 + 133)
31.0718:00JudoN kuni 63 kg1. Urska Zolnir (Sloveenia)
2. Lili Xu (Hiina)
3. Yoshie Ueno (Jaapan)
3. Gévrise Emane (Prantsusmaa)
31.0718:10JudoM kuni 81 kg1. Jae-Bum Kim (Lõuna-Korea)
2. Ole Bischof (Saksamaa)
3. Ivan Nifontov (Venemaa)
3. Antoine Valois-Fortier (Kanada)
31.0718:30Võimlemine (Riistvõimlemine)N Naiskondlik mitmevõistlus1. USA 183,596
2. Venemaa 178,530
3. Rumeenia 176,414
31.0721:00TõstmineM kuni 69 kg1. Qingfeng Lin (Hiina) 344 (157 + 187)
2. Triyatno Triyatno (Indoneesia) 333 (145 + 188)
3. Razvan Martin (Rumeenia) 332 (152 + 180)
31.0721:40VehklemineM florett (individuaalne)1. Sheng Lei (Hiina)
2. Alaaeldin Abouelkassem (Egiptus)
3. Byung-Chul Choi (Lõuna-Korea)
31.0721:41UjumineN 200 m vabalt1. Allison Schmitt (USA) 1.53,61 OR
2. Camille Muffat (Prantsusmaa) 1.55,58
3. Bronte Barratt (Austraalia) 1.55,81
31.0721:48UjumineM 200 m liblikat1. Chad Guy Bertrand le Clos (LAV) 1.52,96
2. Michael Phelps (USA) 1.53,01
3. Takeshi Matsuda (Jaapan) 1.53,21
31.0722:39UjumineN 200 m kompleksi1. Shiwen Ye (Hiina) 2.07,57 OR
2. Alicia Coutts (Austraalia) 2.08,15
3. Caitlin Leverenz (USA) 2.08,95
31.0722:51UjumineM 4 x 200 m vabalt1. USA 6.59,70
2. Prantsusmaa 7.02,77
3. Hiina 7.06,30
01.0812:10SõudmineN roolijata kahepaat1. Suurbritannia 7.27,13
2. Austraalia 7.29,86
3. Uus-Meremaa 7.30,19
01.0812:20SõudmineN paarisaeruline neljapaat1. Ukraina 6.35,93
2. Saksamaa 6.38,09
3. USA 6.40,63
01.0812:30SõudmineM kaheksapaat1. Saksamaa 5.48,75
2. Kanada 5.49,98
3. Suurbritannia 5.51,18
01.0814:30Jalgrattasport (Maanteesõit)N Eraldistart1. Kristin Armstrong (USA) 37.34,82
2. Judith Arndt (Saksamaa) 37.50,29
3. Olga Zabelinskaja (Venemaa) 37.57,35
01.0816:15Jalgrattasport (Maanteesõit)M Eraldistart1. Bradley Wiggins (Suurbritannia) 50.39,54
2. Tony Martin (Saksamaa) 51.21,54
3. Christopher Froome (Suurbritannia) 51.47,87
01.0817:00VettehüppedM 3 m hoolaua sünkroonhüpped1. Hiina 477,00
2. Venemaa 459,63
3. USA 446,70
01.0817:15Aerutamine (Kärestikuslaalom)M ühesüst1. Daniele Molmenti (Itaalia) 93,43
2. Vavrinec Hradilek (Tšehhi) 94,78
3. Hannes Aigner (Saksamaa) 94,92
01.0817:30LaskesportN 25 m Spordipüstol, 30 + 30 lasku1. Jang-Mi Kim (Lõuna-Korea) 792,4 (591 + 201,4)
2. Ying Chen (Hiina) 791,4 (585 + 206,4)
3. Olena Kostevitš (Ukraina) 788,6 (585 + 203,6)
01.0817:30LauatennisNaisüksikmäng1. Xiaoxia Li (Hiina)
2. Ning Ding (Hiina)
3. Tianwei Feng (Singapur)
01.0817:30TõstmineN kuni 69 kg1. Jong Sim Rim (Põhja-Korea) 261 (115 + 146)
2. Roxana Daniela Cocos (Rumeenia) 256 (113 + 143)
3. Marina Škermankova (Valgevene) 256 (113 + 143)
01.0818:00JudoN kuni 70 kg1. Lucie Décosse (Prantsusmaa)
2. Kerstin Thiele (Saksamaa)
3. Yuri Alvear (Colombia)
3. Edith Bosch (Holland)
01.0818:10JudoM kuni 90 kg1. Dae-Nam Song (Lõuna-Korea)
2. Asley Gonzalez (Kuuba)
3. Ilias Iliadis (Kreeka)
3. Masashi Nishiyama (Jaapan)
01.0818:30Võimlemine (Riistvõimlemine)M Individuaalne mitmevõistlus1. Kohei Uchimura (Jaapan) 92,690
2. Marcel Nguyen (Saksamaa) 91,031
3. Danell Leyva (USA) 90,698
01.0821:00TõstmineM kuni 77 kg1. Xiaojun Lyu (Hiina) 379 (175 + 204)
2. Haojie Lu (Hiina) 360 (170 + 190)
3. Ivan Cambar Rodriguez (Kuuba) 349 (155 + 194)
01.0821:30UjumineM 200 m rinnuli1. Daniel Gyurta (Ungari) 2.07,28 MR
2. Michael Jamieson (Suurbritannia) 2.04,43
3. Ryo Tateishi (Jaapan) 2.08,29
01.0822:00VehklemineM epee (individuaalne)1. Ruben Limardo Gascon (Venezuela)
2. Bartosz Piasecki (Norra)
3. Jin-Sun Jung (Lõuna-Korea)
9. Nikolai Novosjolov (Eesti)
01.0822:09UjumineN 200 m liblikat1. Liuyang Jiao (Hiina) 2.04,06 OR
2. Mireia Belmonte Garcia (Hispaania) 2.05,25
3. Natsumi Hoshi (Jaapan) 2.05,48
01.0822:16UjumineM 100 m vabalt1. Nathan Adrian (USA) 47,52
2. James Magnussen (Austraalia) 47,53
3. Brent Hayden (Kanada) 47,80
01.0822:30VehklemineN espadron (individuaalne)1. Ji-Yeon Kim (Lõuna-Korea)
2. Sofia Velikaja (Venemaa)
3. Olga Harlan (Ukraina)
01.0822:59UjumineN 4 x 200 m vabalt1. USA 7.42,92 OR
2. Austraalia 7.44,41
3. Prantsusmaa 7.47,49
02.0811:50SõudmineM paarisaeruline kahepaat1. Uus-Meremaa 6.31,67
2. Itaalia 6.32,80
3. Sloveenia 6.34,35
13. Eesti 6.38,50
02.0812:00SõudmineM kergekaalu roolijata neljapaat1. LAV 6.02,84
2. Suurbritannia 6.03,09
3. Taani 6.03,16
02.0814:30SõudmineN kaheksapaat1. USA 6.10,59
2. Kanada 6.12,06
3. Holland 6.13,12
02.0817:00Laskesport (Jahilaskmine)M Kaevikraja paarismärgid1. Peter Robert Russell Wilson (Suurbritannia) 188 (143 + 45)
2. Håkan Dahlby (Rootsi) 186 (137 + 49)
3. Vassili Mosin (Venemaa) 185 (140 + 45)
02.0817:18Aerutamine (Kärestikuslaalom)M kahekanuu1. Suurbritannia 106,41
2. Suurbritannia 106,77
3. Slovakkia 108,28
02.0817:30LauatennisMeesüksikmäng1. Jike Zhang (Hiina)
2. Hao Wang (Hiina)
3. Dmitri Ovtšarov (Saksamaa)
02.0817:37VibusportN Olümpiavibu. Olümpiaringi finaal1. Bo-Bae Ki (Lõuna-Korea)
2. Aida Roman (Mehhiko)
3. Mariana Avitia (Mehhiko)
33. Reena Pärnat (Eesti)
02.0817:57Aerutamine (Kärestikuslaalom)N ühesüst1. Émilie Fer (Prantsusmaa) 105,90
2. Jessica Fox (Austraalia) 106,51
3. Maialen Chourraut (Hispaania) 106,87
02.0818:00JudoN kuni 78 kg1. Kayla Harrison (USA)
2. Gemma Gibbons (Suurbritannia)
3. Audrey Tcheumeo (Prantsusmaa)
3. Mayra Aguiar (Brasiilia)
02.0818:10JudoM kuni 100 kg1. Tagir Haibullajev (Venemaa)
2. Tuvshinbayar Naidan (Mongoolia)
3. Dimitri Peters (Saksamaa)
3. Henk Grol (Holland)
02.0818:30Võimlemine (Riistvõimlemine)N Individuaalne mitmevõistlus1. Gabrielle Douglas (USA) 62,232
2. Viktoria Komova (Venemaa) 61,973
3. Alija Mustafina (Venemaa) 59,566
02.0819:50Jalgrattasport (Trekisõit)Naiskondlik sprint1. Saksamaa
2. Hiina
3. Austraalia
02.0820:10Jalgrattasport (Trekisõit)Meeskondlik sprint1. Suurbritannia
2. Prantsusmaa
3. Saksamaa
02.0821:15VehklemineN florett (võistkondlik)1. Itaalia
2. Venemaa
3. Lõuna-Korea
02.0821:39UjumineN 200 m rinnuli1. Rebecca Soni (USA) 2.19,59 MR
2. Satomi Suzuki (Jaapan) 2.20,72
3. Julia Jefimova (Venemaa) 2.20,92
02.0821:46UjumineM 200 m selili1. Tyler Clary (USA) 1.53,41 OR
2. Ryosuke Irie (Jaapan) 1.53,78
3. Ryan Lochte (USA) 1.53,94
02.0822:15UjumineM 200 m kompleksi1. Michael Phelps (USA) 1.54,27
2. Ryan Lochte (USA) 1.54,90
3. Laszlo Cseh (Ungari) 1.56,22
25. Martin Liivamägi (Eesti) 2.01,09
02.0822:31UjumineN 100 m vabalt1. Ranomi Kromowidjojo (Holland) 53,00 OR
2. Aleksandra Gerassimenja (Valgevene) 53,38
3. Yi Tang (Hiina) 53,44
03.0813:30SõudmineM paarisaeruline neljapaat1. Saksamaa 5.42,48
2. Horvaatia 5.44,78
3. Austraalia 5.45,22
4. Eesti 5.46,96
03.0813:50SõudmineM roolijata kahepaat1. Uus-Meremaa 6.16,65
2. Prantsusmaa 6.21,11
3. Suurbritannia 6.21,77
03.0814:00LaskesportM 50 m Püss, 60 lasku lamades1. Sergei Martõnov (Valgevene) 705,5 (600 + 105,5)
2. Lionel Cox (Belgia) 701,2 (599 + 102,2)
3. Rajmond Debevec (Sloveenia) 701,0 (596 + 105,0)
03.0814:10SõudmineN paarisaeruline kahepaat1. Suurbritannia 6.55,82
2. Austraalia 6.58,55
3. Poola 7.07,92
03.0814:30SõudmineM ühepaat1. Mahe Drysdale (Uus-Meremaa) 6.57,82
2. Ondřej Synek (Tšehhi) 6.59,37
3. Alan Campbell (Suurbritannia) 7.03,28
03.0816:30LaskesportM 25 m Olümpia-kiirlaskmine, 60 lasku1. Leuris Pupo (Kuuba) 586; finaalis 34
2. Vijai Kumar (India) 585; finaalis 30
3. Feng Ding (Hiina) 588; finaalis 27
03.0817:00SulgpallSegapaarismäng1. Hiina
2. Hiina
3. Taani
03.0817:30TõstmineN kuni 75 kg1. Svetlana Podobedova (Kasahstan) 291 (130 + 161)
2. Natalja Zabolotnaja (Venemaa) 291 (131 + 160)
3. Irina Kuleša (Valgevene) 269 (121 + 148)
03.0817:35Võimlemine (Trampoliinvõimlemine)M Trampoliin1. Dong Dong (Hiina) 62,990
2. Dmitri Ušakov (Venemaa) 61,769
3. Chunlong Lu (Hiina) 61,319
03.0817:37VibusportM Olümpiavibu. Olümpiaringi finaal1. Jin-Hyek Oh (Lõuna-Korea)
2. Takaharu Furukawa (Jaapan)
3. Xiaoxiang Dai (Hiina)
03.0818:00JudoN üle 78 kg1. Idalys Ortiz (Kuuba)
2. Mika Sugimoto (Jaapan)
3. Karina Bryant (Suurbritannia)
3. Wen Tong (Hiina)
03.0818:10JudoM üle 100 kg1. Teddy Riner (Prantsusmaa)
2. Aleksandr Mihhailin (Venemaa)
3. Andreas Tölzer (Saksamaa)
3. Rafael Silva (Brasiilia)
17. Martin Padar (Eesti)
03.0819:55Jalgrattasport (Trekisõit)M 4 km meeskondlik jälitussõit1. Suurbritannia
2. Austraalia
3. Uus-Meremaa
03.0820:40Jalgrattasport (Trekisõit)N Keirin1. Victoria Pendleton (Suurbritannia)
2. Shuang Guo (Hiina)
3. Wai Sze Lee (Hongkong)
03.0820:45VehklemineM espadron (võistkondlik)1. Lõuna-Korea
2. Rumeenia
3. Itaalia
03.0821:00TõstmineM kuni 85 kg1. Adrian Zielinski (Poola) 385 (174 + 211)
2. Apti Auhhadov (Venemaa) 385 (175 + 210)
3. Kianoush Rostami (Iraan) 380 (171 + 209)
03.0821:30UjumineN 200 m selili1. Melissa Franklin (USA) 2.04,06 MR
2. Anastassia Zujeva (Venemaa) 2.05,92
3. Elizabeth Beisel (USA) 2.06,55
03.0821:37UjumineM 100 m liblikat1. Michael Phelps (USA) 51,21
2. Chad Guy Bertrand le Clos (LAV) 51,44
2. Jevgeni Korotõškin (Venemaa) 51,44
03.0821:43UjumineN 800 m vabalt1. Katie Ledecky (USA) 8.14,63
2. Mireia Belmonte Garcia (Hispaania) 8.18,76
3. Rebecca Adlington (Suurbritannia) 8.20,32
03.0822:06UjumineM 50 m vabalt1. Florent Manaudou (Prantsusmaa) 21,34
2. Cullen Jones (USA) 21,54
3. César Cielo Filho (Brasiilia) 21,59
03.0822:30KergejõustikM kuulitõuge1. Tomasz Majewski (Poola) 21.89
2. David Storl (Saksamaa) 21.86
3. Reese Hoffa (USA) 21.23
30. Raigo Toompuu (Eesti) kvalif 18.91
03.0823:25KergejõustikN 10 000 m1. Tirunesh Dibaba (Etioopia) 30.20,75
2. Sally Jepkosgei Kipyego (Keenia) 30.26,37
3. Vivian Jepkemoi Cheruiyot (Keenia) 30.30,44
04.0811:00TriatlonN Olümpiadistants1. Nicola Spirig (Šveits) 1:59.48
2. Lisa Norden (Rootsi) 1:59.48
3. Erin Densham (Austraalia) 1:59.50
04.0813:30SõudmineM roolijata neljapaat1. Suurbritannia 6.03,97
2. Austraalia 6.05,19
3. USA 6.07,20
04.0813:50SõudmineN kergekaalu paarisaeruline kahepaat1. Suurbritannia 7.09,30
2. Hiina 7.11,93
3. Kreeka 7.12,09
04.0814:10SõudmineM kergekaalu paarisaeruline kahepaat1. Taani 6.37,17
2. Suurbritannia 6.37,78
3. Uus-Meremaa 6.40,86
04.0814:30SõudmineN ühepaat1. Miroslava Knapková (Tšehhi) 7.54,37
2. Fie Udby Erichsen (Taani) 7.57,72
3. Kim Crow (Austraalia) 7.58,04
04.0814:45LaskesportN 50 m Püss, 3 x 20 lasku1. Jamie Lynn Gray (USA) 691,9 (592 + 99,9)
2. Ivana Maksimović (Serbia) 687,5 (590 + 97,5)
3. Adela Sykorova (Tšehhi) 683,0 (584 + 99,0)
31. Anžela Voronova (Eesti) 576
04.0816:00TennisN Üksikmäng1. Serena Williams (USA)
2. Maria Šarapova (Venemaa)
3. Viktoria Azarenko (Valgevene)
04.0816:15SulgpallNaisüksikmäng1. Xuerui Li (Hiina)
2. Yihan Wang (Hiina)
3. Saina Nehwal (India)
04.0817:00Laskesport (Jahilaskmine)N Kaevikrada1. Jessica Rossi (Itaalia) 99 (75 + 24)
2. Zuzana Stefecekova (Slovakkia) 93 (73 + 20+3)
3. Delphine Reau (Prantsusmaa) 93 (72 + 21+2)
04.0817:35Võimlemine (Trampoliinvõimlemine)N Trampoliin1. Rosannagh MacLennan (Kanada) 57,305
2. Shanshan Huang (Hiina) 56,730
3. Wenna He (Hiina) 55,950
04.0817:45SulgpallNaispaarismäng1. Hiina
2. Jaapan
3. Venemaa
04.0818:00TennisM Paarismäng1. USA
2. Prantsusmaa
3. Prantsusmaa
04.0819:00KergejõustikM 20 km käimine1. Ding Chen (Hiina) 1:18.46
2. Erick Barrondo (Guatemala) 1:18.57
3. Zhen Wang (Hiina) 1:19.25
04.0819:45Jalgrattasport (Trekisõit)N 3 km naiskondlik jälitussõit1. Suurbritannia
2. USA
3. Kanada
04.0821:00TõstmineM kuni 94 kg1. Ilja Iljin (Kasahstan) 418 (185 + 233)
2. Aleksandr Ivanov (Venemaa) 409 (185 + 224)
3. Anatoli Ciricu (Moldova) 407 (181 + 226)
04.0821:15VehklemineN epee (võistkondlik)1. Hiina
2. Lõuna-Korea
3. USA
04.0821:30KergejõustikN kettaheide1. Sandra Perković (Horvaatia) 69.11
2. Yanfeng Li (Hiina) 67.22
3. Yarelis Barrios (Kuuba) 66.38
04.0821:30UjumineN 50 m vabalt1. Ranomi Kromowidjojo (Holland) 24,05 OR
2. Aleksandra Gerassimenja (Valgevene) 24,28
3. Marleen Veldhuis (Holland) 24,39
19. Triin Aljand (Eesti) 25,33
04.0821:36UjumineM 1500 m vabalt1. Yang Sun (Hiina) 14.31,02 MR
2. Ryan Cochrane (Kanada) 14.40,31
3. Oussama Mellouli (Tuneesia) 14.39,63
04.0821:55KergejõustikM kaugushüpe1. Greg Rutherford (Suurbritannia) 8.31
2. Mitchell Watt (Austraalia) 8.16
3. Will Claye (USA) 8.12
04.0822:07UjumineN 4 x 100 m kombineeritult1. USA 3.52,05 MR
2. Austraalia 3.54,02
3. Jaapan 3.55,73
04.0822:25UjumineM 4 x 100 m kombineeritult1. USA 3.29,35
2. Jaapan 3.31,26
3. Austraalia 3.31,58
04.0822:35KergejõustikN seitsmevõistlus1. Jessica Ennis (Suurbritannia) 6955
2. Lilli Schwarzkopf (Saksamaa) 6649
3. Austra Skujyte (Leedu) 6599
21. Grit Šadeiko (Eesti) 6013
04.0823:15KergejõustikM 10 000 m1. Mohamed Farah (Suurbritannia) 27.30,42
2. Galen Rupp (USA) 27.30,90
3. Tariku Bekele (Etioopia) 27.31,43
04.0823:55KergejõustikN 100 m1. Shelly-Ann Fraser-Pryce (Jamaica) 10,75
2. Carmelita Jeter (USA) 10,78
3. Veronica Campbell-Brown (Jamaica) 10,81
05.0813:00KergejõustikN maraton1. Tiki Gelana (Etioopia) 2:23.07
2. Priscah Jeptoo (Keenia) 2:23.12
3. Tatjana Petrova-Arhipova (Venemaa) 2:23.29
101. Evelin Talts (Eesti) 2:54.15
05.0814:00TennisN Paarismäng1. USA
2. Tšehhi
3. Venemaa
05.0814:30LaskesportM 50 m Vabapüstol, 60 lasku1. Jong-Oh Jin (Lõuna-Korea) 662,0 (562 + 100,0)
2. Young Rae Choi (Lõuna-Korea) 661,5 (569 + 92,5)
3. Zhiwei Wang (Hiina) 658,6 (566 + 92,6)
05.0815:00PurjetamineM Star1. Rootsi 32
2. Suurbritannia 34
3. Brasiilia 40
05.0815:00SulgpallMeesüksikmäng1. Dan Lin (Hiina)
2. Chong Wei Lee (Malaisia)
3. Long Chen (Hiina)
17. Raul Must (Eesti)
05.0816:00PurjetamineM Finn1. Ben Ainslie (Suurbritannia) 46
2. Jonas Høgh-Christensen (Taani) 46
3. Jonathan Lobert (Prantsusmaa) 49
11. Deniss Karpak (Eesti) 85
05.0816:00TennisM Üksikmäng1. Andy Murray (Suurbritannia)
2. Roger Federer (Šveits)
3. Juan Martin del Potro (Argentina)
05.0816:00Võimlemine (Riistvõimlemine)M Vabaharjutus1. Kai Zou (Hiina) 15,933
2. Kohei Uchimura (Jaapan) 15,800
3. Deniss Abljazin (Venemaa) 15,800
05.0816:15SulgpallMeespaarismäng1. Hiina
2. Taani
3. Lõuna-Korea
05.0816:50Võimlemine (Riistvõimlemine)N Toenghüpe1. Sandra Raluca Izbasa (Rumeenia) 15,191
2. McKayla Maroney (USA) 15,083
3. Maria Paseka (Venemaa) 15,050
05.0817:30TõstmineN üle 75 kg1. Lulu Zhou (Hiina) 333 (146 + 187)
2. Tatjana Kaširina (Venemaa) 332 (151 + 181)
3. Hripsime Huršudjan (Armeenia) 294 (128 + 166)
05.0817:41Võimlemine (Riistvõimlemine)M Toenghooglemine1. Krisztian Berki (Ungari) 16,066
2. Louis Smith (Suurbritannia) 16,066
3. Max Whitlock (Suurbritannia) 15,600
05.0818:00TennisSegapaarismäng1. Valgevene
2. Suurbritannia
3. USA
05.0820:00Jalgrattasport (Trekisõit)M Omnium1. Lasse Norman Hansen (Taani) 27
2. Bryan Coquard (Prantsusmaa) 29
3. Edward Clancy (Suurbritannia) 30
05.0821:00VettehüppedN 3 m hoolauahüpped1. Minxia Wu (Hiina) 414,00
2. Zi He (Hiina) 379,20
3. Laura Sanchez Soto (Mehhiko) 362,40
05.0821:03Maadlus (Kreeka-rooma maadlus)M kuni 55 kg1. Hamid Mohammad Soryan Reihanpour (Iraan)
2. Rovšan Bairamov (Aserbaidžaan)
3. Peter Modos (Ungari)
3. Mingijan Semjonov (Venemaa)
05.0821:15VehklemineM florett (võistkondlik)1. Itaalia
2. Jaapan
3. Saksamaa
05.0821:35KergejõustikN kolmikhüpe1. Olga Rõpakova (Kasahstan) 14.98
2. Caterine Ibargüen (Colombia) 14.80
3. Olga Saladuhha (Ukraina) 14.79
05.0821:48Maadlus (Kreeka-rooma maadlus)M kuni 74 kg1. Roman Vlassov (Venemaa)
2. Arsen Džulfalakjan (Armeenia)
3. Aleksandr Kazakevič (Leedu)
3. Emin Ahmadov (Aserbaidžaan)
05.0822:20KergejõustikM vasaraheide1. Krisztian Pars (Ungari) 80.59
2. Primož Kozmus (Sloveenia) 79.36
3. Koji Murofushi (Jaapan) 78.71
05.0823:10KergejõustikN 400 m1. Sanya Richards-Ross (USA) 49,55
2. Christine Ohuruogu (Suurbritannia) 49,70
3. Deedee Trotter (USA) 49,72
05.0823:25KergejõustikM 3000 m takistusjooks1. Ezekiel Kemboi (Keenia) 8.18,56
2. Mahiedine Mekhissi-Benabbad (Prantsusmaa) 8.19,08
3. Abel Kiprop Mutai (Keenia) 8.19,73
05.0823:50KergejõustikM 100 m1. Usain Bolt (Jamaica) 9,63
2. Yohan Blake (Jamaica) 9,75
3. Justin Gatlin (USA) 9,79
40. Marek Niit (Eesti) eelj 10,40
06.0815:00PurjetamineN Laser Radial1. Lijia Xu (Hiina) 35
2. Marit Bouwmeester (Holland) 37
3. Evi van Acker (Belgia) 40
35. Anna Pohlak (Eesti) 284
06.0815:45LaskesportM 50 m Püss, 3 x 40 lasku1. Niccolo Campriani (Itaalia) 1278,5 (1180 + 98,5)
2. Jonghyun Kim (Lõuna-Korea) 1272,5 (1171 + 101,5)
3. Matthew Emmons (USA) 1271,3 (1172 + 99,3)
06.0816:00PurjetamineM Laser Standard1. Tom Slingsby (Austraalia) 43
2. Pavlos Kontides (Küpros) 59
3. Rasmus Myrgren (Rootsi) 72
18. Karl-Martin Rammo (Eesti) 148
06.0816:00Ratsasport (Takistussõit)Võistkondlik takistussõit1. Suurbritannia
2. Holland
3. Saudi Araabia
06.0816:00Võimlemine (Riistvõimlemine)M Rõngaharjutus1. Arthur Nabarrete Zanettti (Brasiilia) 15,900
2. Yibing Chen (Hiina) 15,800
3. Matteo Morandi (Itaalia) 15,733
06.0816:50Võimlemine (Riistvõimlemine)N Rööbaspuuharjutus1. Alija Mustafina (Venemaa) 16,133
2. Kexin He (Hiina) 15,933
3. Elizabeth Tweddle (Suurbritannia) 15,916
06.0817:41Võimlemine (Riistvõimlemine)M Toenghüpe1. Hak-Seon Yang (Lõuna-Korea) 16,533
2. Deniss Abljazin (Venemaa) 16,399
3. Igor Radivilov (Ukraina) 16,316
06.0818:00Laskesport (Jahilaskmine)M Kaevikrada1. Giovanni Cernogoraz (Horvaatia) 146 (122 + 24+6)
2. Massimo Fabbrizi (Itaalia) 146 (123 + 23+5)
3. Fehaid Aldeehani (Kuveit) 145 (124 + 21)
06.0819:40Jalgrattasport (Trekisõit)M Sprint1. Jason Kenny (Suurbritannia)
2. Gregory Bauge (Prantsusmaa)
3. Shane Perkins (Austraalia)
06.0820:46Maadlus (Kreeka-rooma maadlus)M kuni 60 kg1. Omid Noroozi (Iraan)
2. Revaz Lašhi (Gruusia)
3. Zaur Kuramagomedov (Venemaa)
3. Ryutaro Matsumoto (Jaapan)
06.0821:00KergejõustikN teivashüpe1. Jennifer Suhr (USA) 4.75
2. Yarisley Silva (Kuuba) 4.75
3. Jelena Isinbajeva (Venemaa) 4.70
06.0821:00TõstmineM kuni 105 kg1. Aleksei Torohtõi (Ukraina) 412 (185 + 227)
2. Navab Nasirshelal (Iraan) 411 (184 + 227)
3. Bartlomiej Wojciech Bonk (Poola) 410 (190 + 220)
06.0821:15KergejõustikN kuulitõuge1. Valerie Adams (Uus-Meremaa) 20.70
2. Lijiao Gong (Hiina) 20.22
3. Ling Li (Hiina) 19.63
06.0821:21Maadlus (Kreeka-rooma maadlus)M kuni 84 kg1. Alan Hugajev (Venemaa)
2. Karam Mohammed Gaber Ibragim (Egiptus)
3. Daniel Gadžijev (Kasahstan)
3. Damian Janikowski (Poola)
06.0821:56Maadlus (Kreeka-rooma maadlus)M kuni 120 kg1. Mijain Lopez Nunez (Kuuba)
2. Heiki Nabi (Eesti)
3. Riza Kayaalp (Türgi)
3. Johan Magnus Euren (Rootsi)
06.0822:45KergejõustikM 400 m tõkkejooks1. Felix Sanchez (Dominikaani Vabariik) 47,63
2. Michael Tinsley (USA) 47,91
3. Javier Culson (Puerto Rico) 48,10
28. Rasmus Mägi (Eesti) eelj 50,05
06.0823:05KergejõustikN 3000 m takistusjooks1. Habiba Ghribi (Tuneesia) 9.08,37
2. Sofia Assefa (Etioopia) 9.09,84
3. Milcah Chemos Cheywa (Keenia) 9.09,88
06.0823:30KergejõustikM 400 m1. Kirani James (Grenada) 43,94
2. Luguelin Santos (Dominikaani Vabariik) 44,46
3. Lalonde Gordon (Trinidad ja Tobago) 44,52
07.0812:00Ratsasport (Koolisõit)Võistkondlik koolisõit1. Suurbritannia 79,979%
2. Saksamaa 78,216%
3. Holland 77,124%
07.0813:30TriatlonM Olümpiadistants1. Alistair Brownlee (Suurbritannia) 1:46.25
2. Javier Gomez (Hispaania) 1:46.36
3. Jonathan Brownlee (Suurbritannia) 1:46.56
07.0815:00PurjetamineM Purjelaud RS:X1. Dorian van Rijsselberghe (Holland) 15
2. Nick Dempsey (Suurbritannia) 41
3. Przemyslaw Miarczynski (Poola) 60
30. Johannes Ahun (Eesti) 231
07.0816:00PurjetamineN Purjelaud RS:X1. Marina Alabau (Hispaania) 26
2. Tuuli Petäjä (Soome) 46
3. Zofia Noceti-Klepacka (Poola) 47
15. Ingrid Puusta (Eesti) 134
07.0816:00Võimlemine (Riistvõimlemine)M Rööbaspuuharjutus1. Zhe Feng (Hiina) 15,966
2. Marcel Nguyen (Saksamaa) 15,800
3. Hamilton Sabot (Prantsusmaa) 15,566
07.0816:47Võimlemine (Riistvõimlemine)N Poomiharjutus1. Linlin Deng (Hiina) 15,600
2. Lu Sui (Hiina) 15,500
3. Alexandra Raisman (USA) 15,066
07.0817:00KujundujumineDuetid1. Venemaa 197,100
2. Hispaania 192,900
3. Hiina 192,870
07.0817:30LauatennisNaiskonnad1. Hiina
2. Jaapan
3. Singapur
07.0817:37Võimlemine (Riistvõimlemine)M Kangiharjutus1. Epke Zonderland (Holland) 16,533
2. Fabian Hambüchen (Saksamaa) 16,400
3. Kai Zou (Hiina) 16,366
07.0818:23Võimlemine (Riistvõimlemine)N Vabaharjutus1. Alexandra Raisman (USA) 15,600
2. Catalina Ponor (Rumeenia) 15,200
3. Alija Mustafina (Venemaa) 14,900
07.0818:53Jalgrattasport (Trekisõit)N Omnium1. Laura Trott (Suurbritannia) 18
2. Sarah Hammer (USA) 19
3. Annette Edmondson (Austraalia) 24
07.0819:26Jalgrattasport (Trekisõit)N Sprint1. Anna Meares (Austraalia)
2. Victoria Pendleton (Suurbritannia)
3. Shuang Guo (Hiina)
07.0819:57Jalgrattasport (Trekisõit)M Keirin1. Chris Hoy (Suurbritannia)
2. Maximilian Levy (Saksamaa)
3. Simon Van Velthooven (Uus-Meremaa)
3. Teun Mulder (Holland)
07.0821:00KergejõustikM kõrgushüpe1. Ivan Uhhov (Venemaa) 2.38
2. Erik Kynard (USA) 2.33
3. Mutaz Essa Barshim (Katar) 2.29
3. Derek Drouin (Kanada) 2.29
3. Robert Grabarz (Suurbritannia) 2.29
07.0821:00TõstmineM üle 105 kg1. Behdad Salimikordasiabi (Iraan) 455 (208 + 247)
2. Sajjad Anoushiravani Hamlabad (Iraan) 449 (204 + 245)
3. Ruslan Albegov (Venemaa) 448 (208 + 240)
07.0821:00VettehüppedM 3 m hoolauahüpped1. Ilja Zahharov (Venemaa) 555,90
2. Kai Qin (Hiina) 541,75
3. Chong He (Hiina) 524,15
07.0821:03Maadlus (Kreeka-rooma maadlus)M kuni 66 kg1. Hyeon-Woo Kim (Lõuna-Korea)
2. Tamas Lörincz (Ungari)
3. Manutšar Tšhadaia (Gruusia)
3. Steeve Guenot (Prantsusmaa)
07.0821:45KergejõustikM kettaheide1. Robert Harting (Saksamaa) 68.27
2. Ehsan Hadadi (Iraan) 68.18
3. Gerd Kanter (Eesti) 68.03
25. Märt Israel (Eesti) kvalif 60.34
27. Aleksander Tammert (Eesti) kvalif 60.20
07.0821:48Maadlus (Kreeka-rooma maadlus)M kuni 96 kg1. Ghasem Rezaei (Iraan)
2. Rustam Totrov (Venemaa)
3. Artur Aleksanjan (Armeenia)
3. Jimmy Alexander Lidberg (Rootsi)
8. Ardo Arusaar (Eesti)
07.0823:00KergejõustikN 100 m tõkkejooks1. Sally Pearson (Austraalia) 12,35
2. Dawn Harper (USA) 12,37
3. Kellie Wells (USA) 12,48
07.0823:15KergejõustikM 1500 m1. Taoufik Makhloufi (Alžeeria) 3.34,08
2. Leonel Manzano (USA) 3.34,79
3. Abdalaati Iguider (Maroko) 3.35,13
08.0811:30AerutamineM ühesüst 1000 m1. Eirik Verås Larsen (Norra) 3.26,462
2. Adam van Koeverden (Kanada) 3.27,170
3. Max Hoff (Saksamaa) 3.27,759
08.0811:48AerutamineM ühekanuu 1000 m1. Sebastian Brendel (Saksamaa) 3.47,176
2. David Cal Figueroa (Hispaania) 3.48,053
3. Mark Oldershaw (Kanada) 3.48,502
08.0812:16AerutamineM kahesüst 1000 m1. Ungari 3.09,646
2. Portugal 3.09,699
3. Saksamaa 3.10,117
08.0812:44AerutamineN neljasüst 500 m1. Ungari 1.30,827
2. Saksamaa 1.31,298
3. Valgevene 1.31,400
08.0815:00Purjetamine49er1. Austraalia 56
2. Uus-Meremaa 80
3. Taani 114
08.0816:55Ratsasport (Takistussõit)Individuaalne takistussõit1. Steve Guerdat (Šveits) 0 kp
2. Gerco Schröder (Holland) 1
3. Cian O'Connor (Iirimaa) 1
08.0817:30LauatennisMeeskonnad1. Hiina
2. Lõuna-Korea
3. Saksamaa
08.0821:03Maadlus (Naistemaadlus)N kuni 48 kg1. Hitomi Obara Sakamoto (Jaapan)
2. Maria Stadnik (Aserbaidžaan)
3. Carol Huynh (Kanada)
3. Clarissa Chun (USA)
08.0821:48Maadlus (Naistemaadlus)N kuni 63 kg1. Kaori Icho (Jaapan)
2. Ruixue Jing (Hiina)
3. Battsetseg Soronzonbold (Mongoolia)
3. Ljubov Volossova (Venemaa)
08.0822:05KergejõustikN kaugushüpe1. Brittney Reese (USA) 7.12
2. Jelena Sokolova (Venemaa) 7.07
3. Janay DeLoach (USA) 6.89
08.0822:45KergejõustikN 400 m tõkkejooks1. Natalja Antjuhh (Venemaa) 52,70
2. Lashinda Demus (USA) 52,77
3. Zuzana Hejnova (Tšehhi) 53,38
08.0823:00KergejõustikN 200 m1. Allyson Felix (USA) 21,88
2. Shelly-Ann Fraser-Pryce (Jamaica) 22,09
3. Carmelita Jeter (USA) 22,14
08.0823:00Võrkpall (Rannavõrkpall)Naised1. USA
2. USA
3. Brasiilia
08.0823:15KergejõustikM 110 m tõkkejooks1. Aries Merritt (USA) 12,92
2. Jason Richardson (USA) 13,04
3. Hansle Parchment (Jamaica) 13,12
09.0800:15Taekwondo (WT)N kuni 49 kg1. Jingyu Wu (Hiina)
2. Brigitte Yagüe (Hispaania)
3. Chanatip Sonkham (Tai)
3. Lucija Zaninović (Horvaatia)
09.0800:30Taekwondo (WT)M kuni 58 kg1. Joel González Bonilla (Hispaania)
2. Dae-hoon Lee (Lõuna-Korea)
3. Aleksei Denissenko (Venemaa)
3. Oscar Munoz Oviedo (Colombia)
09.0811:30AerutamineM kahekanuu 1000 m1. Saksamaa 3.33,804
2. Valgevene 3.35,206
3. Venemaa 3.36,414
09.0811:48AerutamineM neljasüst 1000 m1. Austraalia 2.55,085
2. Ungari 2.55,699
3. Tšehhi 2.55,850
09.0812:08AerutamineN ühesüst 500 m1. Danuta Kozak (Ungari) 1.51,456
2. Inna Ossipenko-Radomska (Ukraina) 1.52,685
3. Bridgette Hartley (LAV) 1.52,923
09.0812:35AerutamineN kahesüst 500 m1. Saksamaa 1.42,213
2. Ungari 1.43,278
3. Poola 1.44,000
09.0814:00UjumineN avaveeujumine. 10 km1. Eva Risztov (Ungari) 1:57.38,2
2. Haley Anderson (USA) 1:57,38,6
3. Martina Grimaldi (Itaalia) 1:57.41,8
09.0814:30Ratsasport (Koolisõit)Individuaalne koolisõit1. Charlotte Dujardin (Suurbritannia)
2. Adelinde Cornelissen (Holland)
3. Laura Bechtolsheimer (Suurbritannia)
09.0818:30PoksN kuni 51 kg1. Nicola Adams (Suurbritannia)
2. Cancan Ren (Hiina)
3. Marlen Esparza (USA)
3. Chungneijang Mery Kom Hmangte (India)
09.0818:45PoksN kuni 60 kg1. Katie Taylor (Iirimaa)
2. Sofia Otšigava (Venemaa)
3. Mavzuna Tšorijeva (Tadžikistan)
3. Adriana Araujo (Brasiilia)
09.0819:15PoksN kuni 75 kg1. Claressa Shields (USA)
2. Nadežda Torlopova (Venemaa)
3. Marina Volnova (Kasahstan)
3. Jinzi Li (Hiina)
09.0821:00VettehüppedN 10 m tornihüpped1. Ruolin Chen (Hiina) 422,30
2. Brittany Broben (Austraalia) 366,50
3. Pandelela Rinong Pamg (Malaisia) 359,20
09.0821:03Maadlus (Naistemaadlus)N kuni 55 kg1. Saori Yoshida (Jaapan)
2. Tonya Verbeek (Kanada)
3. Jackeline Renteria Castillo (Colombia)
3. Julia Ratkevitš (Aserbaidžaan)
09.0821:20KergejõustikM kolmikhüpe1. Christian Taylor (USA) 17.81
2. Will Claye (USA) 17.62
3. Fabrizio Donato (Itaalia) 17.48
09.0821:45JalgpallNaised1. USA
2. Jaapan
3. Kanada
09.0821:48Maadlus (Naistemaadlus)N kuni 72 kg1. Natalja Vorobjova (Venemaa)
2. Stanka Zlateva Hristova (Bulgaaria)
3. Guzel Manjurova (Kasahstan)
3. Maider Unda Gonzalez (Hispaania)
09.0822:00KergejõustikM 800 m1. David Lekuta Rudisha (Keenia) 1.40,91
2. Nijel Amos (Botswana) 1.41,73
3. Timothy Kitum (Keenia) 1.42,53
09.0822:00VeepallNaised1. USA
2. Hispaania
3. Austraalia
09.0822:55KergejõustikM 200 m1. Usain Bolt (Jamaica) 19,32
2. Yohan Blake (Jamaica) 19,44
3. Warren Weir (Jamaica) 19,84
38. Marek Niit (Eesti) eelj 20,82
09.0823:00KergejõustikN odavise1. Barbora Špotakova (Tšehhi) 69.55
2. Christina Obergföll (Saksamaa) 65.16
3. Linda Stahl (Saksamaa) 64.91
09.0823:00Võrkpall (Rannavõrkpall)Mehed1. Saksamaa
2. Brasiilia
3. Läti
09.0823:20KergejõustikM kümnevõistlus1. Ashton Eaton (USA) 8869
2. Trey Hardee (USA) 8671
3. Leonel Suarez (Kuuba) 8523
10.0800:15Taekwondo (WT)N kuni 57 kg1. Jade Jones (Suurbritannia)
2. Yuzhuo Hou (Hiina)
3. Marlene Harnois (Prantsusmaa)
3. Li-Cheng Tseng (Taiwan)
10.0800:30Taekwondo (WT)M kuni 68 kg1. Servet Tazegül (Türgi)
2. Mohammad Bagheri (Iraan)
3. Terrence Jennings (USA)
3. Rohullah Nikpai (Afganistan)
10.0814:00PurjetamineM 4701. Austraalia 22
2. Suurbritannia 30
3. Argentina 63
10.0814:00UjumineM avaveeujumine. 10 km1. Oussama Mellouli (Tuneesia) 1:49.55,1
2. Thomas Lurz (Saksamaa) 1:49.58,5
3. Richard Weinberger (Kanada) 1:50.00,3
10.0815:00PurjetamineN 4701. Uus-Meremaa 35
2. Suurbritannia 51
3. Holland 64
10.0817:00KujundujumineNaiskondlik1. Venemaa 197,030
2. Hiina 194,010
3. Hispaania 193,120
10.0818:30Jalgrattasport (BMX)Naised1. Mariana Pajon (Colombia) 37,706
2. Sarah Walker (Uus-Meremaa) 38,133
3. Laura Smulders (Holland) 38,231
10.0818:40Jalgrattasport (BMX)Mehed1. Maris Štrombergs (Läti) 37,576
2. Sam Willoughby (Austraalia) 37,929
3. Carlos Oquendo (Colombia) 38,251
10.0821:00KergejõustikM teivashüpe1. Renaud Lavillenie (Prantsusmaa) 5.97
2. Björn Otto (Saksamaa) 5.91
3. Raphael Holzdeppe (Saksamaa) 5.91
10.0821:03Maadlus (Vabamaadlus)M kuni 55 kg1. Džamal Otarsultanov (Venemaa)
2. Vladimir Hintšegašvili (Gruusia)
3. Kyong Il Yang (Põhja-Korea)
3. Shinichi Yumoto (Jaapan)
10.0821:35KergejõustikN vasaraheide1. Anita Wlodarczyk (Poola) 77.60
2. Betty Heidler (Saksamaa) 77.13
3. Wenxiu Zhang (Hiina) 76.34
10.0821:50Maadlus (Vabamaadlus)M kuni 74 kg1. Jordan Burroughs (USA)
2. Sadegh Saeed Goudarzi (Iraan)
3. Soslan Tigijev (Usbekistan)
3. Deniss Tsarguš (Venemaa)
10.0822:00MaahokiNaised1. Holland
2. Argentina
3. Suurbritannia
10.0822:05KergejõustikN 5000 m1. Meseret Defar (Etioopia) 15.04,25
2. Vivian Jepkemoi Cheruiyot (Keenia) 15.04,73
3. Tirunesh Dibaba (Etioopia) 15.05,15
10.0822:40KergejõustikN 4 x 100 m1. USA 40,82
2. Jamaica 41,41
3. Ukraina 42,04
10.0822:55KergejõustikN 1500 m1. Maryam Yusuf Jamal (Bahrein) 4.10,74
2. Tatjana Tomašova (Venemaa) 4.10,90
3. Abeba Aregawi (Etioopia) 4.11,03
10.0823:20KergejõustikM 4 x 400 m1. Bahama 2.56,72
2. USA 2.57,05
3. Trinidad ja Tobago 2.59,40
11.0800:15Taekwondo (WT)N kuni 67 kg1. Kyung-seon Hwang (Lõuna-Korea)
2. Nur Tatar (Türgi)
3. Paige McPherson (USA)
3. Helena Fromm (Saksamaa)
11.0800:30Taekwondo (WT)M kuni 80 kg1. Mauro Crismanich (Argentina)
2. Nicolás García (Hispaania)
3. Lutalo Muhammad (Suurbritannia)
3. Mauro Sarmiento (Itaalia)
11.0811:00KergejõustikM 50 km käimine1. Jared Tallent (Austraalia) 3:36.53
2. Tianfeng Si (Hiina) 3:37.16
3. Robert Heffernan (Iirimaa) 3:37.54
11.0811:30AerutamineM ühesüst 200 m1. Edward McKeever (Suurbritannia) 36,246
2. Saul Craviotto Rivero (Hispaania) 36,540
3. Mark de Jonge (Kanada) 36,657
11.0811:47AerutamineM ühekanuu 200 m1. Juri Tšeban (Ukraina) 42,291
2. Jevgenijus Šuklinas (Leedu) 42,792
3. Ivan Štõl (Venemaa) 42,853
11.0812:14AerutamineN ühesüst 200 m1. Lisa Carrington (Uus-Meremaa) 44,638
2. Inna Ossipenko-Radomska (Ukraina) 45,053
3. Natasa Dusev-Janics (Ungari) 45,128
11.0812:41AerutamineM kahesüst 200 m1. Venemaa 33,507
2. Valgevene 34,266
3. Suurbritannia 34,421
11.0814:00PurjetamineN Elliott 6m1. Hispaania
2. Austraalia
3. Soome
11.0814:30Jalgrattasport (Kross)N Maastikurattasõit1. Julie Bresset (Prantsusmaa) 1:30.52
2. Sabine Spitz (Saksamaa) 1:31.54
3. Georgia Gould (USA) 1:32.00
11.0815:30Võimlemine (Iluvõimlemine)Individuaalne mitmevõistlus1. Jevgenia Kanajeva (Venemaa) 116,900
2. Darja Dmitrijeva (Venemaa) 114,500
3. Ljubov Tšerkašina (Valgevene) 111,700
11.0817:00JalgpallMehed1. Mehhiko
2. Brasiilia
3. Lõuna-Korea
11.0819:00KergejõustikN 20 km käimine1. Jelena Lašmanova (Venemaa) 1:25.02
2. Shijie Qieyang (Hiina) 1:25.16
3. Hong Liu (Hiina) 1:26.00
11.0820:30VõrkpallNaised1. Brasiilia
2. USA
3. Jaapan
11.0820:45Moodne viievõistlusM individuaalne1. David Svoboda (Tšehhi) 5928
2. Zhongrong Cao (Hiina) 5904
3. Ádám Marosi (Ungari) 5836
11.0820:46Maadlus (Vabamaadlus)M kuni 60 kg1. Togrull Asgarov (Aserbaidžaan)
2. Besik Kuduhhov (Venemaa)
3. Coleman Scott (USA)
3. Yogeshwar Dutt (India)
11.0821:00KergejõustikN kõrgushüpe1. Anna Tšitšerova (Venemaa) 2.05
2. Brigetta Barrett (USA) 2.03
3. Svetlana Školina (Venemaa) 2.03
15. Anna Iljuštšenko (Eesti) kvalif 1.90
11.0821:20KergejõustikM odavise1. Keshorn Walcott (Trinidad ja Tobago) 84.58
2. Antti Ruuskanen (Soome) 84.12
3. Vitezslav Vesely (Tšehhi) 83.34
20. Risto Mätas (Eesti) kvalif 78.56
11.0821:21Maadlus (Vabamaadlus)M kuni 84 kg1. Šarif Šarifov (Aserbaidžaan)
2. Jaime Yusept Espinal (Puerto Rico)
3. Dato Marsagišvili (Gruusia)
3. Ehsan Naser Lashgari (Iraan)
11.0821:30KergejõustikM 5000 m1. Mohamed Farah (Suurbritannia) 13.41,66
2. Dejen Gebremeskel (Etioopia) 13.41,98
3. Thomas Pkemei Longosiwa (Keenia) 13.42,36
11.0821:56Maadlus (Vabamaadlus)M kuni 120 kg1. Artur Taimazov (Usbekistan)
2. Davit Modzmanašvili (Gruusia)
3. Komeil Ghasemi (Iraan)
3. Biljal Mahhov (Venemaa)
11.0822:00KergejõustikN 800 m1. Caster Semenya (LAV) 1.57,23
2. Jekaterina Poistogova (Venemaa) 1.57,53
3. Pamela Jelimo (Keenia) 1.57,59
11.0822:00MaahokiMehed1. Saksamaa
2. Holland
3. Austraalia
11.0822:25KergejõustikN 4 x 400 m1. USA 3.16,87
2. Jamaica 3.20,95
3. Ukraina 3.23,57
11.0822:30KäsipallNaised1. Norra
2. Montenegro
3. Hispaania
11.0822:30PoksM kuni 49 kg1. Shiming Zou (Hiina)
2. Kaeo Pongprayoon (Tai)
3. Patrick Barnes (Iirimaa)
3. David Airapetjan (Venemaa)
11.0822:30VettehüppedM 10 m tornihüpped1. David Boudia (USA) 568,65
2. Bo Qiu (Hiina) 566,85
3. Thomas Daley (Suurbritannia) 556,95
11.0822:45PoksM kuni 56 kg1. Luke Campbell (Suurbritannia)
2. John Joe Nevin (Iirimaa)
3. Lazaro Alvarez Estrada (Kuuba)
3. Satoshi Shimizu (Jaapan)
11.0823:00KergejõustikM 4 x 100 m1. Jamaica 36,84
2. Trinidad ja Tobago 38,12
3. Prantsusmaa 38,16
11.0823:00KorvpallNaised1. USA
2. Prantsusmaa
3. Austraalia
11.0823:15PoksM kuni 64 kg1. Roniel Iglesias Sotolongo (Kuuba)
2. Deniss Berintšik (Ukraina)
3. Vincenzo Mangiacapre (Itaalia)
3. Munkh-Erdene Uranchimeg (Mongoolia)
11.0823:45PoksM kuni 75 kg1. Ryota Murata (Jaapan)
2. Esquiva Falcao Florentino (Brasiilia)
3. Anthony Ogogo (Suurbritannia)
3. Abbos Atojev (Usbekistan)
12.0800:15PoksM kuni 91 kg1. Aleksandr Ussõk (Ukraina)
2. Clemente Russo (Itaalia)
3. Tervel Pulev (Bulgaaria)
3. Teimur Mammadov (Aserbaidžaan)
12.0800:15Taekwondo (WT)N üle 67 kg1. Milica Mandić (Serbia)
2. Anne Caroline Graffe (Prantsusmaa)
3. Anastassia Barõšnikova (Venemaa)
3. Maria Espinoza (Mehhiko)
12.0800:30Taekwondo (WT)M üle 80 kg1. Carlo Molfetta (Itaalia)
2. Anthony Obame (Gabon)
3. Robelis Despaigne (Kuuba)
3. Xiaobo Liu (Hiina)
12.0813:00KergejõustikM maraton1. Stephen Kiprotich (Uganda) 2:08.01
2. Abel Kirui (Keenia) 2:08.27
3. Wilson Kipsang Kiprotich (Keenia) 2:09.37
12.0815:00VõrkpallMehed1. Venemaa
2. Brasiilia
3. Itaalia
12.0815:30Jalgrattasport (Kross)M Maastikurattasõit1. Jaroslav Kulhavy (Tšehhi) 1:29.07
2. Nino Schurter (Šveits) 1:29.08
3. Marco Aurelio Fontana (Itaalia) 1:29.32
12.0815:30PoksM kuni 52 kg1. Robeisy Ramirez Carrazana (Kuuba)
2. Tugstsogt Nyambayar (Mongoolia)
3. Miša Alojan (Venemaa)
3. Michael Conlan (Iirimaa)
12.0815:30Võimlemine (Iluvõimlemine)Rühmkava1. Venemaa 57,000
2. Valgevene 55,500
3. Itaalia 54,950
12.0815:45PoksM kuni 60 kg1. Vassili Lomatšenko (Ukraina)
2. Soon-chul Han (Lõuna-Korea)
3. Yasnier Toledo Lopez (Kuuba)
3. Evaldas Petrauskas (Leedu)
12.0816:03Maadlus (Vabamaadlus)M kuni 66 kg1. Tatsuhiro Yonemitsu (Jaapan)
2. Sushil Kumar (India)
3. Livan Lopez Azcuy (Kuuba)
3. Akžurek Tanatarov (Kasahstan)
12.0816:15PoksM kuni 69 kg1. Serik Sapijev (Kasahstan)
2. Freddie Evans (Suurbritannia)
3. Tarass Šelestjuk (Ukraina)
3. Andrei Zamkovoi (Venemaa)
12.0816:45PoksM kuni 81 kg1. Jegor Mehhontsev (Venemaa)
2. Adilbek Nijazõmbetov (Kasahstan)
3. Yamaguchi Falcao Florentino (Brasiilia)
3. Aleksandr Gvozdik (Ukraina)
12.0816:48Maadlus (Vabamaadlus)M kuni 96 kg1. Jacob Varner (USA)
2. Valeri Andriitsev (Ukraina)
3. Hetag Gazjumov (Aserbaidžaan)
3. Georgi Gogšelidze (Gruusia)
12.0817:00KorvpallMehed1. USA
2. Hispaania
3. Venemaa
12.0817:00KäsipallMehed1. Prantsusmaa
2. Rootsi
3. Horvaatia
12.0817:15PoksM üle 91 kg1. Anthony Oluwafemi Olaseni Joshua (Suurbritannia)
2. Roberto Cammarelle (Itaalia)
3. Magomedrasul Medžidov (Aserbaidžaan)
3. Ivan Ditško (Kasahstan)
9. Johan Linde (Austraalia)
12.0817:50VeepallMehed1. Horvaatia
2. Itaalia
3. Serbia
12.0820:00Moodne viievõistlusN individuaalne1. Laura Asadauskaite (Leedu) 5408
2. Samantha Murray (Suurbritannia) 5356
3. Yane Marques (Brasiilia) 5340